Bramdrupdam Cup 2019

Stævnet afvikles i 2 haller, og hver rækker afsluttes derfor indenfor overskuelig tidsramme. Bemærk også, at holdgebyret kan overføres via Mobile Pay til 73730 - men HUSK at anføre holdnavn og række!!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Drenge B Male B 7 450 10. November 21 4
U12 Drenge C Male C 8 450 9. November 8 0
U12 Drenge B Male B 8 450 9. November 4 0
U12 Drenge A Male A 8 450 9. November 1 0
U11 Drenge C Male C 6 450 10. November 6 0
U11 Drenge B Male B 6 450 10. November 11 0
U11 Drenge A Male A 6 450 10. November 8 0
U11 Piger B/C Female B & C 6 450 17. November 22 0
U11 Piger A/B Female A & B 6 450 17. November 7 0
U10 Piger B/C Female B & C 7 450 17. November 5 0
U10 Piger A/B Female A & B 7 450 17. November 2 0
U9 Drenge A Male A 7 450 9. November 5 0
U8 Drenge A Male A 7 450 9. November 2 0
U10 Drenge C Male C 7 450 10. November 18 4
U12 Piger B/C Female B & C 6 450 17. November 2 0
U10 Drenge A Male A 7 450 10. November 4 0
U9 Piger B/C Female B & C 7 450 16. November 7 0
U9 Piger A/B Female A & B 7 450 16. November 4 0
U9 Drenge C Male C 7 450 9. November 16 5
U9 Drenge B Male B 7 450 9. November 12 0
U8 Piger B/C Female B & C 7 450 16. November 0 0
U8 Piger A/B Female A & B 7 450 16. November 0 0
U8 Drenge C Male C 7 450 9. November 5 0
U8 Drenge B Male B 7 450 9. November 10 0
U7 Mix Mixed 5 350 16. November 26 0
U6 Mix Mixed 5 350 16. November 8 0
U12 Piger A/B Female A & B 6 450 17. November 3 0
U13 Piger A/B Female A & B 6 450 17. November 1 0
U13 Piger B/C Female B & C 6 450 17. November 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U10 Drenge B 10 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding IF (1) Kolding IF Logo Kolding IF
NBSIF 1 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vinding sf 2 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
BGIF 3 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FBS Als mørkeblå Fodbold Bredde Samarbejdet Als Logo Fodbold Bredde Samarbejdet Als
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vinding sf 3 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
NBSIF 2 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
KB 2 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U12 Drenge C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
SmidstrupSkærrup IF Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U12 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
Jelling FS Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Hedensted IF 2 Hedensted IF Logo Hedensted IF
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Erritsø GIF 3 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Ebberup if Ebberup IF Logo Ebberup IF

U11 Drenge B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Oks 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dybbøl Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hatting/Torsted Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Erritsø GIF 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
BGIF Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ebberup if Ebberup IF Logo Ebberup IF
Hedensted IF 1 Hedensted IF Logo Hedensted IF

U11 Drenge A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Oks 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Fc Powerhosting
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Erritsø GIF 1 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

U11 Piger B/C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
Harte Harte G&IF Logo Harte G&IF
Egif u 11 piger Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Team vab Team VAB Logo Team VAB
VB Piger Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Mobikom.dk Nr. Bjert
Dalby GF - Hold 2 Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 FC Horsens Logo FC Horsens
Haderslev FK 1 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Dalby GF - Hold 1 Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
EGIF piger u11 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Haderslev FK 2 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Dalby GF - Hold 3 Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Vinding SF 2 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U11 Piger A/B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Thorsager-rønde idrætsforening (trif) Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens
Marienlyst u11piger Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Mobikom.dk Nr. Bjert

U10 Piger B/C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
Stensballe IK - 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK - 2 Stensballe IK Logo Stensballe IK

U9 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF U9A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
SfB Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber

U8 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalby A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U10 Drenge C 9 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
Avgif Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Seest Boldklub Sort Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
TIF/ØB Tørring IF Logo Tørring IF
Vinding sf 4 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
NBSIF 3 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Bgif 3 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bgif 4 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest Boldklub Gul Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U12 Piger B/C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF Pigerne Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. November

Teamname LVL Logo Club
MHR Entreprise Mhr Entreprise
FBS Als lyseblå Fodbold Bredde Samarbejdet Als Logo Fodbold Bredde Samarbejdet Als
KB 1 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U9 Piger B/C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest 2 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Lunderskov Boldklub 1 Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Seest 1 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U9 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert if Bjert IF Logo Bjert IF

U9 Drenge C 10 confirmend signups, 5 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF U9C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert if 2 Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF2 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
ØSVN/AVGIF 1 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Harte 1 Harte G&IF Logo Harte G&IF
ØSVN/AVGIF 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
SfB2 Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
KIF Kolding IF Logo Kolding IF
Harte 1 Harte G&IF Logo Harte G&IF
ssif 2

U9 Drenge B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
TRIF 1 Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Tørring/Ølholm IF Tørring IF Logo Tørring IF
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Aabk Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Bjert if 1 Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF1 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest 1 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
ssif 1
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens

U8 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
Harte gif b Harte G&IF Logo Harte G&IF
Gedved IF C Gedved IF Logo Gedved IF
Dalby C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U8 Drenge B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 9. November

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF Bredballe IF Logo Bredballe IF
Kolding IF BLÅ Kolding IF Logo Kolding IF
Skærbæk UB Skærbæk Ungdoms Boldklub Logo Skærbæk Ungdoms Boldklub
Kolding if hvid Kolding IF Logo Kolding IF
Dalby B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Harte gif b Harte G&IF Logo Harte G&IF
Seest Boldklub B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
AVGIF Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening

U7 Mix 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club
Harte GIF Harte G&IF Logo Harte G&IF
NBSIF2 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Seest Boldklub Gul Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Bgif 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding IF Kolding IF Logo Kolding IF
NBSIF1 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bredballe IF Bredballe IF Logo Bredballe IF
MG & BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
NBSIF4 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
AVGIF 1 Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Skibet IF Skibet IF Logo Skibet IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
NBSIF5 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Seest Boldklub Gul Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
NBSIF3 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bgif 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U6 Mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 16. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
AVGIF Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
KB Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Harte GIF Harte G&IF Logo Harte G&IF
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
BGIF 4 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U12 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BGIF Pigerne Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. November

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
9. - November 17
Last signup
Friday, October 25, 2019

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports - & mødecenter
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
BGIF.staevner@gmail.com
Bramdrupdam Cup 2019 map

Tournament overview