B 67 CUP 2020

U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15 og Seniorstævne i Odense.

Program udsendes ca. 10 dage før stævnet på staevner.dk

Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl 25535858. Vi glæder os til at se jer. Med de bedste sportslige hilsner Stævneudvalget i B.67

BETALING FORGÅR VIA BANK PÅ DISSE OPLYSNINGER 6610 - 0010143322

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Seniorer Male 6 400 Lørdag fra kl. 18.00 6 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Fra Kl. 08.00 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Kl. 08.00 Hal 1

Teamname LVL Logo Club
OB1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
B 67
OB2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo B
Munkebo 2 B
Korup C Korup IF Logo Korup IF
Rudkøbing Boldklub Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
ØB B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Fjordager IF 1 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager IF 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Næsby 1 C
BBB Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
ØB 2 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub

U7 Kl. 09.40 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Kl. o9.40 Hal 1

Teamname LVL Logo Club
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
B 67 C B.67 Logo B.67
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Næsby piger 1 C
OKS 4 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
OB 1 B Nicki Bjerrum
OB 2 B Nicki Bjerrum
OB 3 B Nicki Bjerrum
Rudkøbing Boldklub Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
Boldklubben Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
ØB C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Ebberup IF 1 Ebberup If
Ebberup IF 2 Ebberup If
Korup 1 Korup IF Logo Korup IF
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Næsby U7 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U8 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HPTI1 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI2 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
ØB Mix C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
RB 1 B Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
RB 2 B Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
Sfb Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Skt. Klemens Fangel 1 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Skt. klemens fangel 2 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
B 67 B
B 67
Erritsø gif B
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalby IF 1 C Dalby IF Logo Dalby IF
Dalby IF 2 C Dalby IF Logo Dalby IF

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby 2 B
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo u9 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Skt klemens C Skt. Klemens
Verninge IF C Verninge IF Logo Verninge IF
B 67 1 B B.67 Logo B.67
B 67 2 C B.67 Logo B.67
Øb u9 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Olsens drenge (u9) B
Tved boldklub C Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Næsby 1 B
Øb B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub

U11 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B 67 1 B B.67 Logo B.67
ØB 1 B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB 2 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Munkebo C
Næsby BK 1 B Næsby Bk
Næsby bk 2 C Næsby Bk
Søhus Stige BK C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Skt klemens 2 C Skt. Klemens
BBB Rød B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB Hvid B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Odense KFUM 1 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Ebberup if 2 Ebberup If
Ebberup IF 1 Ebberup If
B67 2 C B.67 Logo B.67

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum Rød C Dalum IF Logo Dalum IF
B 67 B.67 Logo B.67
Dalum Sort C Dalum IF Logo Dalum IF
Hjalleseskolen
Morud B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
De Blå Piger C Team Odense Q
NØFF 1 Nøff
NØFF 2 Nøff
BM Zico

U14 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Korinth IF 1 C Korinth If
Korinth IF 2 C Korinth If
Ullerslev C
Ullerslev piger C
B.67 2 B B.67 Logo B.67
B67 Odense B B.67 Logo B.67

U15 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stenstrup 1 B Stenstrup If
Stenstrup 2 B Stenstrup If
Dalum if B Dalum If

Seniorer 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 18.00

Teamname LVL Logo Club
spy.dk C
Flise og design
Nbv
Anders brøndby A

18 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
February 22
Last signup
Wednesday, February 19, 2020

Organisation
B.67
Place
FKS Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
kcgejbol@gmail.com
B 67 CUP 2020 map

Tournament overview