Fortuna Sydbank Cup 2012

Fortuna Randers indbyder til indestævne i weekenden efter efterårsferien. Så bliver I klar til DBU's og DGI's turneringer. Se også www.fortunaranders.dk

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U11 drenge Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U10 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
Senior piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-18 0 0
U18 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U15 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U13 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
Senior piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-18 0 0
U18 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U15 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U13 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U12 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U11 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U11 drenge Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U10 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U10 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U11 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U12 piger Mixed 4 400 Lørdag/søndag 10-17 0 0
U9 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U9 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U8 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-13 0 0
U8 drenge Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-13 0 0
U7 drenge Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U7 drenge Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U6 drenge Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U6 drenge Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U10 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U9 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U9 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-15 0 0
U8 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-13 0 0
U8 piger Mixed 5 375 Lørdag/søndag 10-13 0 0
U7 piger Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U7 piger Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U6 piger Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0
U6 piger Mixed 3 250 Lørdag/søndag 10-12 0 0

Signetud teams

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

Senior piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-18

Teamname LVL Logo Club

U18 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

Senior piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-18

Teamname LVL Logo Club

U18 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U11 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U11 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-17

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-13

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-13

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U6 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U6 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-15

Teamname LVL Logo Club

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-13

Teamname LVL Logo Club

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-13

Teamname LVL Logo Club

U7 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U7 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U6 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

U6 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag 10-12

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
27. - October 28 2012

Organisation
No Club
Place
Langåhallen
Address
Sportsvænget
Postalcode
8870
City
Langå
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Fortuna Sydbank Cup 2012 map

Tournament overview