Mini SIF Cup 2020

Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige Indestævne i Strib Fritidscenter den 1. og 2. Februar 2020. Stævnet afvikles i to haller hvilket sikrer hurtig afvikling indenfor ca. 3 timer. Hvis muligt vil vi lave indledende puljer, hvorefter der inddeles i A, B, C og D slutspil, hvilket giver garanti for minimum halvdelen af kampene spilles mod modstandere på samme niveau. Pokaler til ALLE spillere. Fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow. Der er en pose med frugt, slik og Chips m.m. til ALLE deltagere. Tilmeldingsgebyr kr. 275,- for U6 g U7 samt kr. 400,- for U8 og U9. Indbetaling via mobilepay 38047 med tydelig angivelse af klubnavn og den række man ønsker at deltage i. Har du spørgsmål kan du kontakte Lars på 61 67 83 81. Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til Mini Sifcup 2020.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 drenge - lukket for tilmelding Mixed A-B-C 5 275 Søndag 33 0
U8 drenge - lukket for tilmelding Mixed A-B-C 8 400 Søndag 36 0
U9 drenge - Alt optaget Male A-B-C 8 400 Lørdag 30 0
U9 piger Female A-B-C 8 400 Lørdag 9 0
U6 - Alt optaget Mixed A-B-C 5 275 Søndag 21 0

Signetud teams

U7 drenge - lukket for tilmelding 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
Korup Korup IF Logo Korup IF
MG&BK 3 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 6 Dalum IF Logo Dalum IF
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Pigerne fra Erritsø C
Gaarslev GF C Gårslev GF Logo Gårslev GF
Nørre Aaby 2 C
Haarby 2 C
Bramdrupdam 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Haarby C Haarby
Seest Boldklub Sort Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Strib 1 C Strib IF Logo Strib IF
MG&BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Nørre Aaby A
Erritsø 3 C Erritsø If
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Erritsø 1 C Erritsø If
Erritsø 2 C Erritsø If
Dalby GF u8piger C Kolding
MG&BK 4 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U8 drenge - lukket for tilmelding 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Midtals IF B Midtals Idrætsforening Logo Midtals Idrætsforening
Skodborg IF C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Dalby C
OB 3 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
SfB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Dalby A
Bredballe if 2 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Aarup A
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Gårslev GF B Gårslev GF Logo Gårslev GF
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Middelfart U8 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart U8 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart U8 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Marienlyst A
Årslev 1 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Daugård IF C Daugård If
Dalby B

U9 drenge - Alt optaget 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
MG&BK 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Bjert IF B
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
TSIF 1 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TSF Tønder B Tsf Tønder
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BBB 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Erritsø GIF C
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
MG&BK 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OB 3 C Odense C
Dalby GF2 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Tved bk C Svendborg Malerlaug
Dalby GF1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Skodborg IF C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
OB 1 A
OB 2 B

U9 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Vejle Boldklub B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Bredballe IF U8/U9 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Middelfart U8 Piger C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Seest B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Haarby C Haarby Boldklub Logo Haarby Boldklub
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U6 - Alt optaget 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
NIK C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
ØB 1 B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB 2 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
MG & BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalby GF u7piger Kolding
Vejle Boldklub U6/U7 Piger B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Haderslev fk C Haderslev
MG & BK 3 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Korup C Korup IF Logo Korup IF
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
BBB Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Vejle Boldklub U6/U7 Piger (2) B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
1. - February 2
Last signup
Friday, January 17, 2020

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritids- og aktivitetscenter
Address
Ny Billeshavevej 1-3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
stribboesen@gmail.com
Mini SIF Cup 2020 map

Tournament overview