Indoor Cup 2020



Velkommen til Indoor Cup 2020


Der er pokaler til alle deltagere &
vi garantere masser af spilletid.



Præmier
U9 -U13B/C: Pokaler til alle deltagere. Medaljer til vinderne af straffesparks konkurrencen.Præmie til rundens mål. Kåring af fighter i hver slutspil.


Turneringsform
Efter indledende runder, spiller alle enten A eller B slutspil, så alle får lige mange kampe, og niveauet blive parret bedst mulig.
U9 &U10 spiller vi med 5 på banen og målmanden må parere.
Der må benyttes en halvårs spiller pr. hold.
I A rækkerne, gives der ikke yderligere dispensation.


Tilmelding
De sidste par år har der været venteliste flere årgange, så meld jer til hurtigst muligt.
Vær venligst realistisk & objektiv når i tilmelder i niveau, det giver den bedste oplevelse for alle parter.


Betaling
Betalingen bliver først opkrævet ca en måneds tid før stævner afvikles.



Generl info

Efter finalerne, sparker alle spillere straffesparkskonkurence, hvor der også er præmier til vinderne.

Vores dommere har alle dommerkort og megen erfaring



Ved spørgsmål skriv da venligst en sms på 20573859.



Mvh. Stævneledelsen

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge Mixed 7 495 Søndag d. 15.3 kl. 9.00 0 0
U9 Drenge Mixed 7 495 Søndag d.15.3 kl. 12.30 0 0
U10 Drenge C Mixed 7 495 Søndag d. 15.3 kl. 16.00 0 0
U11 Drenge C Mixed 6 495 Søndag d. 8.3 kl. 12.30 0 0
U11 Drenge B Mixed 6 495 Søndag d. 8.3 kl.16.00 0 0
U10 Drenge B Mixed 7 495 Søndag d. 8.3 kl. 9.00 0 0
U11 Drenge A Mixed 6 495 Fredag d. 28.2 kl. 18.00 0 0
U12 drenge B Mixed 6 495 Søndag d. 1.3 kl . 9.00 0 0
U12 Drenge C Mixed 6 495 Søndag d. 1.3. kl. 16.00 0 0
U10 Drenge A Mixed 6 495 Søndag d. 1.3. kl. 13.30 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 15.3 kl. 9.00

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d.15.3 kl. 12.30

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 15.3 kl. 16.00

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 8.3 kl. 12.30

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 8.3 kl.16.00

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 8.3 kl. 9.00

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 28.2 kl. 18.00

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 1.3 kl . 9.00

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 1.3. kl. 16.00

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 1.3. kl. 13.30

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
February 28 - March 15 2020
Last signup
Sunday, February 9, 2020

Organisation
No Club
Place
Ubberud Kultur og Bevægelseshus
Address
Ubberudvej 30
Postalcode
5491
City
Blommenslyst
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
finnbang@hotmail.com
Indoor Cup 2020 map

Tournament overview