Sparekassen Bredebro Cup

Sparekassen Bredebro Cup er et hyggeligt julestævne.

 

Der er masser af spurtpræmier for flotte scoringer og gode redninger.

 

Der er personlige præmier til nr. 1 og 2 i alle rækker.

 

I U6,U7,U8 og U9 er der medaljer til alle spillere.

 

Vi glæder os til at se jer i Bredebro

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U15 piger Mixed 6 300 3 0
U15 drenge Mixed 6 300 4 0
U14 piger Mixed 6 300 0 0
U14 drenge Mixed 6 300 0 0
U7 Mix Mixed 5 300 7 0
U6 Mix Mixed 5 300 9 0
U13 piger Mixed 6 300 9 0
U13 drenge Mixed 6 300 1 0
U12 piger Mixed 6 300 9 0
U12 drenge Mixed 6 300 8 0
U11 piger Mixed 6 300 1 0
U11 drenge Mixed 6 300 6 0
U10 piger Mixed 6 300 2 0
U10 drenge Mixed 6 300 8 0
U18 piger Mixed 6 300 5 0
U19 drenge Mixed 6 300 2 0
U16 piger Mixed 6 300 0 0
U17 drenge Mixed 6 300 4 0
U16 drenge Mixed 6 300 0 0
U9 drenge Mixed 6 300 11 0
U9 piger Mixed 6 300 1 0
U8 drenge Mixed 6 300 9 1
U8 piger Mixed 6 300 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U15 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TSF/HIF/MUIF 2 Tønder SF Logo Tønder SF
TSF/HIF/MUIF 1 Tønder SF Logo Tønder SF

U15 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF Piger Løjt IF Logo Løjt IF
Ø. Højst Ø. Højst
Team HighPark B
Skillz Mix B

U14 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Mix 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skærbæk 2 skærbæk
Skærbæk 1 skærbæk
TSIF 2 Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
TSIF 3 Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
TSIF 1 Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Tønder Tønder SF Logo Tønder SF
Højer Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening

U6 Mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Toftlund Toftlund IF
Bevtoft Bevtoft
Bredebro Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Skærbæk piger 1 skærbæk
Tønder Tønder SF Logo Tønder SF
Skærbæk skærbæk
Bredebro Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Skærbæk piger 2 skærbæk

U13 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fodboldpigerne B
TSF/HIF/MUIF Tønder SF Logo Tønder SF
Girlpower B
Sønderborg Fremad 2 B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 1 B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 3 C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Tørring /Ølholm 1 C Tørring IF Logo Tørring IF
Tørring /Ølholm 2 C Tørring IF Logo Tørring IF
FJ pigerne A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hygge tanterne C Vojens B&IK Logo Vojens B&IK
Skærbæk skærbæk
MUIF / TSF 2 MUIF
Rødding B Rødding IF
RIF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Bredebro 1 Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
MUIF / TSF 1 MUIF
RIF 1 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening

U12 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ø. Højst Øster Højst
Løgum Løgum IF
Bonus Boys Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Løgum Løgum IF
Møgeltønder Møgeltønder uif
Smølferne B
Hjerting IF 1 B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 2 B Hjerting IF Logo Hjerting IF

U11 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skærbæk skærbæk

U11 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hviding Hviding IF
Tønder SF Tønder SF Logo Tønder SF
Højer Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
Ø. Højst Ø. Højst
Bredebro Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Toftlund IF B Toftlund IF

U10 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Seest B Seest boldklub
Skærbæk skærbæk

U10 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løgum 2 Løgum IF
Løgum 1 Løgum IF
Team Dab C Toftlund IF
Tønder Tønder SF Logo Tønder SF
Højer Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
Bredebro 1 Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Bredebro 2 Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Starup UIF Starup UIF Logo Starup UIF

U18 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bredebro Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Højer 1 Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
Højer 2 Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
HFK 1 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U19 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Paulsen Regnskab A
bjørne brødrene brørup

U16 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bo og de Go`e B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Mors drenge B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ukendt IF -
FBS Als B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U16 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skærbæk 2 skærbæk
Skærbæk 1 skærbæk
Tønder SF Tønder SF Logo Tønder SF
BGIF1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Skærbæk 3 skærbæk
Bredebro B Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
Krogaspe krogaspe
Hørup UI B Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skærbæk skærbæk
HFK 2 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
TSF 1 Tønder SF Logo Tønder SF
HFK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Krogaspe krogaspe
Starup 1 Starup UIF Logo Starup UIF
Starup 2 Starup UIF Logo Starup UIF

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Bredebro idrætsforening
Place
Bredebro Idrætscenter
Address
Langagervej 64
Postalcode
6261
City
Bredebro
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
Sparekassen Bredebro Cup map

Tournament overview