Stadium Cup - ØSVN IF

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 200 Søndag formiddag 8 0
U8 Mixed 5 200 Søndag Middag 15 0
U10 Mixed 7 300 Søndag eftermiddag 13 0
U10 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 8 0
U12 Mixed 7 300 Lørdag middag 13 0
U12 Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 11 0

Signetud teams

U6 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
ØSVN IF 1 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
KIF Kolding IF Logo Kolding IF
Brenderup 1 Brenderup IF Logo Brenderup IF
Brenderup 2 Brenderup IF Logo Brenderup IF
Harte U6 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Vamdrup IF 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup IF 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

U8 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF U-8 piger C Løjt IF Logo Løjt IF
ØSVN IF 1 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 3 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Sole IF B Sole IF Logo Sole IF
vamdrup B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Harte 1 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte U7 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
BGF 1 B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
BGF 2 B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
BGF 3 B Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Ronaldo drengene 1 B Give Fremad Logo Give Fremad
Ronaldo drengene 2 B Give Fremad Logo Give Fremad

U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
ØSVN IF 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
FC Grejsdalen B Fc Grejdalen
vamdrup 1 A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup 3 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup 4 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
KIF B Kolding IF Logo Kolding IF
Taulov/Skærbæk 1 A Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Taulov/Skærbæk 2 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Egebjerg drengene B
ØSVN 1 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Harte IF B Harte IF

U10 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
ØSVN IF Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Stensballe - Seje Tøser A Stensballe IK Logo Stensballe IK
De Seje Piger Billund IF Logo Billund IF
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hartepigerne B

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Erritsø pigerne Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø Tøserne Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
ØSVN IF Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Q 2oo2 LMR A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Faldsled Svanninge B Faldsled Svanninge SG&I Logo Faldsled Svanninge SG&I
avgif B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
gauerslund 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 2 C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
brørup gf C Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vinding Hvid B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
ØSVN IF 1 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 3 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Electrolux A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Strib IF C Strib IF Logo Strib IF
NBSIF A

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
9. - March 10 2013

Organisation
Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Place
Øster Starup Vester Nebel Hallen
Address
Starupvej 45
Postalcode
6040
City
Egtved
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Stadium Cup - ØSVN IF map

Tournament overview