NIK CUP 2022

NIK CUP 2022 Vi har hermed fornøjelsen at fremsende indbydelse til årets store indefodboldstævne i Vestfyns Kultur & Idrætscenter Idrætsvej 9 5580 Nørre Aaby Søndag D 6-3-2022 Der spilles i rækkerne U8-U9-U10   Der kan max tilmeldes 2 hold pr klub Der spilles i 2 puljer A 5 hold i hver årgang Alle hold er som minimum Garanteret 4 kampe Pris pr hold er 400 kr. Efter puljekampene går nr 1-2 i hver pulje videre til semifinaler Vinderen af semifinaler går i finalen og taberen skal spille om 3-4 plads   Der vil være medaljer til alle 4 hold i slutspillet samt en stor pokal til vinderen af rækken   Ved tilmelding bedes i oplyse niveau på hold (A-B-C) Sidste frist for tilmelding er D 25-2-2022 HUSK betaling ved tilmelding som skal ske ved bankoverførsel til Konto: 6620-3907371  (husk og skrive klubnavn samt årgang på indbetalingen)  NÆRMERE INFORMATION HOS: Torben Radoor : TLF. 27503742  (programmer udsendes på mail senest 1 uge før stævnet)
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Formiddag 6 0
U9 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Middag 7 0
U10 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Eftermiddag 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Middelfart G&BK U8 B Middelfart
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Skibet IF C Skibet If

U9 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Boldklubben Marienlyst B Boldklubben Marienlyst

U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Nørre Aaby IK 2 B Nørre Aaby Ik
Harte G&IF B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte G&IF C Harte G&IF Logo Harte G&IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
March 6
Last signup
Friday, February 25, 2022

Organisation
Nørre Aaby IK
Place
Vestfyns Kultur & Idrætscenter
Address
Idrætsvej 9
Postalcode
5580
City
Nørre Aaby IK
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
torbenradoor@gmail.com
NIK CUP 2022 map

Tournament overview