Løve Cup 2013

 B1903

inviterer til den traditionsrige

Løve Cup

den 26. - 28. april 2013

på banerne ved Lyngbyvej 270 i Hellerup

 

Kom og vær med i et af de mest traditionsrige og veltilrettelagte stævner i København. Udover en masse glad og god fodbold håber vi igen i år at kunne tilbyde en billet til en FCK kamp i Parken, samt besøg af FCK spillere der skriver autografer.

Tilmelding via staevner.dk senest 1. april 2013. Tilmelding er først gældende, når indbetaling er modtaget Giro, korttype +73 kontonr. 81670137 (angiv holdnavn og række), og bekræftelse er modtaget fra B 1903.

Præmier: Medaljer til alle spillere i 3-mandsrækkerne. I 5- og 7-mands rækkerne er der præmier til nr. 1-4. 
For yderligere informationer vedrørende Løve Cup henvises til www.b1903.dk eller loevecup@b1903.dk.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 (2008) - 3 mands Mixed 5 350 Fredag (forbehold) 12 0
U6 (2007) - 3 mands Mixed 5 350 Lørdag (forbehold) 44 0
U7 (2006) - 3 mands Mixed 5 350 Søndag (forbehold) 52 0
U7B (2006) - 5 mands Mixed 8 450 Fredag (forbehold) 19 0
U7A (2006) - 5 mands Mixed 8 450 Fredag (forbehold) 24 1
U8A (2005) - 5 mands Mixed 8 450 Lørdag (forbehold) 34 2
U8B (2005) - 5 mands Mixed 8 450 Lørdag (forbehold) 58 3
U9B (2004) - 5 mands Mixed 8 450 Søndag (forbehold) 19 0
U9A (2004) - 7 mands Mixed 10 550 Fredag (forbehold) 16 0
U9B (2004) - 7 mands Mixed 10 550 Fredag (forbehold) 25 0
U10A (2003) - 7mands Mixed 10 550 Lørdag (forbehold) 30 4
U10B (2003) - 7mands Mixed 10 550 Lørdag (forbehold) 39 1
U11A (2002) - 7mands Mixed 10 550 Søndag (forbehold) 23 0
U11B (2002) - 7mands Mixed 10 550 Søndag (forbehold) 34 2
U12 annulleret Mixed 11 0
U12 annulleret Mixed 5 0

Signetud teams

U5 (2008) - 3 mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Små Tigere C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Gul Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Blå Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Farum BK 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum BK 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
B1903 - 1 B B1903 Logo B1903
Løverne C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Små Løver C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
AB Tårnby U5 øst Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Sundby Boldklub B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub

U6 (2007) - 3 mands 42 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
U6 Lyngby Boldklub 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Trup 4 - Hold 1 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
ninja drengene B -kb
Bjørnebanden Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Greve hold C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
U6 Lyngby Boldklub 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Solrød FC 2 Solrød FC Logo Solrød FC
husum 1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
husum 2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
B1908 (hold 1) Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B1908 Hold 2 Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
AB Tårnby Grøn (øst) A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
FFK A Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Trup 1 - Hold 3 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 1 - Hold 2 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 1 - Hold 1 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 3 - Hold 2 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 3 - Hold 1 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 2 - Hold 2 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Trup 2 - Hold 1 Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
B1903 A A B1903 Logo B1903
B1903 E C B1903 Logo B1903
B1903 D B B1903 Logo B1903
B1903 C B B1903 Logo B1903
B1903 B A B1903 Logo B1903
solrød FC Solrød FC Logo Solrød FC
U6D 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
U6D 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Bfc Lundegården Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
HUI Måljægerne 2 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
B1973-1 A Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
B1973-2 A Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
B1973-3 B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Banditterne A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Raketterne B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Piraterne C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Greve Fodbold Hold E B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
AB Tårnby orange (øst) Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Rød (øst) Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Sundby Boldklub A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Måljægerne B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub

