Sanderum Cup 30/11 og 1/12


Matchning i fokus

I første runde spilles der i fire puljer a 4 hold.

I anden runde spiller de "fire ettere", de "fire toere", osv i fire nye puljer

Det betyder seks kampe til alle hold, og der er efterfølgende medaljer og frugt til alle deltagere.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Male B/C 6 240 kr Søndag 1. december 1530 til 1800 7 0
U5 Mixed 6 130 Lørdag 30/11 1030-1300 0 0
U6 Mixed 6 130 Lørdag 30/11 1030-1300 1 0
U7 Mixed 6 130 Lørdag 30/11 1030-1300 8 0
U8 Mixed 6 240 Lørdag 30/11 0800-1030 7 0
U9 Mixed 6 240 Lørdag 30/11 1300-1530 13 0
U10 Mixed 6 240 Lørdag 30/11 1530-1800 8 0
U11 Mixed 6 240 Søndag 1/12 0800-1030 7 0
U12 Mixed 6 240 Søndag 1/12 1030-1300 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 1. december 1530 til 1800

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF B A
FC Kongerne A
Team Restudy A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 1030-1300

Teamname LVL Logo Club

U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 1030-1300

Teamname LVL Logo Club

U7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 6 Dalum IF Logo Dalum IF
Strib U7 C Strib IF Logo Strib IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
MG & Bk 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
Dalby IF - 1 B Dalby IF Logo Dalby IF
Dalby IF - 2 B Dalby IF Logo Dalby IF
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U9 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 1300-1530

Teamname LVL Logo Club
SfB1 Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SfB1 Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Team Erling B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 30/11 1530-1800

Teamname LVL Logo Club
Marslev GIF Marslev Gymnastik & Idrætsforening Logo Marslev Gymnastik & Idrætsforening
Mg&bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Kolding B B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
DE RØDE B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Mg&bk A Middelfart

U11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 1/12 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
Dalum Rød Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Sort Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Hvid Dalum IF Logo Dalum IF
SFB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Ipswich A Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 1/12 1030-1300

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 30 - December 1
Last signup
Thursday, November 14, 2019

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense Sv
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
johnemiljohansen1801@gmail.com

Tournament overview