Hansen & Nissen Cup 2018

Hatting-Torsted Fodbold Ungdom
Indbyder til
Hansen/Nissen Cup 2018
27 - 30 december 2018

 


Hatting-Torsted Fodbold har igen i år fornøjelsen at invitere til Hansen/Nissen Cup 2018. Der spilles alle 4 dage i Vesthallen, Hattinghallen og Torstedhallen, Horsens.

Der spilles i følgende rækker:

U6-U7:
3-mands. Ingen niveau-opdeling og ingen resultatformidling.
Holdgebyr kr. 325,- inkl. Statuette til spillere

Hvert hold garanteres min. 4 kampe.

Piger: U11-U12-U13-U14-U15:
Drenge: U8-U9-U10-U11-U12-U13-U15-U16
4-mands uden målmand. Niveau-opdeling i A, B & C-rækker (maks. 12 hold pr. række).
Holdgebyr kr. 500,-
 

Vi forbeholder os retten til at slå niveauopdelte rækker sammen, ændre turneringsform eller aflyse stævnet ved for få tilmeldte.

Vi henstiller til Fairplay, og dermed at man tilmelder i den rigtige række/niveau!

Hvert hold garanteres min. 4 kampe.

Spilledato:
U6, U8, U9, U16 spilles torsdag den 27. december
U7, U10, U13, U15 spilles fredag den 28. december
U11, U12,U15 piger spilles lørdag den 29. december

U11 piger, U12 piger U13 piger U14 piger spilles søndag den 30. december


Regler: DBU Jyllands regler for indefodbold.
Program udsendes ca. 1 uge før stævnet.

Tuneringsplan
Kamp program og resultater uploades på appen Mit DGI under Hansen & Nissen Cup

Præmier:
Statuette til alle spillere fra U6-U12 samt Finalepræmier fra U8 til U16 til nr. 1 og 2 i alle rækker.


Tilmelding: Senest den 30. november 2018 og efter først til mølle....

Holdgebyret overføres til vores konto i Sydbank: 7140 – 1308011. Ved overførsel oplyses holdnavn og årgang eller ID nr. Tilmelding anses ikke som gældende, før holdgebyret er modtaget.

Yderligere info: Morten Kvist email: mortenkvistpoulsen@gmail.com
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U8 A række Mixed 7 500 7 0
U8 B række Mixed 7 500 16 1
U8 C række Mixed 7 500 5 0
U9 A række Mixed 7 500 6 0
U9 B række Mixed 7 500 14 0
U9 C række Mixed 7 500 16 0
U16 B række Mixed 7 500 4 0
U16 A række Mixed 7 500 4 0
U10 B række Mixed 7 500 16 2
U16 C række Mixed 7 500 3 0
U10 C række Mixed 7 500 11 0
U13 A række Mixed 7 500 14 0
U13 B række Mixed 7 500 22 0
U13 C række Mixed 7 500 4 0
U11 A række Mixed 7 500 13 1
U11 B række Mixed 7 500 17 1
U11 C række Mixed 7 500 13 2
U10 A række Mixed 7 500 7 0
U 12 A række Mixed 7 500 16 1
U15 A række Mixed 7 500 2 0
U12 B række Mixed 7 500 16 1
U15 B række Mixed 7 500 17 0
U12 C række Mixed 7 500 12 0
U15 C række Mixed 7 500 3 0
U11P A række Mixed 7 500 17 0
U11P B række Mixed 7 500 6 0
U11P C række Mixed 7 500 4 0
U12P A række Mixed 7 500 3 0
U12P B række Mixed 7 500 3 0
U12P C række Mixed 7 500 2 0
U13P A række Mixed 7 500 4 0
U13P B række Mixed 7 500 6 0
U13P C række Mixed 7 500 5 1
U14P A række Mixed 7 500 15 2
U14P B række Mixed 7 500 11 1
U14P C række Mixed 7 500 7 2
U15P A række Mixed 7 500 10 1
U15P B række Mixed 7 500 3 0
U15P C række Mixed 7 500 0 0
U6 Mixed 5 325 2 0
U7 Mixed 5 325 19 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 A række 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ulveungerne A Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
AGF A
Ry 2 A Ry Fodbold
SIK1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Ikast FC 1 A Ikast FC Logo Ikast FC
Hatting Torsted A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U8 B række 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Real Mæglerene - Erlin Nielsen B
Horsens Freja Horsens Freja Logo Horsens Freja
Brande IF B Brande IF Logo Brande IF
HIF 1 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
SIK2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
VSF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Fc Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
HIF 2 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
HIF 3 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Odder IGF B Odder IGF Logo Odder IGF
Ry 1 B Ry Fodbold
Hatting Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U8 C række 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ulveungerne KLG Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
VSF 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
De hurtige C Lund IF
Hatting Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Østbirk IF C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening

