Greve Goal Show 2020

Greve Goal Show er et stort indendørsstævne - vi spiller i 3 haller over weekenden.

U6 spiller 1/2 bane, mix hold er velkomne, ingen resultatregistrering. Venligst bemærk at der spilles med Futsal bold, men med bander.

U7 spiller 1/2 bane, mix hold er velkomne, ingen resultatregistrering. Venligst bemærk at der spilles med Futsal bold, men med bander.

U8 til og med U9 spiller på hel håndboldbane med bander (5-mands med målmand), med resultatregistrering.

U10 pige og drenge spiller Futsal med resultatregistrering. Der spilles 5-mands med målmand med lempelige futsalregler især i forhold til målmanden, da denne må spille frit med i "marken". Målmanden må ikke tage bolden op ved tilbagelægninger.

1 spiller/hold kan kun deltage i samme årgang 1 gang og kan således ikke både spille A, B og/eller C.

Stævneadministrationen forbeholder sig retten til at slå rækker sammen, eller splitte op såfremt antallet af tilmeldingerne taler herfor. Angiv derfor gerne niveau ved tilmelding.

I rækker med resultatregistrering spilles der afsluttende slutspil i alle rækker.

STORE FLOTTE POKALER til alle spillere. Men ENDNU STØRRE POKALER tii nummer 1,2 og 3.

Program udsendes senest 1 uge efter deadline for tilmelding.

Husk ved tilmelding af indbetale holdgebyr til SparNord regnr:9006 kontonr:4586652341 med tydelig angivelse af indbetaler, række, niveau samt evt. holdnavn.

Det er vigtigt at understrege, at man først er endeligt tilmeldt når holdgebyret er tilgået stævnekontoen.

Vel mødt til et par glade dage i Greve Hallen.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 drenge - B Mixed 7 425 Søndag middag/eftermiddag 4 0
U8 drenge - C Mixed 7 425 Lørdag for-/eftermiddag 1 0
U10 Futsal C Mixed 7 425 Søndag morgen/formiddag 4 0
U6 - 4 på banen Mixed 6 275 Søndag morgen/formiddag 6 0
U7 - 4 på banen Mixed 6 275 Lørdag morgen/formiddag 5 0
U8 drenge - A Mixed 7 425 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U8 drenge - B Mixed 7 425 Lørdag middag/eftermiddag 1 0
U9 drenge - A Mixed 7 425 Søndag eftermiddag/aften 3 0
U10C pige Futsal Mixed 7 425 Lørdag morgen/formiddag 2 0
U10 Futsal A Mixed 7 425 Søndag eftermiddag/aften 0 0
U10 Futsal B Mixed 7 425 Søndag for-/eftermiddag 3 0
U8 pige Mixed 7 425 Søndag morgen/formiddag 1 0
U9 pige Mixed 7 425 Lørdag morgen/formiddag 3 0
U10B Pige Futsal Mixed 7 425 Lørdag for-/eftermiddag 0 0
U10A Pige Futsal Mixed 7 425 Lørdag eftermiddag/aften 3 0
U9 drenge - C Mixed 7 425 Søndag for-/eftermiddag 8 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 drenge - B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
RB1906 - 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hvidovre IF
Greve Fodbold 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 drenge - C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag for-/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Blå C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10 Futsal C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold D C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U10-B hold 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk 4 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U6 - 4 på banen 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sort 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sort 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U7 - 4 på banen 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
RIF 1 2013 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Måløv BK U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Greve hvid 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hold hvid 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hvid 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 drenge - A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Greve Blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 drenge - B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 drenge - A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF A
GFA A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10C pige Futsal 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10 Futsal A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U10 Futsal B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag for-/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve U10-B hold 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U8 pige 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 pige 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
BSF 1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10B Pige Futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag for-/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U10A Pige Futsal 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Brøndbyernes IF A
Sengeløse U10 Hedehusene
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 drenge - C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag for-/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF
RB1906 - 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Greve Fodbold 4 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 5 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 6 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 7 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve u9 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve u9 sort 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - February 9 2020
Last signup
Sunday, January 26, 2020

Organisation
Greve Fodbold
Place
Greve Idræts Center
Address
Lillevangsvej 88
Postalcode
2670
City
Greve
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
smildinho@gmail.com

Tournament overview