2. HIK CUP 2020

2. HIK CUP 2020

Hellerup Idræts klub inviterer til ”2. HIK CUP 2020” d. 17 og 18 oktober på banerne ved Bregnegårdsvej 25, 2900 Hellerup. Vi afvikler stævnet for følgende årgange: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, (U5- U10 - BEMÆRK PIGE TILMELD PÅ U9-U10). Alle hold vil opleve en meget velafviklet og et tilrettelagt stævne med korte intervaller imellem kampene.

Alle hold garanteres 5-6 kampe og holdende vil i løbet af turneringen blive fordelt, så alle får flest mulige kampe med hensigtsmæssig matchning. For at sikre en ordenlig afvikling af de respektive kampe vil der være dommer på fra U8-U10, så trænere, forældre og holdleder blot skal fokusere på spillet der foregår på banen. Og på U5-U7 vil det være ” Døm-selv-kampe”.

Bemærk at holdende på D-U9-U10 spiller 5v5 på 8-mandsmål.

Vi glæder os til at byde jer velkommen på vores fantastiske anlæg:

SPILLETID: 5-6 kampe pr. hold

MATCHNING: Slutspil for alle hold (U8-U10)

KAMPLEDERE: I skal blot koncentrere jer om holdet (U8-U10)

EFFEKTIVT KAMPPROGRAM: Holdende skal blot være klar

POKALER: Pokaler til ALLE (U5-U10) + 1+2 i hver (U8-U10) række får en større vinderpokal til hver spiller på holdet

- Specifikke tidspunkter følger. (Se venligst herunder - FORBEHOLD FOR ÆNDRINGER)

Tilmelding:

Tilmelding sker efter først-til-mølle via enten her på Staevner.dk eller på mail til orhanhik@hotmail.com. Betalingsinfo sendes på mail. Der er plads til 16 hold i alle rækker. Deltagergebyret er 550kr (3v3) og 750 (5v5). pr. deltagende hold.

VELKOMMEN! 2. HIK CUP 2020

Hellerup Idræts klub.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 MIX Mixed 3v3 550 Lørdag formiddag 2 0
U6 MIX Mixed 3v3 550 Søndag formiddag 0 0
U6 Øvede Mixed Øvede 3v3 550 Søndag formiddag 0 0
U7 Mix Mixed 3v3 550 Lørdag eftermiddag 2 0
U7 Øvede Mixed Øvede 3v3 550 Lørdag eftermiddag 2 0
D-U8C Mixed C 5v5 750 Lørdag formiddag 0 0
D-U8C/D Mixed C/D 5v5 750 Lørdag formiddag 1 0
D-U8A Mixed A 5v5 750 Lørdag eftermiddag 0 0
D-U8B Mixed B 5v5 750 Lørdag eftermiddag 0 0
D-U9C Mixed C 5v5 (8-mandsmål) 750 Lørdag formiddag 1 0
D-U9C/D Mixed C/D 5v5 (8-mandsmål) 750 Lørdag formiddag 0 0
D-U9A Mixed A 5v5 (8-mandsmål) 750 Lørdag eftermiddag 6 0
D-U9B Mixed B 5v5 (8-mandsmål) 750 Lørdag eftermiddag 3 0
P-U9A Female A 5v5 750 Søndag formiddag 1 0
P-U9B Female B 5v5 750 Søndag formiddag 1 0
P-U10A Female A 5v5 750 Søndag eftermiddag 8 0
P-U10B Female B 5v5 750 Søndag eftermiddag 4 0
D-U10C Mixed C 5v5 (8-mandsmål) 750 Søndag formiddag 6 0
D-U10C/D Mixed C/D 5v5 (8-mandsmål) 750 Søndag formiddag 4 0
D-U10A Mixed A 5v5 (8-mandsmål) 750 Søndag eftermiddag 7 0
D-U10B Mixed B 5v5 (8-mandsmål) 750 Søndag eftermiddag 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5 MIX 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Herfølge Bk B

U6 MIX 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U6 Øvede 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U7 Mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Sort 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sort 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U7 Øvede 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
B1903 1 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903 2 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

D-U8C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

D-U8C/D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve fodbold Greve Fodbold

D-U8A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

D-U8B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

D-U9C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
fix heroes C Boldklubben Fix

D-U9C/D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

D-U9A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Avarta A
HIK X A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK Y A Hellerup
HIK Z A Hellerup
B1903 1 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

D-U9B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
fix legends B Boldklubben Fix
KBQ1 - Hvid B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B1903 2 B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

P-U9A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
fix galakticos A Boldklubben Fix

P-U9B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve fodbold B Greve Fodbold

P-U10A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold
Brøndby IF - 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Kastrup Boldklub 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

P-U10B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Fløng - Hedehusene B Fløng-Hedehusene Fodbold Logo Fløng-Hedehusene Fodbold
Greve Fodbold U10 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold
Brøndby IF - 2 C Brøndby IF Logo Brøndby IF

D-U10C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Lyngby C Lyngby
Lyngby C Lyngby
VSB-2 C Virum-Sorgenfri Bk
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC

D-U10C/D 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Lyngby C Hellerup
Frederiksværk Fodbold Klub C Frederiksværk Fodbold Klub
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC

D-U10A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold 1 A
Lyngby A Hellerup
VSB-1 A Virum-Sorgenfri Bk
Lyngby A Hellerup
AB Tårnby A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

D-U10B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold 2 B
Frederiksværk Fodbold Klub B Frederiksværk Fodbold Klub
Lyngby B Hellerup
AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
17. - October 18
Last signup
Thursday, October 1, 2020

Organisation
Hellerup Idræts Klub
Place
HIK (Hellerup Idræts Klub)
Address
Bregnegaardsvej 25
Postalcode
2900
City
Hellerup
Sport
Soccer
Type
Outdoor tournament

Organisermail
orhanhik@hotmail.com
2. HIK CUP 2020 map

Tournament overview