DBU 3-Bold Tour, Stautrup IF

Deltagergebyr er kr. 200. DBU 3-bold Tour er et tilbud til følgende årgange: 2010, 2011, 2012, 2013 og 2014 Det vil sige fra U5 til og med U9 i foråret - og fra U6 til og med U10 i efteråret (samme årgange som i foråret - efter sommerferien ændres u-betegnelsen blot).

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Drenge årg. 2010 Mixed 3 0 6 0
U8 Drenge årg. 2011 Mixed 3 0 2 0
U7 Drenge årg. 2012 Mixed 3 0 33 0
U6 Drenge årg. 2013 Mixed 3 0 6 0
U5 Drenge årg. 2014 Mixed 3 0 5 0
U9 Piger årg. 2010 Mixed 3 0 2 0
U8 Piger årg. 2011 Mixed 3 0 0 0
U7 Piger årg. 2012 Mixed 3 0 0 0
U6 Piger årg. 2013 Mixed 3 0 0 0
U5 Piger årg. 2014 Mixed 3 0 0 0
U11 Piger årg. 2008 Mixed 3 0 0 0
U10 Piger årg. 2009 Mixed 3 0 0 0

Signetud teams

U9 Drenge årg. 2010 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hørning IF 1 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Galten FS C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Lund if C Lund IF Logo Lund IF
Lund if C Lund IF Logo Lund IF

U8 Drenge årg. 2011 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AGF A Århus GF Logo Århus GF
BMI - Malling C Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening

U7 Drenge årg. 2012 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG 1 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 3 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMIF's Gulddrenge B Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
TMIF's Stjerner C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
Lund IF 2 Lund IF Logo Lund IF
Lund IF 1 Lund IF Logo Lund IF
Lund IF 3 Lund IF Logo Lund IF
Daugård IF B Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
HT1 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Bredballe IF 4 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
ØBG Buskelund C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Sabro if 1 B tst/Sabro Logo tst/Sabro
TMG 4 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
IF Lyseng 1 IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 1 IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 4 IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 5 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Sabro if 2 B tst/Sabro Logo tst/Sabro
BMI 3 C Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
IF Lyseng 6 IF Lyseng Logo IF Lyseng
BMI 2 B Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
BMI Beder Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
Bredballe IF 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF

U6 Drenge årg. 2013 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GUI Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
KB2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
HU6-2 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
HU6 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening

U5 Drenge årg. 2014 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSF1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
AIA Tranbjerg 1 B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
KB C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

U9 Piger årg. 2010 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted pigerne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted tøserne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U8 Piger årg. 2011 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger årg. 2012 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 Piger årg. 2013 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U5 Piger årg. 2014 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger årg. 2008 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger årg. 2009 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 30
Last signup
Thursday, May 23, 2019

Organisation
No Club
Place
Stautrup IF
Address
Statrup Idrætsanlæg, Søholmvej 4
Postalcode
8260
City
Viby
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
jewu@dbujylland.dk
DBU 3-Bold Tour, Stautrup IF map

Tournament overview