HJORTEN CUP

Hjorten cup
For 10. år i træk

Vi inviterer igen til en forrygende dag i        Hjorten
  Mandag den 20. Maj  2013 på Hjortens Baner, Klausdalsbrovej  500, 2730 Herlev
Hoppeborg  – fri popcorn – fri saftevand.
Alle hold får minimum  3 kampe
Medaljer til 1.2.og 3. plads, samt
præmier til alle  U6 og U7

Der spilles i følgende rækker:
U6 årg. 07 (3-mands ) U7 årg. 06 (3-mands )
U8  årg. 05 (5-mands) U9  årg. 04 (5-mands)
U10 årg. 03 (5-mands) U10  årg. 3 (7-mands)
U11  årg. 00 (5-mands) U11  årg. 00 (7-mands)
    
 Pris kr. 350,00 for 3- mands
Pris kr. 400,00 for 5- mands
Pris kr. 450,00 for 7 mands
Sidste tilmelding og betalingsfrist 20-4-2013
Bedes indbetales på konto:  4420  4420302541 efter
modtagelse af  bekræftelse.
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 årg 07 Mixed 3 350 7 0
U6 årg 07 Mixed 3 350 1 0
U10 årg 03 Mixed 5 400 0 0
U10 årg 03 Mixed 7 450 1 0
U10 årg 03 Mixed 7 450 7 0
U11 årg 02 Mixed 5 400 0 0
U11 årg 02 Mixed 5 400 1 0
U11 årg 02 Mixed 7 450 1 0
U11 årg 02 Mixed 7 450 2 0
U7 årg 06 Mixed 3 350 1 0
U7 årg 06 Mixed 3 350 6 0
U8 årg 05 Mixed 5 400 6 0
U8 årg 05 Mixed 5 400 13 0
U9 årg 04 Mixed 5 400 7 0
U9 årg 04 Mixed 5 400 13 0
U10 årg 03 Mixed 5 400 3 0

Signetud teams

U6 årg 07 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Veksøs rødder B Veksø IF Logo Veksø IF
B1903 A A B1903 Logo B1903
2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub

U6 årg 07 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 årg 03 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 årg 03 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Drengene fra Vestegnen A

U10 årg 03 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AB Tårnby øst-Birgitte B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ÅIF1 C Ålholm If Logo Ålholm If
ÅIF2 C Ålholm If Logo Ålholm If
Herlev IF B Herlev IF Logo Herlev IF

U11 årg 02 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 årg 02 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lundtofte Boldklub B Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub

U11 årg 02 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GVI champs A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

U11 årg 02 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GVI stars B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
FIX B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

U7 årg 06 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF

U7 årg 06 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
U7 Lyngby Boldklub B3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
U7 Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
skjolderne B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
U7 Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U8 årg 05 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 årg 05 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kvif 2 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kvif 1 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
U8 Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
U8 Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
U8 Lyngby Boldklub B3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
SIF-U8-4 C Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
BK Frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Brøndby IF Gul B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby IF Blå B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 årg 04 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Skovs A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
B93 Barca A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
TFC 1 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Måløv Boldklub 1 A Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub

U9 årg 04 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 U9-2 B B1903 Logo B1903
BSF 3 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Skovs H B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Hareskov04-2 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov04-1 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Lyngby C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Farum BK 1 C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum BK 2 C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Måløv Boldklub 2 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv Boldklub 3 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub

U10 årg 03 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sorø A Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja
skovshoved IF A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Herlev IF A Herlev IF Logo Herlev IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 20 2013

Organisation
IF Hjorten
Place
IF Hjortens baner
Address
Klausdalsbrovej 500
Postalcode
2730
City
Herlev
Sport
Soccer
Type
Unknown
HJORTEN CUP map

Tournament overview