ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019

ØSVN IF Indestævne holder 10 års jubilæum som breddestævne. Det fejrer vi med lige mange kampe til alle hold og super flotte individuelle præmier til alle spillere. Skynd jer og meld jer til - og kom og giv jeres spillere en god oplevelse.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U8 Mixed 7 400 7 0
U9 Mixed 7 400 13 1
U10 Mixed 7 400 12 0
U11 Mixed 7 400 6 0
U12 Mixed 7 400 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Harte 1 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub
Harte 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Varde if B Varde if
AMUI C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
ØSVN IF 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U9 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HorsensFreja1 B Horsens Freja Logo Horsens Freja
Horsensfreja2 C Horsens Freja Logo Horsens Freja
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Brddballe if 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe if 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Askov 1 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov 2 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Grindsted B B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Grindsted C C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF

U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Ebberup IF B Ebberup IF
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Rårup 2 B Rårup GIF Logo Rårup GIF
Dreamteam B
Løsning IF B Løsning IF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Ammitsbøl U10C C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl U10B B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Rårup C Rårup GIF Logo Rårup GIF
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 3 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U11 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Seest2 A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest3 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
DANPAL A
Sammenholdet B Rårup GIF Logo Rårup GIF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Place
Øster Starup Hallen
Address
Starupvej 45, Ågård
Postalcode
6040
City
Egtved
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview