Stryhns Cup 2019

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 10.-11. august 2019. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5/U6 Mixed 6 250 Lørdag 7 0
U7 Mixed 6 250 Lørdag 21 0
U8 Mixed 8 300 Lørdag 17 0
U9-2011 Mixed 8 300 Lørdag 26 0
U9-2011 Mixed 8 300 Lørdag 14 0
U10-2010 Mixed 8 300 Lørdag 17 0
U10-2010 Mixed 8 300 Lørdag 16 0
U11-2009 Mixed 11 350 Lørdag 14 0
U11-2009 Mixed 11 350 Lørdag 18 0
U12-2008 Mixed 11 350 Lørdag 4 0
U12-2008 Mixed 11 350 Lørdag 7 0
U13-2007 Mixed 11 350 Lørdag 4 0
U13-2007 Mixed 11 350 Lørdag 6 0
U14-2006 Mixed 14 400 Lørdag 9 0
U14-2006 Mixed 14 400 Lørdag 7 0
U15-2005 Mixed 14 400 Lørdag 0 0
U15-2005 Mixed 14 400 Lørdag 3 0

Signetud teams

U5/U6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB U5 hold 1 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 3 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold - Grøn B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold - Rød Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold - Blå B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
HVB 5 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 5 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KB - Hovedstadens drenge A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB - Frb. Flotte Fyre A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB - Kbh. Fightere B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HIF Løver Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
NIF 1 Næstved IF Logo Næstved IF
Måløv Boldklub U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub

U8 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse BK 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse BK 3 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Vipperød BK C Vipperød BK Logo Vipperød BK
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 3 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Tune B Tune
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
RB 1906 Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U9-2011 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
TNH A
Roskilde kfum 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Sundby Boldklub Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
FHF Cool Kids B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HIK 1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Hvb Liverpool A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb Liverpool A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HBI A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Ringsted 1 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
TNH A
TNH A
TNH A
Tune IF Tune IF Logo Tune IF
Hvidovre IF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U9-2011 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BSF 2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Roskilde kfum 2 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FHF Boogie Boys C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Hvb Barcelona Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HBI B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Ringsted 2 B Ringsted IF Logo Ringsted IF
HIK 2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Tune IF Tune IF Logo Tune IF

U10-2010 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
KFUM blå/hvid A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Greve A1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve A2 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HVB U10 II A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 I A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Vallensbæk 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Tune IF
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U10-2010 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
ØiF 1 Østerbro IF Logo Østerbro IF
ØiF 2 C Østerbro IF Logo Østerbro IF
KFUM blå C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM hvid C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Lundtofte I B Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Lundtofte I C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
RB1906 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB U10 III B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 IV C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Bagsværd Boldklub C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
HVB U10 V C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BS72 C Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Bagsværd Boldklub C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U11-2009 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tune IF
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
GVI A A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Dragør Boldklub A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Herlufsholm A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
TNH
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U11-2009 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev 1 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
JB B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Dragør Boldklub 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
AFK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Svogerslev - HVID C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
BSV af 2016 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Svogerslev - RØD C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Køge BK B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Rørby-Hvidebæk C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
GVI B B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Kirke Hyllinge B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Glostrup FK C Glostrup FK Logo Glostrup FK

U12-2008 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
B1903 B B1903 Logo B1903

U12-2008 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
Gundsø United B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC

U13-2007 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rørby - Hvidebæk Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
HVB A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Ferie drengene A Glostrup FK Logo Glostrup FK
VG Fodbold 1 Viby IF Logo Viby IF

U13-2007 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hjortedrengene C IF Hjorten Logo IF Hjorten
VG Fodbold 2 Viby IF Logo Viby IF

U14-2006 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Brede u14 B Brede IF Logo Brede IF
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HVB FC A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB CITY B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U14-2006 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
TFF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
ABT C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HVB UNITED C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U15-2005 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U15-2005 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RB Blå Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB Hvid Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Gilleleje C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
10. - August 11
Last signup
Wednesday, July 10, 2019

Organisation
Himmelev-Veddelev Boldklub
Place
Himmelev Idrætspark
Address
Herregårdsvej 46
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
stryhnscup2019@hvb-fodbold.dk
Stryhns Cup 2019 map

Tournament overview