SPORT 24 Horsens Indoor 2019

Pokaler/statuetter til alle

I Vesthallen den 29/11, 30/11 og 1/12 2019 U6 (2014), U7 (2013), U8 (2012), U9 (2011), U10 (2010), U11 (2009), U12 (2008)

SPILLETID 7 MINUTTER ALLE HOLD ER GARANTERET 4 KAMPE

Max. 15 hold i hver af U6 og U7 A, B og C række.  Max. 8 hold i hver årgang/niveau U8, U9, U10, U11 og U12. A og B række i hver årgang.

Årgangene bliver lukket når de er fyldt, så det er først til mølle. Alle rækker afvikles på ca 2 ½ time.  (Ved for få tilmeldte, forbeholder vi os retten til at slå niveaudelte rækker sammen, hvilket kan forlænge afviklingstiden)

Holdgebyr:
U6 – U7 pris pr. hold kr. 450,00 (præmier til max 5 spillere pr. hold)
U8 - U12 pris pr. hold kr. 550,00 (præmier til max 6 spillere pr. hold)

Husk niveau skal angives ved tilmelding – ved manglende niveau-angivelse tilmeldes holdet i A-rækken. Tilmeldingen er først gældende når indbetalingen er registreret (ID nummer skal oplyses)

Indbetaling skal ske ved tilmelding, på konto nr. 5343-0245058

Program udsendes ca. 1 uge før stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed A/B/C 3 450 Lørdag formiddag 6 0
U7 Mixed A/B/C 3 450 Lørdag formiddag 21 0
U8 Mixed A/B 4 550 Søndag formmidag 17 0
U9 Mixed A/B 4 550 Lørdag middag 9 0
U10 Mixed A/B 4 550 Søndag eftermiddag 19 0
U11 Mixed A/B 4 550 Lørdag eftermiddag 7 0
U12 Mixed A/B 4 550 Fredag aften fra ca kl 17:30 12 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Vinding SF A
Horsens Freja C Horsens Freja Logo Horsens Freja

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Ammitsbøl Fodbold B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Hif 1 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hif 2 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bredballe IF 4 Bredballe IF Logo Bredballe IF
BRANDE 1 B Brande IF Logo Brande IF
BRANDE 2 B Brande IF Logo Brande IF
Grejs-Dalen IK B Grejs-Dalen Ik
Brande IF 1 C Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 2 Brande IF Logo Brande IF
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Horsens Freja C Horsens Freja Logo Horsens Freja
Bredballe IF 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Vinding SF
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formmidag

Teamname LVL Logo Club
HT2 B
HT3 C
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
HT1 A
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Ammitsbøl C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl A Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK

U9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Horsens KFUM C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Grindsteds drenge B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
HIF B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Horsens fs U9 B Hfs
Horsens Freja C Horsens Freja Logo Horsens Freja
Vsk ellevang C Vsk
Horsens Freja Horsens Freja Logo Horsens Freja

U10 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hedensted IF 1 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hatting-Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
DE RØDE B B.1909
De Konge Blå B Løsning IF Logo Løsning IF
AS IF B As If
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FC1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC3 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC4 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Horsens Freja C Horsens Freja Logo Horsens Freja
Horsens Freja Horsens Freja Logo Horsens Freja
Daugård IF C Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening

U11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Frisør Morgenhår A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
AE U11 B
Hedensted IF B B Hedensted IF Logo Hedensted IF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
RIF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Bredballe IF '09 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Innovater A Stensballe

U12 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften fra ca kl 17:30

Teamname LVL Logo Club
Vejle Boldklub (Rød) B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Vejle Boldklub (Hvid) B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Jack&Jones Junior A
A-game B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Stensballe B Stensballe
TEAM NYRUP A Holstebro
Freehand Coffee B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Horsens Freja B B Horsens Freja Logo Horsens Freja
Engum UI B Engum Ui
Tårnvej Biler B Grindsted Gif
Team CT Byg B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 29 - December 1
Last signup
Thursday, November 21, 2019

Organisation
Horsens Freja
Place
Vesthallen
Address
Fussingsvej 65
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
soccermoms@stofanet.dk
SPORT 24 Horsens Indoor 2019 map

Tournament overview