U9 A række 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lund IF A Lund IF
Customize ID 2 A
Customize ID A
FC1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Hatting / Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Højgaard Installation A

U9 B række 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AGF B
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
De Kongeblå 1 B Løsning IF
Stensballe ik 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Brande IF B Brande IF Logo Brande IF
FC4 B FC Horsens Logo FC Horsens
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hatting / Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VB Piger B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U9 C række 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gedved United C Gedved IF
FC3 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
De Kongeblå 2 C Løsning IF
Stensballe ik 2 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Seest Boldklub Gul C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Egebjerg Stars & Heroes C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Hatting / Torsted 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 5 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lund 2 C Lund IF
TIF/ØB Tørring IF Logo Tørring IF
Ammitsbøl C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold

U16 B række 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Humble Bees B Horsens FS Logo Horsens FS

U16 A række 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted 4 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U10 B række 12 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BMI 2 BMI
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FIFA BOYS B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ry Fodbold B Ry Fodbold
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Bredballe B B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
HT 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ikast FC 3 B Ikast FC Logo Ikast FC
Ikast FC 2 B Ikast FC Logo Ikast FC
BMI BMI

U16 C række 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted 1 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Sorring Allstars C Sorring Toustrup IF

U10 C række 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
hylkedrengene C Baunehøj FC
Ikast FC 4 C Ikast FC Logo Ikast FC
Bredballe IF C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Jelling C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hundslund 1 C Hundslund 1
Hasta LA Victoria Siempre C Gwedved IF
HT 5 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 3 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
HT 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U13 A række 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FLP Løverne A -
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Net Ip / LA Travel A
Skillerne.dk A
Sprinterne A
Bredballe - The Legends A
Sjakk drengene A -
Sportmaster Vejle A
Fremad Drengene A Herning Fremad Logo Herning Fremad
KB nisserne 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U13 B række 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Team HiFive B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
The super boys B Horsens FS Logo Horsens FS
Humlebierne B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Fyrværkerimesteren B FC Horsens Logo FC Horsens
Vennerne B
Jans disciple B Horsens FS Logo Horsens FS
Icons FiFA 2056 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Bredballe - All Stars B
Team Linde+Larsen B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Horsens Nord 1 B Gedved IF
Spar Nord Vejle B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
KB nisserne 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U13 C række 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ødsted tømrer & snedker forretning C
Horsens Nord 2 C Gedved IF
Team SEIDL C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hatting-Torsted 1 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 A række 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Skanderborg 2 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Team South A Ingen
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Scanstore A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Fc Skanderborg 1 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Team Small Rags A Give Fremad
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 A FC Horsens Logo FC Horsens
Team Jack & Jones Junior A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U11 B række 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibet Tigers B Skibet IF Logo Skibet IF
Fc Skanderborg 4 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Lunderskov 2 B Lunderskov Boldklub
Vejle Boldklub B1 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Vejle Boldklub B2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Sportigan Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Brædstrup B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Brædstrup Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Mølholm Skolehold B -
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Fc Skanderborg 3 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Jelling FS B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
TEAM RL B

U11 C række 11 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibet Pirates C Skibet IF Logo Skibet IF
Fc Skanderborg 5 C FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Vejle Boldklub C2 C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Østbirk IF C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Vejle Boldklub C1 C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Hedensted IF C Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC Horsens 7 C FC Horsens Logo FC Horsens
Sabro IF C tst/Sabro Logo tst/Sabro
Hatting-Torsted 4 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens 5 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 6 C FC Horsens Logo FC Horsens

U10 A række 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
TSA Midtjylland A TSA Midtjylland
LokalBolig Vejle 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
HT1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ikast FC 1 A Ikast FC Logo Ikast FC

