Lundens indendørs cup 2022 del 2

Lundens indendørs cup 2022 del 2

VIBE MALERFIRMA CUP 2022. DEL 2

Så er Vibe malerfirma cup tilbage, efter en ufrivillig pause

Stævnet spilles i vores hyggelige Hal i Dianalund

Fredag Den 4. Marts 2022

LØRDAG DEN 5. Marts 2022

SØNDAG DEN 6. Marts 2022

Der spilles i følgende rækker

U6 Drenge og Piger(SPILLER LØRDAG FORMIDDAG)

U7 Drenge og Piger(SPILLER LØRDAG Formiddag)

U8 DRENGE (SPILLER Søndag FORMIDDAG)

U11 Drenge A/B OG U11 Drenge C (SPILLER Lørdag middag)

U12 Drenge A/B OG U12 drenge C (SPILLER SØNDAG)

U11 Piger C (SPILLER Søndag formiddag)

U15 Drenge (SPILLER LØRDAG AFTEN)

U16 DRENGE (SPILLER LØRDAG AFTEN)

Oldboys +32(Spiller fredag fra 17:30)

Præmier:

SUPER FLOTTE STATUETTE TIL ALLE DELTAGERE I U6-U7 & U8.

Super flotte statuetter til Nr. 1 & 2 i rækkerne U11 og U12

U15 og 16 Drenge Henholdsvis 1200 kr, 700 kr. og 400 kr. til nr. 1-2-3(ved minimum 6 tilmeldinger)

SPECIEL PRÆMIE I Oldboys RÆKKEN

VED SPØRGSMÅL KONTAKT STÆVNEANSVARLIG

THOMAS WERK 25268903

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge/piger(årg2016) Mixed Bla. 5 350 Lørdag formiddag 4 0
U7 Drenge/Piger(årg2015) Mixed Bla. 5 350 Lørdag formiddag 4 0
U11 Drenge(årg2011) Male A/B 6 450 Lørdag middag 0 0
U8 Drenge(årg2014) Male B/C 6 350 Søndag Formiddag 0 0
U11 Drenge(årg2011) Male C 6 450 Lørdag middag 1 0
U11 Piger(årg2011) Female C 6 450 Søndag Formiddag 0 0
U12 Drenge(årg2010) Male A/B 6 450 Søndag middag 1 0
U12 Drenge(årg2010) Male C 6 450 Søndag middag 0 0
U15 Drenge(årg2007) Male Bla. 6 550 Lørdag aften 2 0
Oldboys +32 Male Bla. 6 550 Fredag fra kl 17:30 0 0
U16 Drenge(årg2006) Male Bla. 6 550 Lørdag aften 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 drenge/piger(årg2016) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Basserne Dianalund

U7 Drenge/Piger(årg2015) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Ørslev C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Dianalund IF 1 C
Dianalund IF 2 C

U11 Drenge(årg2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge(årg2014) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge(årg2011) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U11 Piger(årg2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge(årg2010) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM B Kfum's Boldklub Roskilde

U12 Drenge(årg2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge(årg2007) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Dianalund X B Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalund Y C Dianalund

Oldboys +32 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag fra kl 17:30

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge(årg2006) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Nik Pik the Young Baller B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
3. - March 5
Last signup
Thursday, February 24, 2022

Organisation
Dianalund IF
Place
Holberghallen Dianalund
Address
sømosevej 50
Postalcode
4293
City
Dianalund
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
tajtjwerk@gmail.com
Lundens indendørs cup 2022 del 2 map

Tournament overview