Team Rynkeby Cup 2020

Team Rynkeby Storstrøm inviterer for femte gang til breddefodboldstævne i Holmegaard Hallen, hvor alle tilmeldingsgebyrer går ubeskåret til Børnecancerfonden.

Team Rynkeby Storstrøm Cup afholdes i weekenden 15. og 16. Februar 2020.

Børn der støtter børn - Tilmeld og støt et fantastisk godt formål !!

Ved tilmelding vælges niveau, dette bliver dog kun aktuelt ved mange tilmeldinger i samme årgang. Stævneledelsen forbeholder sig ret til at slå B og C niveau sammen ved mangel på tilmeldinger.

Der spilles efter DBU´s regler for indefodbold på små mål (håndboldmål). Dog spiller U7 efter DBU´s regler for indefodbold på halv bane.

Præmier til alle deltagende i U7, U8 og U9 rækkerne og præmier til Top 3 i U10 - U14.

Tilmeldingsgebyr: 350,- pr. hold for U7-U9 og 400,- pr. hold for U10-U14. Gebyret indbetales på følgende konto: reg. 6140 kontonr. 1060357. Husk at anføre holdnavn og årgang. Sidste tilmeldingsfrist er 1. februar 2020.
Tilmelding foregår efter først til mølle princippet og er først gældende, når indbetalingen er registreret.

Ret til ændringer forbeholdes.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 - Mixede Mixed B/C 7 350 Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer 0 0
U9 - Drenge Male B/C 6 350 Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer 11 1
U10 - Drenge Male B/C 6 400 Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer 5 0
U11 - Drenge Male B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 1 0
U12 - Drenge Male B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 3 0
U12 - Piger Female B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 5 0
U13 - Drenge Male B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 7 0
U13 - Piger Female B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 1 0
U14 - Drenge Male B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 2 0
U14 - Piger Female B/C 6 400 Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer 0 0
U8 - Drenge Male B/C 6 350 Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U7 - Mixede 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club

U9 - Drenge 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
Solrød Hvid C Solrød Fc
Solrød Blå C Solrød Fc
Avedøre IF B Avedøre If
Suså IF C Suså If
JEMDAM B Rødovre
Stenløse bk B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Næstved I.F. Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved I.F. Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
VIF C Vordingborg If

U10 - Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
TGB B
TGB-2 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Næstved I.F. C Næstved IF Logo Næstved IF
HG Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U11 - Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club

U12 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
FK Sydsjælland 05 C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Team Navidoc B Team Navidoc

U12 - Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF Tårnby FF Logo Tårnby FF
HG’s fodboldpiger C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Faxe Bk 2 Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Faxe Bk 1 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U13 - Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
NIF 2, Hvid C Næstved IF Logo Næstved IF
HB&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
AMA’R ALL STARS B Søvang Fc
RIF drenge B Ringsted IF Logo Ringsted IF
NIF 2, Grøn C Næstved IF Logo Næstved IF
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC

U13 - Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
HG Pigerne B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U14 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
HGB Rød Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Blå Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U14 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club

U8 - Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16. februar - m. forbehold for ændringer

Teamname LVL Logo Club
HGB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
15. - February 16
Last signup
Saturday, February 1, 2020

Organisation
Team Rynkeby Storstrøm
Place
Holmegaard Hallen
Address
Glasværksvej 1
Postalcode
4684
City
Holmegaard
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
rynkebycup2020@gmail.com
Team Rynkeby Cup 2020 map

Tournament overview