Danmarks bedste futsal cup

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U11-U12 piger A/B/C Mixed 8 500 11 1
U8 drenge A Mixed 8 500 15 2
U9 drenge A Mixed 8 500 14 1
U10 drenge B Mixed 8 500 9 1
U8-U9 piger A/B/C Mixed 8 500 14 3
U10 piger A/B/C Mixed 8 500 12 3

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U11-U12 piger A/B/C 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby Boldklub B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B73 Slagelse 2 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73 Slagelse 1 A Boldklubben b73 Slagelse
Sengeløse U11 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Brøndby 1B A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 1A A Brøndbyernes IF
Bsv-1 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSF U11 B

U8 drenge A 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Hik1 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Gentofte Fodbold Akademi Grå A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Tigerne A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HIF Rød A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Greve Fodbold A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
NFC A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U9 drenge A 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AFF / AFA A Amager FF
GFA Grå Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Greve hold blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby A Brøndbyernes IF
RBK A Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
GFA Sort Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
BM A Marienlyst Logo Marienlyst

U10 drenge B 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B.93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Himmelev-Veddelev BK B2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Brøndby B Brøndbyernes IF
GFA Sort Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
GFA Grå Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Rørby-Hvidebæk B B Rørby-Hvidebæk
Rørby-Hvidebæk A B Rørby-Hvidebæk

U8-U9 piger A/B/C 8 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby Boldklub B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Brøndby 1 A Brøndbyernes IF
Sengeløse U9 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BSF U8 B
Hareskov IF B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Brøndby U9 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
LSF1 B LedøjeSmørumFodbold
LSF2 C LedøjeSmørumFodbold

U10 piger A/B/C 8 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby Boldklub B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
FFK B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Sengeløse U10 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Brøndby U10 B B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby U10 A A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Skjold Birkerød B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Guldpigerne B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Guldpigerne C Tårnby FF Logo Tårnby FF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Brøndby IF
Place
Brøndby hallen
Address
Brøndby stadion 10
Postalcode
2610
City
Brøndby
Sport
Soccer
Type
Futsal

Tournament overview