U7 (2006) - 3 mands 31 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Herlev IF 1 A Herlev IF Logo Herlev IF
Herlev IF 2 B Herlev IF Logo Herlev IF
B93 2 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 1 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
KB U7 C2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U7 C1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Hyllinge IF 2 C Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
U7 Lyngby Boldklub 3 mands 3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
U7 Lyngby Boldklub 3 mands 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
skjolderne Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Dragør Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
BIF C
BIF 2 C
B1903 5 C B1903 Logo B1903
B1903 4 C B1903 Logo B1903
FFK B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FIX MAGENTA C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
FIX AZUR C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
FFK 1 A Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Tigerne B B1903 Logo B1903
Hyænerne C B1903 Logo B1903
Krokodillerne C B1903 Logo B1903
Hornbæk C Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Jægersborg Blå Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg Sort Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg Grøn Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
FC Løvebanden 2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FC Løvebanden B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Fremad Valby C Fremad Valby Logo Fremad Valby
Rosenhøj BK Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
U7 Lyngby Boldklub 3 mands 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U7B (2006) - 5 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
farum bk øst B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Krudtuglerne B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Husum BK B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Dragør Piraterne B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
GVI B B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI A B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
FIX Hvid B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Leoparderne B B1903 Logo B1903
Løverne B B1903 Logo B1903
Dragør Rødderne B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
B93 - 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Sjakalerne B1903 Logo B1903
Greve drengene B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Fremad Amager B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager

U7A (2006) - 5 mands 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Værebro boldklub A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
FIX sort A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Gazellerne A B1903 Logo B1903
Geparderne A B1903 Logo B1903
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Rosenhøj BK Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Kirke Hyllinge IF A Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
B93-1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Solrød FC A Solrød FC Logo Solrød FC
Bsv A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Sundby Boldklub 2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Boldklub 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
kb A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B 73 A B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
U7 Lyngby Boldklub 5 mands A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U8A (2005) - 5 mands 20 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
B73, Slagelse B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
HUI-A A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Snekkersten IF A Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
B93 Hvid A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
KBA A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Farum BK Vest A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Solrød Hold B1 A Solrød FC Logo Solrød FC
Fremad Valby 1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
KB c1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KBA A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SBI Slagelse A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Værebro boldklub A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
HIK 1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Brøndby IF U8-1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Herfølge BK 1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
BSV Pantere A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
U8 Lyngby Boldklub A A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
B1903 Tigerne 1 A B1903 Logo B1903

U8B (2005) - 5 mands 34 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Hekla A2 B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Snekkersten IF (2) B Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
Jægersborg 2 C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
B93 Blå B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
U8 Lyngby Boldklub B3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Farum BK Vest - B B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum BK Vest - C C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
B1903 Tigerne 2 B1903 Logo B1903
KB C2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Skjold 2-05 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Fremad Valby 2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
KBA B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BSV Pumaer (Tue) Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Østerbro B Østerbro IF Logo Østerbro IF
GVI 1B B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 B B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Løverne (U8) C B1903 Logo B1903
Løverne (05) C B1903 Logo B1903
AB Tårnby Brasilien B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Kirke Hyllinge IF B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
KB U8E C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BK Friheden B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Brøndby IF U8-1 Blå B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Herfølge BK 2 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
B1903 G2 B1903 Logo B1903
B1903 G1 B1903 Logo B1903
U8 Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
U8 Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Dragør B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U9B (2004) - 5 mands 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
HVB2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Albertslund IF B Albertslund IF Logo Albertslund IF
B93 Barca A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B1908 2 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Hellas B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Farum BK Vest - B B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum BK Vest - C C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Raketterne B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Birkerød 2 B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Birkerød 1 B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
B93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Ballführung B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
U9-2B B B1903 Logo B1903
FC Holte 2 FC Holte Logo FC Holte
U9-2A B B1903 Logo B1903
HIK-2 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Ringsted IF Ringsted IF Logo Ringsted IF
B1903 T1 B1903 Logo B1903
B1903 T2 B1903 Logo B1903

