SGIF Marts-stævne 2019

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. 

Fredag fra kl 17: U13 og U14 (Pizza og fodbold) 
Lørdag formiddag: U6. Lørdag eftermiddag: U7 og U8. Lørdag aften: U12 (Pizza og Fodbold). 
Søndag formiddag: U9. Søndag eftermiddag: U10 & U11.  
Betaling til: 3434-3434623103. 
HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U-14 (2005) 4:4 Mixed 6 700 7 0
U-13 (2006) 4:4 Mixed 6 700 0 0
U-12 (2007) 4:4 Mixed 6 700 0 0
U-6 ½-bane(2013) 3:3 Mixed 5 350 20 3
U-7 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 5 350 24 4
U-8 (2011) 5:5 Mixed 7 500 33 1
U-9 (2010) 5:5 Mixed 7 500 17 0
U-10 (2009) 4:4 Mixed 6 500 6 0
U-11 (2008) 4:4 Mixed 6 500 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U-14 (2005) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-13 (2006) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-12 (2007) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2013) 3:3 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
FB 1 -Banditterne Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Husum 1 C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
KB Hovedstadens Drenge Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Frb. Flotte Fyre Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB KBH Fightere Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
VB 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
VB 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
B1903 Geparderne B1903 Logo B1903
B1903 Løverne B1903 Logo B1903

U-7 ½-bane(2012) 3:3 20 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B.93 2008 Zanka C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Hareskov 2012 - 1 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 3 C Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hvidovre 2 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 3 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 1 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
Farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 3 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 4 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 1 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 3 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
SGIF Rødder C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Banditter C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Bagsværd Boldklub 1 B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub 2 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U-8 (2011) 5:5 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LUI 1 B Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
KB Chelsea B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Ajax B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U8 A B SGIF
Ålholm IF C Ålholm IF
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Allerød FK 3 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
FB Sort Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U-9 (2010) 5:5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jægersborg B
U9 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
SGIF U9 drenge 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
IF Bytoften Blå C IF Bytoften
IF Bytoften Rød C IF Bytoften
Gilleleje FK 1 C Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK 2 C Gilleleje Fodboldklub
LUI C Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Løveungerne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vanløse IF 3 B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Blue striker C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Bandolette C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Carbon commando Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden

U-10 (2009) 4:4 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
A.G.F. Hvid B Aakanden GF Logo Aakanden GF
IF Bytoften C IF Bytoften
B82 U10 A C B82 Virum Logo B82 Virum
B82 U10 B C B82 Virum Logo B82 Virum

U-11 (2008) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5B, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
SGIF Marts-stævne 2019 map

Tournament overview