Bramdrupdam Cup 2021

Vi har glædet os utroligt meget til at se jer alle sammen til vores populære Bramdrupdam Cup igen.

Stævnet afvikles som altid i 2 haller, og hver rækker afsluttes derfor indenfor overskuelig tidsramme.

Selv om alle COVID-19 restriktioner er ophævet, vil vi gøre hvad vi kan for at alle skal få et så trygt og sikkert stævne som muligt. Derfor har vi valgt af fastlægge holdstørrelserne således: Der spilles med 4 spillere på banen og 2 udskiftere i alle rækker, undtagen U6 og U7, hvor der spilles med 3 spillere på banen og 2 udskiftere.

Holdgebyret bedes betalt ved udløb af tilmeldingsfrist, og kan overføres via Mobile Pay til 73730 -  HUSK at anføre ID nummer!!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Piger A/B Female A & B 6 450 13. November 3 0
U11 Drenge C Male C 6 450 7. November 4 0
U11 Drenge B Male B 6 450 7. November 4 0
U11 Drenge A Male A 6 450 7. November 5 0
U11 Piger B/C Female B & C 6 450 14. November 7 0
U11 Piger A/B Female A & B 6 450 14. November 1 0
U10 Piger B/C Female B & C 6 450 13. November 1 0
U10 Piger A/B Female A & B 6 450 13. November 2 0
U9 Drenge A Male A 6 450 7. November 2 0
U10 Drenge A Male A 6 450 13. November 3 0
U9 Piger B/C Female B & C 6 450 13. November 2 0
U8 Drenge A Male A 6 450 6. November 1 0
U9 Drenge C Male C 6 450 7. November 6 0
U9 Drenge B Male B 6 450 7. November 5 0
U8 Piger B/C Female B & C 6 450 13. November 3 0
U8 Piger A/B Female A & B 6 450 13. November 0 0
U8 Drenge C Male C 6 450 6. November 9 0
U8 Drenge B Male B 6 450 6. November 10 0
U7 Mix Mixed 5 350 6. November 11 0
U6 Mix Mixed 5 350 6. November 3 0
U10 Drenge C Male C 6 450 13. November 3 0
U10 Drenge B Male B 6 450 13. November 5 0
U12 Piger A/B Female A & B 6 450 14. November 2 0
U12 Piger B/C Female B & C 6 450 14. November 4 0
U12 Drenge A Male A 6 450 14. November 0 0
U12 Drenge B Male B 6 450 14. November 1 0
U12 Drenge C Male C 6 450 14. November 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club
NBSIF1 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalby GF Dalby Gf
BGIF3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club
NBSIF2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalby GF B Dalby Gf
BGIF2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF Dalby Gf
Team Erling A
BGIF1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Piger B/C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF C Dalby Gf
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Vonsild FK 2 C Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 1 C Vonsild Fodbold Klub

U11 Piger A/B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Piger B/C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Dalum 2 C Dalum IF Logo Dalum IF

U10 Piger A/B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalby GF A Dalby Gf

U9 Piger B/C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF B Bramdrupdam Gif
BGIF 2 C Bramdrupdam Gif

U8 Drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 6. November

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK A Nørre Aaby Ik

U9 Drenge C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest Boldklub Sort
Seest Boldklub Gul

U9 Drenge B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Haderslev FK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U8 Piger B/C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
BMI u8 piger B Bmi
Vonsild FK 1 B Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 B Vonsild Fodbold Klub

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 6. November

Teamname LVL Logo Club
Harte G&IF 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Seest Boldklub C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Bramdrupdam 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Harte G&IF 1 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
AVGIF 1 C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening

U8 Drenge B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 6. November

Teamname LVL Logo Club
Haderslev FK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 3 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 4 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Bramdrupdam 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Kolding IF B Kolding If
Kolding IF Kolding If

U7 Mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 6. November

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 1 Dalby Gf
Dalby GF 2 Dalby Gf
Dalby GF 3 Dalby Gf
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Gauerslund 1 A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 2 C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 3 C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U6 Mix 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 6. November

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Drenge C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub
Dalby GF Dalby Gf

U10 Drenge B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 13. November

Teamname LVL Logo Club
Kolding IF (Hold Blå) B Kolding If
Vonsild FK B Vonsild Fodbold Klub
Kolding IF (Hold Hvid) B Kolding If
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalby GF Dalby Gf

U12 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert-pigerne B Bjert IF Logo Bjert IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U12 Piger B/C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
Bjert-tøserne B Bjert IF Logo Bjert IF
BGIF - hold 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U12 - Hold 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
FEH B

U12 Drenge C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14. November

Teamname LVL Logo Club
Bramming Boldklub C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
FEH C
Seest B gul C
Seest Boldklub Sort C

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
6. - November 14
Last signup
Wednesday, October 6, 2021

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Forum Kolding Bramdrupdam
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
BGIF.staevner@gmail.com
Bramdrupdam Cup 2021 map

Tournament overview