Renommé-Cup

Renommé-Cup

Lysshow, musik og fede spurtpræmier!

Super hyggelig weekend

For piger og drenge
Max 1 hold fra hver klub pr.  pulje.

Antal spillere:

U5-U7: 3(+2) ( oppustelig bane)

U8-U9: 5(+2)

U10-U12: 4(+3)

Som udgangspunkt 3 kampe pr. hold af 7-9 minutter

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 (piger) c Female C 5(+2) 300 Lørdag eller søndag 6 0
U8 (piger) c Female C 5(+2) 300 Lørdag eller søndag 2 0
U9 (piger) c Female C 5(+2) 300 Lørdag eller søndag 5 0
U10 (piger) c Female C 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 4 0
U11 (piger) b Female B 4 (+3) 300 Lørdag eller søndag 4 0
U12 (piger) B Female B 4 (+3) 300 Lørdag eller søndag 4 0
U5 (Drenge) Male C 3(+2) 250 Lørdag eller søndag 2 0
U6 (drenge) Male B+C 3 (+2) 250 Lørdag eller søndag 2 0
U6 (drenge) Male A+B 3 (+2) 250 Lørdag eller søndag 5 0
U7 (drenge) B Male B 3(+2) 250 Lørdag eller søndag 5 2
U8 (drenge) B Male B 5(+2) 300 Lørdag eller søndag 4 0
U9 ( drenge) B Male B 5 (+2) 300 Lørdag eller søndag 3 0
U9 ( drenge) C Male C 5 (+2) 300 Lørdag eller søndag 2 0
U10 (drenge) A Male A 4 (+3) 300 Lørdag eller søndag 2 0
U10 (drenge) C Male C 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 3 0
U11 (drenge) B Male B 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 7 0
U11 (drenge) C Male C 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 3 0
U12 ( drenge) C Male C 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 3 0
U12 ( drenge) B Male B 4(+3) 300 Lørdag eller søndag 2 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 (piger) c 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Alliancen u8 piger 2 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Skødstrup ssf u8 piger hold 2 C
Sabro If Pigerne C Sabro IF Logo Sabro IF
Hornbæk SF 1 (U8P) Hornbæk Sf

U8 (piger) c 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Alliancen u8 piger 1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Skødstrup SSF U8 Piger hold 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U9 (piger) c 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
alliancen if C Alliancen If
SIF Assentoft C Sif Assentoft
Hornbæk SF 1 (U9P) Hornbæk Sf

U10 (piger) c 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Hornbæk SF 1 (U10P) Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
SKØDSTRUP Kamelerne B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U11 (piger) b 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IFA1 C Langå
Hornbæk SF 1 (U11P) Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Vsk B
Åbyhøj B Åbyhøj

U12 (piger) B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen B
Lund IF B Lund IF Logo Lund IF
Dybbøl U12 piger B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hornbæk SF B Hornbæk Sf

U5 (Drenge) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Alliancen i.f C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U6 (drenge) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U6 (drenge) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen 1
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U7 (drenge) B 2 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Alliancen
Gug 1 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U8 (drenge) B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Odder B Odder IGF Logo Odder IGF
Langå IK B Langå Ik

U9 ( drenge) B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen 1 B
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
Diesel Dok B Vejle

U9 ( drenge) C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen 2 C
Romalt 2 C Romalt IF Logo Romalt IF

U10 (drenge) A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If Alliancen A
Kristrup Boldklub A Kristrup Boldklub

U10 (drenge) C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If Alliancen C
MB Solutions B Vejle
Kristrup Boldklub C Kristrup Boldklub

U11 (drenge) B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen Langå
Skødstrup SF1 B Skødstrup
Kb 1908 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
DB u/11-1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U11 (drenge) C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen Langå
Skødstrup SF2 C Skødstrup Sportsforening
DB u/11-2 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U12 ( drenge) C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hover if C Hover If

U12 ( drenge) B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
29. - October 30
Last signup
Monday, October 10, 2022

Organisation
IF Alliancen
Place
Munkholm Hallen
Address
Bymarksvej 14
Postalcode
8870
City
Langå
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
staevner@ifafodbold.dk
Renommé-Cup map

Tournament overview