Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE

 

 FÅ PLADSER TILBAGE - SIDSTE CHANCE - LUKKER NÅR DE ER FYLDT

 

Der er få ledige pladser, så hvis nogle i klubben skulle have lyst er der PT plads i :

Piger 2002/2003 (1 plads)

2000 11 mands B (2 pladser)

2001 9 mands A (1 plads)

2004 7 mands A ( 2 pladser)

2004 7 mands B (1 plads)


 

Igen i år spiller vi den store vinterturnering Champions League for kids - sæsonen 2013/2014

Mange hold har hørt hvornår tilmelding kan starte, så derfor åbnes der nu.

Husk der er rift om pladserne

Så har du lyst til at være med i en vinterturnering hvor du fra oktober til ultimo marts vil komme til at spille 12 træningskampe (7-mands, 9 mands eller 11 mands ) - så er chancen her.

Der bliver plads til 16 hold i hver række, hvor der inddeles i 4 puljer med 4 i hver.

I perioden fra oktober til medio december spilles der 6 kampe hvor alle møder alle hjemme og ude.

Efter jul inddeles der så igen i 4 puljer.

Pulje 1 Nr. 1 fra hver pulje spiller om Champions League GOLD

Pulje 2 Nr. 2 fra hver pulje spiller om Champions League SILVER

Pulje 3 Nr. 3 fra hver pulje spiller om Champions League BRONZE

Pulje 4 Nr. 4 fra hver pulje spiller om Champions League UEFA CUP


Prisen for deltagelse vil være 500,00 pr hold for 7 mands og 600,00 pr. hold for 9 mands og 700 for 11 mands hold..


Efter afslutningen i marts måned vil der være personlig præmie til alle hold (10 pr 7 mandshold, 12 pr. 9 mandshold og 14 pr 11 mands hold). Samme præmie til alle hold.

A - række er forbeholdt række 1 hold 
B - række er for hold i række 2 og 3
C - række er for hold i række 3 og 4

 

VIGTIGT AT TILMELDE SIG KORREKT NIVEAU.


Alle hold vil hermed få 6 hjemmekampe og 6 udekampe i vintersæsonen.

Spørgsmål kan rettes til Henrik på mail clforkids@hotmail.com

Først til mølle er gældende – der er rift om pladserne

Deltagergebyr betales på konto:  5475  0008036831
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
2001 - 9 mands - C Mixed 9 600 18 1
2001 - 9 mands - B Mixed 9 600 21 0
2001 - 9 mands - A Mixed 9 600 27 0
1999 - 11 mands - A Mixed 11 700 0 0
1999 - 11 mands - B Mixed 11 700 0 0
1999 - 11 mands - C Mixed 11 700 1 0
Pige 2001/2002 Mixed 9 600 19 0
2003 7 mands - A Mixed 7 500 51 0
2003 7 mands - B Mixed 7 500 51 0
2002 7 mands - A Mixed 7 500 3 0
2002 7 mands - B Mixed 7 500 7 0
2000 - 11 mands - B Mixed 11 700 41 0
2002 7 mands - C Mixed 7 500 1 0
2000 - 11 mands - A Mixed 11 700 22 0
2004 - 7 mands - A Mixed 7 500 37 0
2004 - 7 mands - B Mixed 7 500 40 2
2004 - 7 mands - C Mixed 7 500 30 1
2003 - 7 mands - C Mixed 7 500 31 0
2000 11 mands - C Mixed 11 700 0 0
2002 - 9 mands - A Mixed 9 600 38 0
2002 - 9 mands - B Mixed 9 600 49 0
2002 - 9 mands - C Mixed 9 600 29 1
2005 - 7 mands - A Mixed 7 500 24 0
2005 - 7 mands - B Mixed 7 500 52 1
2005 - 7 mands - C Mixed 7 500 2 0
2001 - 11 mands - A Mixed 11 700 3 0
2001 - 11 mands - B Mixed 11 700 19 2
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

2001 - 9 mands - C 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fix-2 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
AFK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Jægersborg C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Fremad Valby C Fremad Valby Logo Fremad Valby
NFC B NFC
Vestia C Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
FC Hornsherred C Jægerspris IK Logo Jægerspris IK
BK Skjold 2 C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Tuse IF 2 C Tuse IF Logo Tuse IF
GVI 2 C Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Ballerup-Skovlunde 3 C Ballerup Skovlunde 3
Vipperød C Vipperød

