B 67 cup 2022

U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13 og U14

Program udsendes ca. 1 uge før stævnet på staevner.dk

Stævnet er til B/C niveau hold. Det er muligt for pige hold at deltage i en række lavere, hvis ønskes.

Der er guldmedalje og slikpose til alle i rækkerne U6 til U9.

Der er præmier til hold i finalepuljen i rækkerne U10 til U14

Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl 25 53 58 58.

BETALING FORGÅR VIA BANK PÅ DISSE OPLYSNINGER 6610 - 0010143322

Tilmeldingen er først endelig, når der er blevet betalt...

Vi glæder os til at se jer alle.

Med de bedste sportslige hilsner Stævneudvalget i B.67

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed B/C 6 300 Lørdag fra kl. 0800 7 0
U7 Mixed B/C 6 300 Lørdag fra kl. 0800 1 0
U8 Mixed B/C 8 350 Lørdag 2 0
U9 Mixed B/C 8 350 Lørdag 8 0
U10 Mixed B/C 8 350 Lørdag 10 0
U11 Mixed B/C 6 350 Lørdag 7 0
U12 Mixed B/C 6 350 Lørdag 8 0
U13 Mixed B/C 6 350 Lørdag 3 0
U14 Mixed B/C 6 350 Lørdag 8 0

Signetud teams

U6 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 0800

Teamname LVL Logo Club
FEH B Haarby
FEH C Haarby
FEH B Haarby
B1913 Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 0800

Teamname LVL Logo Club
Mg & Bk piger U7/U8 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
ØB United B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB City C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mg&Bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum if u10 piger C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
B1913 C Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
OKS B
OKS B

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
S.f.B 1 B S.f.b
S.f.B 1 B S.f.b
Marienlyst C
Bredballe IF (GUL) B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Egebjerg fodbold U10 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
S.K.F.I.F 1 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
S.K.F.I.F 2 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF C Dalum IF Logo Dalum IF
Egebjerg fodbold U11 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
B 67 C B.67 Logo B.67

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
B 67 B B.67 Logo B.67
B 67 2 C B.67 Logo B.67
SFB C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber

U13 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
B67 1 B B.67 Logo B.67
B67 2 B B.67 Logo B.67
Dalum IF B Dalum If

U14 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Fjordager Fantastico B Fjordager IF Logo Fjordager IF
BB B
Fjordager Fireball C Fjordager IF Logo Fjordager IF
ØB 1 B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB 2 B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
February 12
Last signup
Friday, February 4, 2022

Organisation
B.67
Place
FKS Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
kimgejbolb67@gmail.com
B 67 cup 2022 map

Tournament overview