Bramdrupdam Cup 2020

Stævnet afvikles i 2 haller, og hver rækker afsluttes derfor indenfor overskuelig tidsramme.

Der spilles med målmand (4+1), som må parere i følgende rækker: Drenge U8 og U9 samt Piger U8, U9 og U10.

Vi overholder naturligvis alle COVID-19 regler og retningslinjer for at få et så trygt og sikkert stævne som muligt. Der tages også forbehold for ændringer som følge at COVID-19 udviklingen.

Holdgebyret bedes betalt ved udløb af tilmeldingsfrist, og kan overføres via Mobile Pay til 73730 -  HUSK at anføre ID nummer!!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Drenge C Male C 6 450 22. November 2 0
U6 Mix Mixed 5 350 21. November 3 0
U7 Mix Mixed 5 350 21. November 1 0
U8 Drenge B Male B 7 450 15. November 1 0
U8 Drenge C Male C 7 450 15. November 0 0
U8 Piger A/B Female A & B 7 450 14. November 0 0
U8 Piger B/C Female B & C 7 450 14. November 1 0
U9 Drenge B Male B 7 450 14. November 0 0
U9 Drenge C Male C 7 450 14. November 0 0
U9 Piger A/B Female A & B 7 450 14. November 0 0
U9 Piger B/C Female B & C 7 450 14. November 0 0
U10 Drenge A Male A 6 450 22. November 2 0
U9 Drenge A Male A 7 450 14. November 0 0
U10 Piger A/B Female A & B 7 450 14. November 0 0
U10 Piger B/C Female B & C 6 450 14. November 0 0
U11 Piger A/B Female A & B 6 450 13. November 0 0
U11 Piger B/C Female B & C 6 450 13. November 0 0
U11 Drenge A Male A 6 450 20. November 0 0
U11 Drenge B Male B 6 450 20. November 0 0
U11 Drenge C Male C 6 450 20. November 0 0
U10 Drenge B Male B 6 450 22. November 0 0
U8 Drenge A Male A 6 450 15. November 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22. November

Teamname LVL Logo Club

U6 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21. November

Teamname LVL Logo Club

U7 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22. November

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 20. November

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15. November

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
14. - November 22
Last signup
Thursday, October 15, 2020

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports - & mødecenter
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
BGIF.staevner@gmail.com
Bramdrupdam Cup 2020 map

Tournament overview