U9A (2004) - 7 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
HVB1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
BSV04-2 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum BK Vest - A A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Fremad Valby A1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
B1903-1 A B1903 Logo B1903
HUI A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
FCK kidz Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Espergærde IF A Espergærde IF Logo Espergærde IF
KB A2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FFK1 A Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Greve A2 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9B (2004) - 7 mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
B1908 1 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Greve B1 (U9) B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B1903-3 B B1903 Logo B1903
Fremad Valby A2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
FC Holte 1 B FC Holte Logo FC Holte
Hornbæk Løverne B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
BIFH2004-2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
B1903 U9-4 C B1903 Logo B1903
Nivå Kokkedal NKF B Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
Vallensbæk B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Helsinge B Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Alsønderup U9 B Alsønderup Idrætsforening Logo Alsønderup Idrætsforening

U10A (2003) - 7mands 20 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Lørdag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Hvidovre IF A A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
AGF A Århus GF Logo Århus GF
B93 A A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Lundtofte Boldklub A Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Skjold Birkerød 1 A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BIF U10-2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
B1903-1 A B1903 Logo B1903
Solrød fc A Solrød FC Logo Solrød FC
BSV1 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Fremad valby 1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Drengene fra østerbro Østerbro IF Logo Østerbro IF
Svogerslev 1 A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Rosenhøj Boldklub A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Greve 1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
AB Tårnby Øst A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
KB A1 HVID A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U10B (2003) - 7mands 24 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
B93 B B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Hvidovre IF B B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hellas Drenge 03 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
FB Sort B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Friheden B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Boblerne2 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Gvi Smallstars B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
U10 3 C B1903 Logo B1903
B1903 hold 2 B B1903 Logo B1903
Boblerne B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Ramløse B Ramløse IF Logo Ramløse IF
Fremad valby 2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Jægersborg Blå Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg Hvid Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Østerbro IF B Østerbro IF Logo Østerbro IF
Orient B GYMNASTIK-OG IDRÆTSFOR ORIENT Logo GYMNASTIK-OG IDRÆTSFOR ORIENT
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AB Tårnby-Øst Birgitte B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Allerød Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
BIF U10-3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
B1903 - hold 2B B B1903 Logo B1903
KB A1 SORT B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Farum B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U11A (2002) - 7mands 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Herfølge Boldklub A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
LSF 1 A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
KB-1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HUI02-A A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB A2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Maribo Boldklub A Maribo BK Logo Maribo BK
Bk frem A Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
B1903 1 A B1903 Logo B1903
BSV 2002-1 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
B.93 A1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
SIF 1 Mads A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
BK FIX 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
BSV03 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FA årg 02 A A FA 2000 Logo FA 2000
GVI A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B1908-1 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Sundby Boldklub A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
HIK Hvid A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U11B (2002) - 7mands 24 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag (forbehold)

Teamname LVL Logo Club
Farum B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Jægersborg 3 C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg 2 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg 1 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Hundige boldklub B Hundige Boldklub Logo Hundige Boldklub
Bk frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
B1903 2 B B1903 Logo B1903
B1903 3 C B1903 Logo B1903
B1903 4 C B1903 Logo B1903
BSV 2002-2 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Fremad Valby B B Fremad Valby Logo Fremad Valby
sbi B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SIF 2 Mads B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
BK FIX 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
FA årg 02 B B FA 2000 Logo FA 2000
Sundby Boldklub B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
HUI-2 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
ØIF B Østerbro IF Logo Østerbro IF
KBB1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HIK Blå B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HUI-B B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
B1908-2 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager

U12 annulleret 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 - A1 A B1903 Logo B1903
B1903 - A2 A B1903 Logo B1903
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
BK Skjold A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
AB A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub

U12 annulleret 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 - B2 B B1903 Logo B1903
B1903 - B1 B B1903 Logo B1903
Hundige Boldklub B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
26. - April 28 2013

Organisation
B1903
Place
Boldklubben 1903
Address
Lyngbyvej 270
Postalcode
2900
City
Hellerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview