Lunderskov Cup


Lunderskov Cup er det perfekte opstarts-stævne efter sommerferien. Brug stævnet til at få holdet spillet sammen, så i er klar til efterårssæsonen. Stævnet er et breddestævne, hvor vi dog ligger vægt på præcision i kampprogrammet og at alle hold for nogle jævnbyrdige træningskampe på nogle gode græsbaner med sorte dommere.


Vi glæder os til at se jer i Lunderskov i 2019.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U14 (2006)P Mixed 8 1000 5 0
U11 (2009)D Mixed 8 1000 12 0
U12 (2008)D Mixed 8 1000 12 0
U13 (2007)D Mixed 8 1000 9 0
U14 (2006)D Mixed 11 1000 11 0
U15 (2005)D Mixed 11 1000 6 0
U11 (2009)P Mixed 8 1000 5 0
U12 (2008)P Mixed 8 1000 9 0
U13 (2007)P Mixed 8 1000 4 0
U15 (2005)P-8 Mixed 8 1000 3 0
U15 (2005)P-11 Mixed 11 1000 2 0
U16 (2004)P-8 Mixed 8 1000 2 0
U16 (2004)P-11 Mixed 11 1000 2 0
U18 (2002)P Mixed 8 1000 0 0
U18 (2002)P Mixed 11 1000 0 0
U16 (2004)D Mixed 11 1000 7 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U14 (2006)P 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl 1 A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hammelev SUF C Hammelev Sogns Ungdomsforeing
Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Bogense U14 piger B Bogense G & IF
Hammelev SUF C Hammelev

U11 (2009)D 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Båring C Båring gf
Hammelev C Hammelev SUF
SSK B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Dybbøl B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Gråsten Boldklub B Gråsten Boldklub
AE U11 drenge B Ammitsbøl/Egtved
AE U11 drenge C Ammitsbøl/Egtved
ØSVN IF C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Lunderskov B Lunderskov Boldklub
Bogense U11 drenge C Bogense G & IF

U12 (2008)D 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Vejle b C
Båring C Båring gf
ØSVN IF C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Hammelev C Hammelev SUF
AE U12 drenge A Ammitsbøl/Egtved
Smidstrup Skærup IF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Gråsten Boldklub B Gråsten Boldklub
Herning Fremad 2 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Lunderskov Boldklub 1 A Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub
NIK U12 C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK

U13 (2007)D 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGI/SSK 3 C SGI/SSK
SGI/SSK 1 A SGI/SSK
SGI/SSK 2 B SGI/SSK
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Gråsten Boldklub B Gråsten Boldklub
AE U13 drenge B Ammitsbøl/Egtved
Lunderskov u13 C Lunderskov Boldklub
AE U13 drenge II C Ammitsbøl/Egtved
NIK U13 drenge B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK

U14 (2006)D 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LB-FB Lunderskov Boldklub
Boeslunde C Boeslunde Boldklub
AE U14 drenge B Ammitsbøl/Egtved
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
EGIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
SSV Højfyn B SSV Højfyn
SGI/SSK A Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Skjern GF A Skjern GF Logo Skjern GF

U15 (2005)D 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ravnsbjerg IF C Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
AE U15 drenge B Ammitsbøl/Egtved
Gråsten Boldklub C Gråsten Boldklub
Bogense U15 drenge A Bogense G & IF
SGI/SSK 1 A Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
SGI/SSK 2 B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U11 (2009)P 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BK KLITTEN B Boldklubben Klitten
Gråsten Boldklub B Gråsten Boldklub
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Hammelev SUF C Hammelev SUF
Bogense U11 piger C Bogense G & IF

U12 (2008)P 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VB piger B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
BGIF PIGERNE A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 2 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
ØSVN IF C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
AE U12 piger B Ammitsbøl/Egtved
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub
Dalby A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Lunderskov Boldklub 1 A Lunderskov Boldklub

U13 (2007)P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AE U13 piger C Ammitsbøl/Egtved
Gråsten Boldklub C Gråsten Boldklub
Bogense U13 piger C Bogense G & IF
Hammelev SUF B Hammelev

U15 (2005)P-8 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gråsten Boldklub C Gråsten Boldklub

U15 (2005)P-11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AE U15 piger B Ammitsbøl/Egtved

U16 (2004)P-8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bogense U16 piger A Bogense G & IF
Lunderskov Boldklub B Lunderskov Boldklub

U16 (2004)P-11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bogi A Bogafjell Idrettslag
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U18 (2002)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U18 (2002)P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U16 (2004)D 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Lyft A gunslevholm idrætsefterskole
SGI/SSK 1 B SGI
SGI/SSK 2 C SGI
Gesten if B Gesten if

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Lunderskov Boldklub
Place
Lunderskov Boldklub
Address
Reinholdts bakke 49
Postalcode
6640
City
Lunderskov
Sport
Soccer
Type
Unknown
Lunderskov Cup map

Tournament overview