Dianacup Del 2

DIANA CUP

DEL 2

10-11-12 Februar 2023

DER KAN TILMELDES I FØLGENDE RÆKKER:

U6 Piger/Drenge (skriv jeres niveau når i tilmelder, så vi kan få nogle lige kampe)

U7 Piger/Drenge  (skriv jeres niveau når i tilmelder, så vi kan få nogle lige kampe)

U8 Piger/Drenge (skriv jeres niveau når i tilmelder, så vi kan få nogle lige kampe)

U9 Drenge (skriv jeres niveau når i tilmelder, så vi kan få nogle lige kampe)

U9 Piger (begynder niveau)

U12 Piger (begynder niveau)

oldboys+32

PRÆMIER:

U6-U9: Statuetter til nr. 1 og 2 samt en pokal til det vindende hold

U12 piger: statuetter til nr. 1 og 2

Oldboys: Hemmelig gave samt en pokal til det vindende hold

SPILLEDAGE/TIDER:

U6 Piger/Drenge: Lørdag først på dagen

U7 Piger/Drenge: Lørdag først på dagen

U8 Piger/Drenge: Lørdag først på dagen

U9 Piger: Søndag Formiddag/middag

U9 Drenge: Søndag Formiddag/middag

U12 Piger: Søndag Formiddag/middag

U14/15 Drenge: Lørdag Aften

Oldboys: Fredag fra kl ca 18

HOLDBEBYR:

U6-U9 Drenge: 425 kr.

U12 Piger: 425 kr.

Old boys: 500 kr.

Betalingsinfo: Regnr: 2300 Kontonr:6281559735 (husk at skrive hold ID eller klubnavn og årgang på indbetalingen)

ANDET INFO:

Antal spillere pr hold: Max 6 spillere

Ser spilles efter DBU Sjællands indendørs regler:

Der spilles på håndboldmål og med bander

U6 til om med U8 spiller på halvbane

Tilmeldingen er først endelig når holdgebyret er indbetalt(i vil få besked herom)

Spørgsmål omkring stævnet rettes til Stævneleder Thomas Werk 25268903 eller tajtjwerk@gmail.com

TILMELDING SENEST 23. Januar 2023 PÅ STAEVNER.DK ELLER PÅ MAIL TAJTJWERK@GMAIL.COM

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Drenge Mixed bla. 5 425 Lørdag først på dagen 0 0
U7 Drenge Mixed bla. 5 425 Lørdag først på dagen 0 0
U8 Drenge Mixed bla. 6 425 Lørdag først på dagen 0 0
U9 Drenge Male bla. 6 425 Søndag Formiddag/Middag 0 0
U9 piger Female Rk.4 6 425 Søndag Formiddag/Middag 0 0
U12 Piger Female Rk.4 6 425 Søndag Formiddag/Middag 1 0
old boys Male frit 6 500 Fredag aften 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag først på dagen

Teamname LVL Logo Club

U7 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag først på dagen

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag først på dagen

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag/Middag

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag/Middag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag/Middag

Teamname LVL Logo Club

old boys 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
10. - February 12 2023
Last signup
Friday, January 20, 2023

Organisation
Dianalund IF
Place
Dianalund Fodbolds Baner
Address
Sømosevej 48
Postalcode
4293
City
Dianalund
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tajtjwerk@gmail.com
Dianacup Del 2 map

Tournament overview