Nr Lyn Cup 2020

Nr Lyn Cup 2020

Vi er så klar til nr lyn 2020                                                                                 det bliver endnu engang et

fantastisk stævne med masser af bold, præmier og fed stemning.

TILMELDING SENEST DEN 15 JANUAR 2020 OG BETALING VIA MOBILEPAY : 94028 (HUSK OG SKRIV ÅRGANG OG NAVN PÅ HOLDET VED BETALING)

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U15/16 Piger Female B 6 350 Fredag eftermiddag 7 0
U17 drenge Male A/M 6 350 Fredag eftermiddag/aften 5 0
U12 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Lørdag morgen 16 0
U13 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Lørdag formiddag 9 0
U13 drenge rk. 2 (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Lørdag eftermiddag 9 0
U16 drenge Male B 6 350 Lørdag eftermiddag 6 0
Dame Senior (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Female B 6 350 Lørdag eftermiddag/aften 10 0
Herre Senior Old Boys (LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Lørdag aften 8 0
U6/7 Drenge Male B 6 350 Søndag morgen 5 0
U9 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Søndag formiddag 8 0
U10 Drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Male B 6 350 Søndag eftermiddag 12 0
U11 Piger (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) Female B 6 350 Søndag eftermiddag 10 0

Signetud teams

U15/16 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nr.Lyn 1 B Nr.lyndelse/søby
Nr.Lyn 2 Nr.lyndelse/søby
Tårup IF B
Tårup IF
Hesselager Fodbold 2 B Hesselager Fodbold
Hesselager Fodbold 3 C Hesselager Fodbold
Hesselager Fodbold 1 B Hesselager Fodbold

U17 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Fogeden Kommer A
Nr.lyn 1 A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.lyn 2 Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
406 B Camp 10 Skole.
Suurballes disciple A

U12 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Aarslev 3 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 4 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
boeslunde B
SFB 1 B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
De Røde Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
De Røde Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
EGB VVS C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
EGB EC-Service C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF

U13 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Højby 2 B Højby
Højby 1 B Højby
Alesø GF 1 C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Alesø GF 2 C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Alesø GF 3 C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Nr. Lyndelse/Søby 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby 3 A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U13 drenge rk. 2 (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Søhus Stige Boldklub 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige Boldklub 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Erritsø GIF Erritsø Gif
EGB 1 C
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
De unge løver B
EGB 1 C Brenderup IF Logo Brenderup IF
Egb 2 B Brenderup IF Logo Brenderup IF

U16 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nr.Lyndelse/Søby 8 B Nr.lyndelse/søby Fc
Nr.Lyndelse/Søby 68 B Nr.lyndelse/søby Fc
Nr.Lyndelse/Søby 15 B Nr.lyndelse/søby Fc

Dame Senior (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
B67
Nr.Lyn 2 Nr.lyndelse/søby
Nr.Lyn 1 Nr.lyndelse/søby
Nr. Søby 1 C Nr. Søby Fc
Nr. Søby 2 C Nr. Søby Fc
HERIF B Herif
HERIF 2 B Herif

Herre Senior Old Boys (LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
OFK Odense
Spy.dk B Spy.dk
Nr.lyn 1 A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.lyn 2 A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.lyn 3 Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Søby Øltras A Nr. Søby
De gamle talenter! C Nr Søby
Glarmester Tim Degn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U6/7 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse – Søby FC 1 C
Nr. Lyndelse – Søby FC 2 C
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF

U9 drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Brenderup IF C Brenderup If
SB1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SB2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Nr. Lyndelse - Søby B Nr. Lyndelse / Søby
Nr. Lyndelse - Søby 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Tårup IF C

U10 Drenge (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum if 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Tårup IF C
Mg&bk 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Mg&bk 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Årslev 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 1 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby FC 1 B Nr. Lyndelse/søby Fc

U10 Piger (RÆKKEN ER AFLYST) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger (RÆKKEN ER LUKKET FOR TILMELDING) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
marienlyst 2 B Marienlyst Boldklub
Aarslev1 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby - U10 piger B Nr. Lyndelse/søby Fc
Pink Girlpower 1 C Assens FC Logo Assens FC
Pink Girlpower 2 Assens FC Logo Assens FC
Marienlyst u11 piger A Boldklubben Marienlyst
Nr. Lyndelse/Søby 2 B Nr. Lyndelse/søby Fc
Søndersø C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby B Nr. Lyndelse/søby Fc

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
24. - January 26
Last signup
Wednesday, January 15, 2020

Organisation
Nr. Lyndelse - Søby FC
Place
Carl Nielsen Hallen
Address
Lumbyvej 62
Postalcode
5792
City
Årslev
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
clausjeppesen@gmail.com
Nr Lyn Cup 2020 map

Tournament overview