U 12 A række 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Citroen Brædstrup A Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
Team Plus El A
8722 Slænget A
VSF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Island A
Sole IF A Sole IF
Ravn Arkitektur A
FC Bonderøv A Ikast FS Logo Ikast FS
Fredericia KFUM A Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Stensballe 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK

U15 A række 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 B række 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens Sort B FC Horsens Logo FC Horsens
Palles Bageri B Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Horsens nord 1 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Fredericia KFUM 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Stensballe 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Team Restudy B Hedensted IF Logo Hedensted IF
CMA BYG B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
egetæpper B
FC Skillz B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Horsens KFUM B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM

U15 B række 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AUTOMATIC SYD El-Tavler B
Danfrig B Horsens FS Logo Horsens FS
The Classic B
Team Flæk B Horsens FS Logo Horsens FS
Sportigan Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
HT2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bøje, Kran & Maskintransport B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Boys B FC Horsens Logo FC Horsens

U12 C række 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SS Skjold 1 C Sportssammenslutningen Skjold Logo Sportssammenslutningen Skjold
Hatting Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens Rød C FC Horsens Logo FC Horsens
SS Skjold 2 C Sportssammenslutningen Skjold Logo Sportssammenslutningen Skjold
Ammitsbøl/Egtved C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Hatting Torsted 3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens nord 2 C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Horsens nord 1 C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Stensballe 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe 4 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
XpressBudet.dk C Hedensted IF Logo Hedensted IF

U15 C række 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
C Team C
Nord C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Hyggeholdet C Hedensted IF Logo Hedensted IF

U11P A række 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibet IF A Skibet IF Logo Skibet IF
VB1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
BGIF Pigerne A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF Pigerne B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lystrup A Lystrup IF Logo Lystrup IF
U10 drenge C Rårup GIF Logo Rårup GIF
Ry A Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub

U11P B række 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibet IF B Skibet IF Logo Skibet IF
U11 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Stensballe IK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Egebjerg 1 B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Egebjerg 1 Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Ry B Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub

U11P C række 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stensballe IK 2 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Egebjerg 2 C Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
VB C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
HT Tøserne C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U12P A række 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg Piger A Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
The New A

U12P B række 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skibets Seje Sild B Skibet IF Logo Skibet IF
ASA B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus

U12P C række 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
HT Tøserne C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U13P A række 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg Tøzer A Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Egebjerg Piger A Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
FJ Pigerne A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U13P B række 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HT/SIK 1 B Hatting Torsted
HT/SIK 2 B Hatting Torsted
Girlpower B
Skibets Seje Sild B Skibet IF Logo Skibet IF

U13P C række 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg Girls C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
HT/SIK 3 C Hatting Torsted
De Kongeblå 1 C Løsning IF
De Kongeblå 2 C Løsning IF

U14P A række 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KoldingQ A KoldingQ
Fredericia KF A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Grenaa IF A Grenaa IF
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Dream Team FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
HT-SIK1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U14P B række 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Go Charge Stjernerne B Give Fremad
HFK B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Superligaen FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
Grenaa IF B Grenaa IF
HT-SIK2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
ASA B ASA
Team Go Charge B Give/Grønbjerg
Cost:bart pigerne B

U14P C række 5 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Grenaa IF C Grenaa IF
HT-SIK3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Unneatable FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
Skibets Seje Sild C Skibet IF Logo Skibet IF
Hornsyld IF C Hornsyld IF Logo Hornsyld IF

U15P A række 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hansen gardiner A
VSK/HEI 2 A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Bare for sjovt A FC Horsens Logo FC Horsens
For hyggens skyld A FC Horsens Logo FC Horsens
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Manchester united A Skive IK Logo Skive IK
VSK/HEI 1 A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
BechGranit.d A FC Horsens Logo FC Horsens

U15P B række 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team PICit B
HT-SIK1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U15P C række 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
test A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U7 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 2 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Æblerne Hover if
Løsning IF C Løsning IF
Daugård IF C Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
Hatting-Torsted6 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted5 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted4 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted2 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
TSIF 1 Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Lund if 1 B Lund IF
Lund if2 B Lund IF
Gedved United Gedved IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Hatting - Torsted Fodboldungdom
Place
Torstedhallen, Hattinghallen , Vesthallen
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview