Avarta-Julestævne 2019

Bredde stævne for U5-U9 med statuet til alle .

Der vil ikke være resultater , kun fokus på hygge stævne men mange kampe til alle

Betaling hurtigst muligt til konto 5329-0244499 og med angivelse af holdnavn og hold id

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 500 Lørdag 17 0
U7 Mixed 5 500 Søndag 25 1
U9-A Mixed 7 600 Søndag 7 0
U8-C Mixed 7 600 Lørdag 17 0
U8-B Mixed 7 600 Lørdag 18 0
U8-A Mixed 7 600 Lørdag 11 0
U9-C Mixed 7 600 Søndag 10 0
U9-B Mixed 7 600 Søndag 8 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U6 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FB Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Avarta 2 C Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
NFC Mårkeblå Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Ab tårnby 2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Nfc blå B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
KBQ2 -blå Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Avarta 3 B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
AB Tårnby 1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
KBQ2 -sort Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB løverne 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KBQ2 -Hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FB GUL 1 Frederiksberg Boldklub
FB GUL 2 Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
KB løverne 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U7 23 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Greve blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
GFA Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Avarta 4
Greve blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hellas løver C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Avarta 2 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta 1 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
IF Frem Bjæverskov B
Lsf B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Kb q4-2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Husum 2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
KB Q4-1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Husum 1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Valby boldklub 1 C Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Greve blå 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
St. lyngby if St. Lyngby IF - 24. kreds Logo St. Lyngby IF - 24. kreds
Avarta 3 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Måløv BK U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Hellas tigre C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Valby boldklub 2 Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Hik Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U9-A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Dragør 1 A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Aaakanden blå A Aakanden GF Logo Aakanden GF
Aakande gf hvid A Aakanden GF Logo Aakanden GF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8-C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
rosenhøj 3 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Dragør 3 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
rosenhøj 1 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub C C Kongens Lyngby
Rosenhøj C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Kastrup 2 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
brøndby if 1 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
BK Hellas 2 C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Nykøbing fc Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B1908 - Messi C Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Vallensbæk IF Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Slagslunde Ganløse IF C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk b&i c Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U8-B 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
B1908 - Salah B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Vallensbæk if Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
AB Tårnby 2 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Boldklubben Fix Mikael Hansen
BS72 Blå B Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
IF Frem Bjæverskov B
brøndby if 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Hellas 1 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Holbæk b&i b B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Hvid B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
BK Hellas 3 Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas

U8-A 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
AB Tårnby 1 A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Kastrup 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Boldklubben Fix A Mikael Hansen
Nykøbing FC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Bs72 gul A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Dragør 1 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Avedøre IF A Michael Povlsen
Blå A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U9-C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Brøndby IF C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B 1908 Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Hik rød Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Kif2 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
SGIF U9 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
kastrup 1 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Greve Fodbold 2
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum

U9-B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hellas B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Brøndby IF B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kif1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
B 1908 Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Jyderup BK B Jyderup Bk

U10-C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10-B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10-A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
November 30 - December 1
Last signup
Monday, November 11, 2019

Organisation
Boldklubben Avarta
Place
Rødovrehallen
Address
Rødovreparkvej 425
Postalcode
2610
City
Rødovre
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
highlandpark25@gmail.com
Avarta-Julestævne 2019 map

Tournament overview