Lillestrøm EL Cup 2022

FAXE BOLDKLUB byder velkommen til indendørs stævne, lørdag-søndag d 29-30. Januar 2022.

Medaljer/pokaler til alle i årgange U6-U8. Årgang U9-U13, Pokaler til 1-3. plads. Stævnet er et bredde stævne målrettet B/C Niveau.

Vi spiller på halvbane i U6/U7, samt helbane med håndboldmål i U8-U10, garanti for minimun 4 kampe af 9min.

Vi spiller på store mål i U11-U13, 4 mand ialt på hele banen og målmand må tage med hænder, garanti for 5 kampe af 9min.

Lørdag spiller: U6/U7, U8, U9 & U10.

Søndag spiller: U11, U12 & U13

Stævnet betales på reg. nr.: 2750 konto nr.: 5369724411. Husk ID nummer og klubnavn. Spørgsmål bedes rettet til Mads Blume - mmblume@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Male B/C 6 550 Søndag eftermiddag 3 0
U8 Mixed B/C 7 400 Lørdag Middag 6 0
U9 Male B/C 7 400 Lørdag eftermiddag 1 0
U6 / U7 Mixed B/C 6 350 Lørdag morgen 7 0
U11 Male B/C 6 550 Søndag morgen 3 0
U10 Male B/C 6 400 Lørdag eftermiddag 10 0
U12 Male B/C 6 550 Søndag middag 5 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U13 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Faxe Ladeplads B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe BK U13-1 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Faxe BK U13-2 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Middag

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 1 B Næstved IF Logo Næstved IF
Greve Fodbold - Hold Sort 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold - Hold Sort 2 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Faxe BK 1 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Faxe BK 2 Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Faxe BK C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U6 / U7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Faxe BK C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Ørslev sort C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Ørslev rød C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Hekla u/6 B
VBA 1 B
VBA C

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Faxe Ladeplads Blå B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Hvid C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe BK 1 B Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U10 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
RB1906 B
RB1906 C
RB1906 B
Faxe bk B Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
NFC B
VBA sort B Vestegnens Bold Akademi Logo Vestegnens Bold Akademi
VBA gul B Vestegnens Bold Akademi Logo Vestegnens Bold Akademi

U12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Faxe Ladeplads B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
FC Rislev C Fc Rislev
Rønnede IF 1 C Rønnede IF Logo Rønnede IF
Faxe BK U12 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
29. - January 30 2022
Last signup
Friday, January 7, 2022

Organisation
Faxe Boldklub
Place
Faxe Hallerne
Address
Rådhusvej 6
Postalcode
4640
City
Faxe
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
mmblume@gmail.com
Lillestrøm EL Cup 2022 map

Tournament overview