SGIF Vintercup

SGIF byder jer igen velkommen til årets sjoveste indestævne for U6 til U10. Vi hylder og fejrer alle hold med konfetti og Champions League hymne og alle spillere går selvfølgelig hjem med en medalje eller statuette. Alle hold er garanteret 4 kampe og I kan koncentrere jer om jeres hold for vi stiller selvfølgelig med kampledere.

Program tilgår en uge før stævnets start.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Male B/C 3 300 Lørdag formiddag 12 0
U7 Male B/C 3 300 Lørdag middag 14 0
U8 Male B/C 5 400 Lørdag eftermiddag 10 1
U9 Male B/C 5 400 Søndag formiddag 8 0
U10 Male B/C 5 400 Søndag middag 16 3
U10 Female B/C 5 400 Søndag eftermiddag 5 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse Boldklub A Stenløse Boldklub
FB 2 B Frederiksberg Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Allerød 1 A Allerød
Allerød 2 B Allerød

U7 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Sgif hold 2 C
Allerød FK Hvid B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Blå C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC Solrød FC Logo Solrød FC
Ørslev rød C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Ørslev sort C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Stenløse 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 2 Stenløse BK Logo Stenløse BK
Sgif U7 C Fie Seier
Værløse bk 1 B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse bk 2 B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse BK 3 B
Værløse BK 4 B

U8 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Blistrup SI C Blistruo
Sengeløse Rød C Sengeløse
Sengeløse Blå A Sengeløse
Sengeløse Blå A Sengeløse
Jyllinge FC 1 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
SGIF 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Jyllinge FC 2 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Blå B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Husum B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Sengeløse U9 C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse U9 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 3 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Grøn C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U10 10 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
SGIF Grøn B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Værløse 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse 3 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
BFC Lundegården II B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
BFC Lundegården III C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Sengeløse U10 drengene B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF Rød C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse u10B B Stenløse BK Logo Stenløse BK
SGIF Hvid B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Allerød FK U10 piger C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Sengeløse U10 pigerne C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Allerød U9 piger B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
13. - November 14
Last signup
Thursday, November 4, 2021

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5a
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
boberglund@youmail.dk
SGIF Vintercup map

Tournament overview