Din Bilpartner Cup 2020, Høng

Din Bilpartner Cup 2020, Høng

INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE I HØNG HALLEN

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallen.

Der vil blive spillet i følgende rækker: Drenge U8-U19

Fredag aften, den 10. januar 2020 spilles i U8 og U17

Lørdag, den 11. januar 2020 spilles i U10, U12, U14 og U19

Søndag, den 12. januar 2020 spilles i U9, U11, U13 og U15

Pris for at deltage

For U8 og U9 kr. 350,00

Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere

For U10, U11, U12 og U13 kr. 400,00

Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2 og 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller

For U14 og U15 kr. 450,00

Der er kontant kr. 1500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 450,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

For U17 og U19 kr. 500,00

Der er kontant kr. 2500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 1000,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 600,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

Tilmelding skal ske senest søndag, den 29. december 2019 via www.staevner.dk,

alternativt per mail sn70@live.dk.

Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700

Ved evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643

Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger.

Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold.

Vores stævne er et breddestævne, hvorfor der kun må benyttes spillere på a-niveau i rækkerne U14, U15, U17 og U19.

Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallen.

Med sportslig hilsen

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U19 Male 4 500 Lørdag 10 0
U17 Male 4 500 Fredag 10 0
U15 Male 4 450 Søndag 17 0
U14 Male 4 450 Lørdag 12 0
U13 Male B-C 4 400 Søndag 24 1
U12 Male B-C 4 400 Lørdag 11 1
U11 Male B-C 4 400 Søndag 14 2
U10 Male B-C 4 400 Lørdag 17 1
U9 Male B-C 4 350 Søndag 16 0
U8 Male B-C 5 350 Fredag 4 0

Signetud teams

U19 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U17 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Gørlev Idrætsefterskole 1 A Gørlev Idrætsefterskole
Gørlev Idrætsefterskole 2 Gørlev Idrætsefterskole
EL Dinero B
Roskilde Racing Center A Roskilde
Drengene A
Roskilde TEKKERS
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
The underdogs B The Underdogs

U15 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Tyggegummibanden Tgb
Freddys frække fyre B Freddys Frække Fyre
Raklev GI Raklev GI Logo Raklev GI
Good old Skælle A
Toms Drenge B
Team Body A
Gutterne
Goleador A
Gnøh A
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Stevns F.C. B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Boesen Entreprise

U14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team SJEB
Lynge-broby
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng 2 Høng
4 til 5
Luftens Helte B
Bjørne Banden A
Unite2gether 1
Unite2gether 2

U13 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hold Rikke
Hold Louise
RIF drenge B Ringsted IF Logo Ringsted IF
KGB-2 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB-3 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB-1 A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB-4 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Høng 2 Høng GF Logo Høng GF
NIF 2 C Næstved IF Logo Næstved IF
Haslev 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
NIF 2, Hvid C Næstved IF Logo Næstved IF
Everyday Super Service B
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Lejerbo BK Gul C Bk Lejerbo
Lejerbo BK Hvid

U12 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
SBI-2 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SBI-1 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Raklev GI B Raklev GI Logo Raklev GI
Rørby-Hvidebæk 1
Rørby-Hvidebæk 2
The Boyz B
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Kenneth Drenge
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng 2 Høng

U11 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng 2 Høng
Dianalund IF B Dianalund IF Logo Dianalund IF
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
KGB B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Fc storebælt
FK Odsherred B Vig
Skælskør B&I 1 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Skælskør B&I 2 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I

U10 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
SBI-2 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SBI-3 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SBI-1 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Lynge Broby 1 B Lynge-Broby
Lynge Broby 2 C Lynge-Broby
Sørby Fodbold 2
TeamTelt
Vemmelev 2 B Vemmelev
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
B73 Slagelse (1) B
Sørby Fodbold B
Høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Vemmelev B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening

U9 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng u8 Høng
KGB B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Jyderup BK 1 B
Jyderup BK 2 B
Høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
HG Sort B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Grøn B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KiF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Høng 3
LBI C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Lynge Broby Lynge-Broby
Høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Sørby

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
10. - January 12
Last signup
Friday, January 3, 2020

Organisation
Høng GF
Place
Høng GF
Address
Rosenvænget
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
sn70@live.dk
Din Bilpartner Cup 2020, Høng map

Tournament overview