Løjt IF Sommercup 2019

Løjt IF afholder sommerstævne lørdag den 25. maj om formiddagen. Stævnethar vi valgt at gøre rigtigt billigt, prisen er 150kr for U6+U7 og 250kr for U8+U9+U10.


Der er samme præmier til alle hold, vi spiller "uden" resultater og man er garanteret 4 kampe. 


Samme dag er Løjterlig lørdag og Løjt Løbet, så der er en masse aktiviteter for børnene (bl.a. hoppeborg og en masse andre sjove ting), samt en masse boder hvor der kan købes mad og drikkevarer. Vi garanterer en super oplevelse og en masse fodbold til børnene :-) 


Stævnegebyret skal overføres til på følgende konto nr: 7910-1722712. Husk tydeligt at skrive hvilket hold der betales for.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mix 3-mands Mixed 5 150 Lørdag formiddag 9 0
U7 Mix 3-mands Mixed 5 150 Lørdag formiddag 10 0
U8 Drenge 5-mands Mixed 7 250 Lørdag formiddag 7 0
U9 Drenge 5-mands Mixed 7 250 Lørdag formiddag 6 0
U10 Drenge 5-mands Mixed 7 250 Lørdag formiddag 9 0
U9-U10 Piger Mixed 7 250 Lørdag formiddag 9 1

Signetud teams

U6 Mix 3-mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF C Løjt IF Logo Løjt IF
SUB SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Askov Malt Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Starup UIF 1 Starup UIF Logo Starup UIF
Starup UIF 2 Starup UIF Logo Starup UIF

U7 Mix 3-mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Dalby 3 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Løjt 1 Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt 2 Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt 3 Løjt IF Logo Løjt IF
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Rødekro IF 1 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening

U8 Drenge 5-mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Bov if C BOV IF Logo BOV IF
SUB Sønderborg Inter 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB Sønderborg Inter 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Rødekro 1 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Løjt IF 1 Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt IF 2 Løjt IF Logo Løjt IF

U9 Drenge 5-mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SUB 2 C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Askov B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov 2 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
SUB 1 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Løjt IF Løjt IF Logo Løjt IF

U10 Drenge 5-mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
KB U9 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Løjt 1 B Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt 2 B Løjt IF Logo Løjt IF
Floss når vi vinder B Toftlund Idrætsforening Logo Toftlund Idrætsforening
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Rødekro if 1 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening

U9-U10 Piger 7 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hammelev SUF B Hammelev Sogns Ungdomsforening Logo Hammelev Sogns Ungdomsforening
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 1 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Løjt 1 B Løjt IF Logo Løjt IF
Rødding IF Rødding IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 25
Last signup
Thursday, May 16, 2019

Organisation
Løjt IF
Place
Løjt Idrætsanlæg
Address
Løjt Skolegade 17
Postalcode
6200
City
Aabenraa
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
lojtifcup@gmail.com
Løjt IF Sommercup 2019 map

Tournament overview