Din Bilpartner Cup 2022, indendørsstævne, Høng

Din Bilpartner Cup 2022, indendørsstævne, Høng

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallerne.

Der vil blive spillet i følgende rækker: Drenge U8-U17, Piger U10, U12 og U14 og herresenior

Fredag aften, den 14. januar 2022 spilles drenge U17 og piger U14

Lørdag, den 15. januar 2022 spilles i drenge U9, U11, U13, U14A, U15A og U16, piger U12 og herresenior

Søndag, den 16. januar 2022 spilles i drenge U8, U10, U12, U14BC og U15BC og piger U10

Pris for at deltage

For U8 og U9 kr. 400,00

Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere

For U10, U11, U12, U13, U14BC, U15BC og U16 kr. 400,00

Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2 og 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller

For U14A og U15A kr. 450,00

Der er kontant kr. 1500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 450,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

For U17 og herresenior kr. 550,00

Der er kontant kr. 2500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 1000,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 600,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

Tilmelding skal ske senest tirsdag d. 4. januar 2022 via www.staevner.dk,

alternativt per mail sn70@live.dk.

Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700

Ved evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643

Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger.

Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold.

Vores stævne er et breddestævne, hvorfor der kun må benyttes spillere på a-niveau i rækkerne U14A, U15A, U17 og herresenior.

Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallerne.

Med sportslig hilsen

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Herresenior Male 4 550 Lørdag eftermiddag/aften 13 0
Drenge U17 Male 4 550 Fredag aften 7 0
Drenge U15A Male A 4 450 Lørdag eftermiddag 5 0
Drenge U16 Male BC 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 5 0
Drenge U14A Male A 4 450 Lørdag eftermiddag 8 0
Drenge U15BC Male BC 4 400 Søndag eftermiddag 2 0
Drenge U14BC Male BC 4 400 Søndag eftermiddag 4 0
Drenge U13 Male BC 4 400 Lørdag eftermiddag 1 0
Drenge U12 Male BC 4 400 Søndag eftermiddag 8 0
Drenge U11 Male BC 4 400 Lørdag 5 0
Drenge U10 Male BC 4 400 Søndag 16 0
Drenge U9 Male BC 5 400 Lørdag formiddag 2 0
Drenge U8 Male BC 5 400 Søndag formiddag 3 0
Piger U9/U10 Female BC 4 400 Søndag formiddag 3 0
Piger U11/U12 Female BC 4 400 Lørdag formiddag 1 0
Piger U13/U14 Female BC 4 400 Fredag aften 2 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

Herresenior 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Svinninge A
B73 Slagelse A
Los Discipulos de Papa A
Malerfirma Nielsen & Strate A
Nordicals København A
Høng 1 Høng
Tsunami FC B
Tsunami FC 2 B

Drenge U17 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Faxe U17 B Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Al-Khuoris børn
Fars fede grise
Raklev Raklev
Det andet hold A
Høng

Drenge U15A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Young Boys A
Smågrisene
Julemandens Venner
Høng 1 Høng
vi39 A Vallensbæk

Drenge U16 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
FCS 1 B FC Storebælt Logo FC Storebælt
FCS 2 B FC Storebælt Logo FC Storebælt
Høng 1 Høng
Høng 2 Høng

Drenge U14A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vemmelev A
Raklev A Raklev
Tuse A Tuse IF Logo Tuse IF
BD A
A3 A

Drenge U15BC 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 Høng

Drenge U14BC 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Jernløse Boldklub C Regstrup
Tuse B
Høng 1 B Høng
Høng 2 C Høng

Drenge U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Høng Høng

Drenge U12 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM B Kfum's Boldklub Roskilde
Lynge Broby 1 B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 3 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
TeamTelt
Høng 2 C Høng
Sundby BK B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Høng 1 B

Drenge U11 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk C C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HIF1 B Hvidovre Idrætsforeningen
HIF2 C Hvidovre Idrætsforeningen
Høng 2 Høng
Høng 1 Høng

Drenge U10 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Raklev C Raklev
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
VBA Gul B
VBA Sort B
Næstved IF 1 B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 2 C Næstved IF Logo Næstved IF
Lynge Broby 1 B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Tuse If B Tuse IF Logo Tuse IF
Høng 2 C Høng
Vemmelev C
Høng 1 Høng

Drenge U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Høng 1 Høng

Drenge U8 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 1 C Næstved IF Logo Næstved IF
Høng 1 Høng

Piger U9/U10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Ramløse If B Helsinge
Høng 2 Høng
Greve Pigerne B

Piger U11/U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Høng 2 C Høng

Piger U13/U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Høng C Høng
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
14. - January 16 2022
Last signup
Tuesday, January 4, 2022

Organisation
Høng GF
Place
Høng Hallerne
Address
Rosenvænget 23
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
sn70@live.dk
Din Bilpartner Cup 2022, indendørsstævne, Høng map

Tournament overview