Trailergaarden-Gantrup Cup 2013

Et fodboldstævne KUN for piger!

Der er flotte præmier til alle, og stævnet henvender sig til piger i rækkerne U7-3bold, U9, U10, U12 og U13.

KUN for B-række hold.

Der er en del tilmeldte hold allerede grundet den korte annoncering, så der kan være fuld tilslutning i nogle rækker!

Men send en mail via "kontakt stævnearrangør" - der kommer svar umiddelbart efter tilmeldingsfrist den 20. feb.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 - 3bold Mixed 5 125 4 0
U9 Mixed 6 150 9 0
U10 Mixed 6 200 11 0
U12 Mixed 6 200 7 0
U13 Mixed 6 200 5 0

Signetud teams

U7 - 3bold 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Egebjerg IF B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Fc Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens

U9 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vejle BK B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Aale B Rask Mølle-Aale IF Logo Rask Mølle-Aale IF
Fc Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hovedgård 1 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Hovedgård 2 B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Fc Skanderborg B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg

U10 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vejle Boldklub 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Fc Horsens 3 B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Hedensted B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Aale B Rask Mølle-Aale IF Logo Rask Mølle-Aale IF
Fc Horsens U9 B FC Horsens Logo FC Horsens
Vejle Boldklub 1 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Fc Skanderborg 1 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Fc Skanderborg 2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Buf Horsens B Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Hedensted 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vejle BK B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Egebjerg 1 B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Egebjerg 2 B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Hedensted 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF

U13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Østbirk IF 1 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Egebjerg IF B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Galten FS B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Østbirk IF 2 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
March 9 2013

Organisation
Østbirk Idrætsforening
Place
Østbirk Hallen
Address
Storegade 47
Postalcode
8752
City
Østbirk
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Trailergaarden-Gantrup Cup 2013 map

Tournament overview