Mini Skaw Cup 2022

Mini Skaw Cup 2022

Afholdes søndag den 19. juni for u5 til u10 og lørdag den 25. juni for u11-u13.

Spilletider:

u5-u7: 10 min pr. kamp

u8-u10: 15 min pr. kamp

u11-u13: 20 min pr. kamp.

Turneringsgebyr:

3 mands: 500 kr.

5 mands: 600 kr.

8 mands: 900 kr.

Præmier:

u5-u7. Pokaler til alle spillere

u8-u13. Pokaler til alle som bliver nr. 1-2-3. Medaljer til resten.

Klubpokal til det vindende hold i hver række.

Regler:

Der spilles efter DBU Jylland regelsæt.

Mad og Drikke:

På stævnepladsen er der mulighed for at købe mad og drikke.

Parkering:

Der opkræves 20 kr. pr. bil. Parkeringsområdet ligger 5 min. gang fra banerne.

Spørgsmål:

kontakt Henrik Bech tlf.: 24 42 02 36 eller mail: kampfordeler@skagenik.dk

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Male 3 500 19. juni 3 0
U6 Male 3 500 19. juni 28 0
U7 Male 3 500 19. juni 17 0
U5 P Female 3 500 19. juni 0 0
U6 P Female 3 500 19. juni 0 0
U7 P Female 3 500 19. juni 2 0
U8A Male 5 600 19. juni 3 0
U8B Male 5 600 19. juni 17 0
U8 P Female 5 600 19. juni 2 0
U9A Male 5 600 19. juni 6 0
U9B Male 5 600 19. juni 12 0
U9/U10 P Female 5 600 19. juni 6 0
U10A Male 5 600 19. juni 2 0
U10B Female 5 600 19. juni 5 0
U11A Male 8 900 25. juni 2 0
U11B Male 8 900 25. juni 3 0
U12A Male 8 900 25. juni 0 0
U12B Male 8 900 25. juni 4 0
U11/U12 P Female 8 900 25. juni 4 0
U13 P Male 8 900 25. juni 1 0
U13 Male B/C 8 900 25. juni 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Bagterp IF Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bti C Bindslev/Tversted IF Logo Bindslev/Tversted IF

U6 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
TSV Vestbjerg B Vestbjerg
Aalborg KFUM Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg kfum 2 Aalborg Kfum Fodbold
Bi 1U6 A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 2U6 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 3U6 C Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 4U6 C Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bagterp IF 1 Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bagterp IF 2 Bagterp IF Logo Bagterp IF
Hjørring IF 1 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 2 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 3 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK Piger Skagen IK Logo Skagen IK
Aabybro IF (1) Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro IF (2) Aabybro IF Logo Aabybro IF
SHI 1 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 2 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 3 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF

U7 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
BTI C
SHI 1 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
Shi 3 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
Shi 2 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 4 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 3 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
BAMSIF Bjergby C Bamsif
Skagen ik 2 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Bagterp if A Bagterp If
Bagterp IF B Bagterp If
Bagterp IF B Bagterp If
Bagterp IF C Bagterp If

U5 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club

U6 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club

U7 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs Tårs
Bagterp C Bagterp If

U8A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2014 A A Aalborg Kfum
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
HI A A Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening

U8B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2014 B B Aalborg Kfum
PV Sport 81 C Poulstrup Vrejlev 81 Logo Poulstrup Vrejlev 81
BAMSIF C Bjergby/mygdal If
Bi 1U8 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 2U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 3U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 4U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
SHI U8 Drenge B Hjørring
BI1 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
Hirtshals B 1 B Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Hirtshals B 2 C Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Hi a B Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Bangsbo Freja Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja

U8 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs A Tårs
Bagterp C Bagterp If

U9A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug A Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Aalborg Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Støvring 1 A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SHI 1 A Shi
Hjørring IF Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK

U9B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Aalborg Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Hirtshals Boldklub B Hirtshals Boldklub
Hirtshals Boldklub B Hirtshals Boldklub
Støvring 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 3 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SHI 2 B Shi
SEIF Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Hjørring IF Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
Aalbæk Stations IF Aalbæk Stations IF

U9/U10 P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs B Tårs
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK

U10A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub A
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK

U10B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub B
Gug Boldklub C
Bagterp B Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bagterp C Bagterp IF Logo Bagterp IF
De frygtløse B Bindslev/Tversted IF Logo Bindslev/Tversted IF

U11A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI

U11B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI

U12A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club

U12B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Nørrebro United B Nørrebro United Logo Nørrebro United
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI

U11/U12 P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Tsv de vilde piger B Tsv Sulsted
Ffi piger u11 B Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI
SIK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
SIK 2 Skagen IK Logo Skagen IK

U13 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs U13-piger Tårs/Ugilt IF Logo Tårs/Ugilt IF

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Gvl løkken C

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
19. - June 25
Last signup
Thursday, May 26, 2022

Organisation
Skagen IK
Place
Skagen Stadion
Address
Stadionvej 2
Postalcode
9990
City
Skagen
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
kampfordeler@skagenik.dk
Mini Skaw Cup 2022 map

Tournament overview