Midtdjurs Maleren Cup 2022

Kolind/Perstrup IF inviterer til indendørs fodboldstævne i Kolind i weekenderne omkring uge 7 (vinterferien).

Midtdjurs Maleren er navnesponsor og Djurslands Bank samt Sportigan Kolind er præmiesponsorer.

Holdgebyr skal betales/overføres til stævnets konto 7300 1109914 ved tilmeldingsfristens udløb.

Der gøres opmærksom på, at mange hold tilmeldes udenom staevner.dk og disse hold registreres ikke på systemet.

Vi skal på det kraftigste opfordre hold/klubber til at tilmelde i passende rækker – d.v.s. at hold med styrke til A-række eller B-række skal tilmeldes i A-rækken eller B-rækken – dette er mest fair for alle.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Piger/Drenge Mixed 3 (+2) 300,00 Søndag d. 13/2 0 0
U7 Piger/Drenge Mixed 3 (+2) 300,00 Søndag d. 13/2 2 0
U8 Drenge A Male A 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U8 Drenge B Male B 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U8 Drenge C Male C 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U9 Drenge A Male A 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U9 Drenge B Male B 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U9 Drenge C Male C 5 (+2) 400,00 Søndag d. 13/2 0 0
U10 Drenge A Male A 5 (+2) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U10 Drenge B Male B 5 (+2) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U10 Drenge C Male C 5 (+2) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U11 Drenge A Male A 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U11 Drenge B Male B 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U11 Drenge C Male C 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U12 Drenge A Male A 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U12 Drenge B Male B 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U12 Drenge C Male C 4 (+3) 400,00 Lørdag d. 12/2 0 0
U13 Drenge A Male A 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U13 Drenge B Male B 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U13 Drenge C Male C 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U14 Drenge A Male A 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U14 Drenge B Male B 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U14 Drenge C Male C 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 0 0
U15/U16 Drenge Male 4 (+3) 450,00 Fredag d. 11/2 1 0
U8 Piger Female 5 (+2) 400,00 Søndag d. 20/2 0 0
U9 Piger Female 5 (+2) 400,00 Søndag d. 20/2 0 0
U10 Piger Female 5 (+2) 400,00 Søndag d. 20/2 0 0
U11 Piger Female 4 (+3) 400,00 Søndag d. 20/2 1 0
U12 Piger Female 4 (+3) 400,00 Søndag d. 20/2 3 0
U13 Piger Female 4 (+3) 450,00 Søndag d. 20/2 0 0
U14 Piger Female 4 (+3) 450,00 Søndag d. 20/2 0 0
U15/U15 Piger Female 4 (+3) 450,00 Søndag d. 20/2 0 0
Kvindesenior Female 4 (+3) 500,00 Lørdag d. 19/2 0 0
Herresenior Male 4 (+3) 500,00 Lørdag d. 19/2 0 0
Oldboys over 32 år Male 4 (+3) 500,00 Lørdag d. 19/2 0 0
Oldboys over 40 år Male 4 (+3) 500,00 Lørdag d. 19/2 0 0
Oldboys over 50 år Male 4 (+3) 500,00 Lørdag d. 19/2 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Piger/Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger/Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club
HEI1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U8 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 13/2

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 12/2

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club

U15/U16 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 11/2

Teamname LVL Logo Club
Team GASA A

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs 1 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
NV Djurs 2 B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

U15/U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 20/2

Teamname LVL Logo Club

Kvindesenior 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 19/2

Teamname LVL Logo Club

Herresenior 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 19/2

Teamname LVL Logo Club

Oldboys over 32 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 19/2

Teamname LVL Logo Club

Oldboys over 40 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 19/2

Teamname LVL Logo Club

Oldboys over 50 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 19/2

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
11. - February 20 2022
Last signup
Sunday, January 23, 2022

Organisation
Kolind Pederstrup Idrætsforening
Place
Kolind+ / Kolind Hallen
Address
Bugtrupvej 33, 8560 Kolind
Postalcode
8560
City
Kolind
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
jpantonsen58@gmail.com
Midtdjurs Maleren Cup 2022 map

Tournament overview