Lunden Cup

Lunden Cup 2019

Kom til Dianalund IF

9-10-11 August 2019


Der er superflotte statuetter til alle i U5-U9,

samt til nr. 1 og 2 i de øvrige rækker.


Der er personlige præmier til hver spiller i

Dame senior og Oldboys


Der spilles i følgende rækker

Har man et D hold må de gerne stille op i årgangen yngre

Altså et D hold i U13 må gerne stille op i U12


HUSK AT DER SKIFTES ÅRGANG I SOMMERFERIEN


U5/U6 Drenge/piger 3-Mands(Årg.2016/15/14) spilledag Lørdag

U7 Drenge/Piger 3-Mands(Årg.2013) Spilledag Søndag

U8 Drenge 5- Mands (Årg.2012) Spilledag Lørdag

U9/U10 Piger 5-Mands(Årg.2011/10) Spilledag Lørdag

U9 Drenge 5-Mands(Årg.2011) Spilledag Lørdag

U11/U12 Piger 8-Mands(Årg.2009/08) Spilledag Søndag

U10 Drenge 5-Mands(Årg.2010) Spilledag Søndag

U11 Drenge 8-Mands(Årg.2009) Spilledag Lørdag

U12 Drenge 8-Mands(Årg.2008)Spilledag Søndag

U13 Drenge 8-Mands(Årg.2007)Spilledag Lørdag

U13 Piger 8-Mands(Årg.2007) Spilledag Søndag


Dame Senior 8-Mands (+15 År) Spilledag Fredag

Oldboys 8-Mands(+32 År) Spilledag Fredag


Spilletider:

3-mands hold spiller 1 x 10 min.
5-mands hold spiller 2 x 9 min.
8-mands hold spiller 2 x 13 min.



Holdgebyr:

3-Mands: 325 kr.

5-Mands: 375 kr.

8-Mands: 450 kr.

Dame Senior: 300 kr.

Oldboys: 300 kr.

Skal indbetales på følgende konto:

Regnr: 2300  Kontonr: 0713906905(HUSK ÅRG. OG KLUB)


Vel mødt

Stævneleder Thomas Werk


Alt henvendelse vedr. stævnet skal rettes til

Thomas Werk tlf. 25268903 Email: tajtjwerk@gmail.com





 


























Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U5/U6 Dr./Pige 3-man Mixed 5 325 2 0
U7 Dr/Piger 3-mands Mixed 5 325 3 0
U8 Dr/Piger 5-mands Mixed 8 375 3 0
U9/U10 Piger 5-mands Mixed 8 375 0 0
U9 Drenge 5-Mands Mixed 8 375 2 0
U10 Drenge 5- mands Mixed 8 375 3 0
U11/U12 piger 8 mand Mixed 11 450 4 0
U11 Drenge 8-Mands Mixed 11 450 0 0
U13 Piger 8-mands Mixed 11 450 2 0
U12 Drenge 8-mands Mixed 11 450 2 0
Dame Senior 8-mands Mixed 10 450 3 0
Old Boys +32 8-mands Mixed 10 500 5 0
U13 Drenge 8-Mands Mixed 11 450 1 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5/U6 Dr./Pige 3-man 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AAGIF C Årby Gymnastik og Idrætsforening
Dianalunds Løver C Dianalund IF Logo Dianalund IF

U7 Dr/Piger 3-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HG 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Dianalunds Løver C

U8 Dr/Piger 5-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF C Dianalund IF Logo Dianalund IF
AAGIF C Årby Gymnastik og Idrætsforening
Lynge Broby IF B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U9/U10 Piger 5-mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 5-Mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lynge-Broby C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Dianalund IF C Dianalund IF Logo Dianalund IF

U10 Drenge 5- mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Lynge Broby IF 1 B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby IF 2 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U11/U12 piger 8 mand 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF C Dianalund IF Logo Dianalund IF
HUI-2 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Fårevejle bk B Fårevejle BK
HUI 1 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub

U11 Drenge 8-Mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 8-mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF B Dianalund IF Logo Dianalund IF
HIF Tøserne B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U12 Drenge 8-mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge Nord FC C Køge Nord FC
Dianalund I.F. B Dianalund IF Logo Dianalund IF

Dame Senior 8-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bramsnæs B Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Dianalund Tøserne B Dianalund IF Logo Dianalund IF
FC4340

Old Boys +32 8-mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hashøj IF B Hashøj IF
Bedemanden og Co C
BRIF BRIF
Dianalund 2 B Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalund 1 B Dianalund IF Logo Dianalund IF

U13 Drenge 8-Mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF B Dianalund IF Logo Dianalund IF

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Dianalund IF
Place
Dianalund IF Baner
Address
Sømosevej
Postalcode
4293
City
Dianalund
Sport
Soccer
Type
Unknown
Lunden Cup map

Tournament overview