Nødebo Cup 2022

Nordsjællands hyggeligste børnestævne er tilbage. I weekenden 18.-19.juni afholdes Nødebo Cup. Stævnet hvor alle går videre fra gruppespillet til jævnbyrdige kampe og hvor alle fejres som vindere. Alle hold får 5-6 kampe. Podiebillede og flotte medaljer til alle hold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 (årgang 2016) Lørdag Mixed 3-M oppusteligbane 300 7 min 8 0
U7-B (årgang 2015) Søndag Mixed B 5-mands bane 300 1x10 min 4 0
U7-C (årgang 2015) Søndag Mixed C 5-mands bane 300 1x10 min 5 0
U8-B (årgang 2014) Lørdag Mixed B 5-mands bane 300 1x10 min 6 0
U8-C (årgang 2014) Lørdag Mixed C 5-mands bane 300 1x10 min 4 0
U9-B (årgang 2013) Søndag Mixed B 5-mands bane 300 1x10 min 2 0
U9-C (årgang 2013) Søndag Mixed C 5-mands bane 300 1x10 min 6 0
U10-B (årgang 2012) Lørdag Mixed B 8-mands bane 500 1X17 min 1 0
U10-C (årgang 2012) Lørdag Mixed C 8-mands bane 500 1x17 min 3 0
U11-B (årgang 2011) Søndag Mixed B 8-mands bane 500 1x17 min 1 0
U11-C (årgang 2011) Søndag Mixed C 8-mands bane 500 1x17 min 5 0
U12-B (årgang 2010) Søndag Mixed B 8-mands bane 500 1x17 min 2 0
U12-C (årgang 2010) Lørdag Mixed C 8-mands bane 500 1x17 min 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 (årgang 2016) Lørdag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 7 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF
Fredensborg bi 1 C Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hørsholm-usserød ik 2016 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Fredensborg BI 2 Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Fredensborg BI 3 C Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening

U7-B (årgang 2015) Søndag 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
VSB - Virum Sorgenfri Boldklub B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
B1903-sort B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903-sort B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U7-C (årgang 2015) Søndag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF Nødebo IF Logo Nødebo IF
Lundegården 1 C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Ålholm if C Ålholm If Logo Ålholm If
B1903-hvid C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U8-B (årgang 2014) Lørdag 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
HUI 2 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
FFK Hvid B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FFK Sort B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub

U8-C (årgang 2014) Lørdag 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF
HUI 1 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
B1903-rød C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U9-B (årgang 2013) Søndag 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9-C (årgang 2013) Søndag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x10 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF
Greve C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Ishøj IF C ISHØJ IF Logo ISHØJ IF
BFC Lundegården A C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
BFC Lundegården B C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården

U10-B (årgang 2012) Lørdag 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1X17 min

Teamname LVL Logo Club
Hillerød fodbold B Hillerød G&IF Logo Hillerød G&IF

U10-C (årgang 2012) Lørdag 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x17 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Frederiksværk Fodbold Klub C Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub

U11-B (årgang 2011) Søndag 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x17 min

Teamname LVL Logo Club
Ålholm IF - 1 B Ålholm If Logo Ålholm If

U11-C (årgang 2011) Søndag 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x17 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF
Aakanden gf C Aakanden GF Logo Aakanden GF
Græsted B Græsted IF Logo Græsted IF
Suså IF Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Ålholm IF - 2 C Ålholm If Logo Ålholm If

U12-B (årgang 2010) Søndag 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x17 min

Teamname LVL Logo Club
Nødebo IF B Nødebo IF Logo Nødebo IF
Aarhus Fremad B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad

U12-C (årgang 2010) Lørdag 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 1x17 min

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
18. - June 19
Last signup
Saturday, June 4, 2022

Organisation
Nødebo IF
Place
Nødebo stadion
Address
Sportsvej 34A
Postalcode
3480
City
Fredensborg, Nødebo
Sport
Soccer
Type
Outdoor tournament

Organisermail
fodbold_formand@nif.dk
Nødebo Cup 2022 map

Tournament overview