2001 - 9 mands - B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FB U13-2 C C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FARUM BK U13-2 A B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FB U13-2 B C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
BB2001 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BSF 2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Husum Bk. B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
AFK B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
B1903 B B1903 Logo B1903
Hundige boldklub B Hundige boldklub
Jægersborg B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Lynge-Uggeløse IF B Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
Ølstykke FC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Espergærde IF 2 B Espergærde IF Logo Espergærde IF
GFK A1 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Køge FC C Køge FC

2001 - 9 mands - A 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
VIF A Vanløse IF Logo Vanløse IF
Fremad Amager Fremad Amager
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FIX1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
AFK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Pro Team 01 A Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Ølstykke FC U13 A A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
HVB1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Santos A Tuse IF Logo Tuse IF
Vipperød BK A Vipperød BK
B.93 U12 A1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
-2 A B1903 Logo B1903
-1 A B1903 Logo B1903
Vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
BK Skjold 1 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Sundby Boldklub A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Farum Boldklub A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Greve Fodbold (2) A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

1999 - 11 mands - A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

1999 - 11 mands - B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

1999 - 11 mands - C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige 2001/2002 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sundby "seje" B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Greve Fodbold HOLD 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby U12 pige 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
BSV Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Lynge-Broby IF B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
DreamTeam A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
BB-piger B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Ølstykke FC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Frederikssund FB A FFB
De sejeste tøser B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Vallensbæk IF Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

2003 7 mands - A 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
U11 Lyngby Boldklub A2 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Lundtofte Boldklub A Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Fløng Hedehusene A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
VI39 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
SB 50 A SB50 Fodbold Logo SB50 Fodbold
HIK 03 A A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Værløse BK A Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
AB U11-1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
U11 Lyngby Boldklub 1921 A A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
BSF1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Slagelse BI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Karlslunde A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
HGI 1 A Hillerød G&IF Logo Hillerød G&IF
B1903-2 B B1903 Logo B1903
Skovshoved A Skovshoved
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
GVI 1 A GVI
Snekkersten IF A Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
Raklev G&I A Raklev GI Logo Raklev GI
B1903-1 A B1903 Logo B1903
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Skjold Birkerød I A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Hareskov IF A Hareskov IF Logo Hareskov IF
Drengene fra Østerbro A Østerbro IF Logo Østerbro IF
Solrød FC A Solrød FC Logo Solrød FC
Fremad valby 1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Velo A Velo
ROSENHØJ BK A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK

2003 7 mands - B 34 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
grantoften If B grantoften
HIK B B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Fløng Hedehusene B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
BSF2 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Slagelse 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HUI 2 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Dragør Boldklub B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
NKF U11-B B Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
Fremad valby 2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Skjold Birkerød II Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
AB U11-2 B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
VI39 - Hold 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Livoldrengene B Vemmelev Fodboldklub Logo Vemmelev Fodboldklub
KIF Karlslunde 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Jægersborg Gul B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Gvi Smallstars B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B.93 Jakob B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Farum B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
GVI 2 B GVI
Snekkersten IF B Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
Orient B Orient GIF Logo Orient GIF
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hareskov IF B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Himmelev-Veddelev Boldklub B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Drengene fra Østerbro B Østerbro IF Logo Østerbro IF
Guderne fra Stenløse B Stenløse BK Logo Stenløse BK
BK Frem 1 B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Vanløse B Vanløse
RB 1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Birkerødderne B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Skovshoved IF B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF

2002 7 mands - A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

2002 7 mands - B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LSF B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Los buenos 2 B Herstedøster IC Logo Herstedøster IC
smølferne C Fremad Valby Logo Fremad Valby
Jægersborg 3 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
FA2000B B FA 2000 Logo FA 2000
FK Prespa B Fodboldklubben Prespa

2000 - 11 mands - B 31 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AB-2001 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
KFUM's Boldklub B KFUM's Boldklub
Frederikssund FB B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
BSF C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Vipperød B Vipperød BK
BS72 Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Jyllinge FC-Hold 2 C Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Vanløse IF 2 B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Greve C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Moster's drenge B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
SFC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Vestia 2 C Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
BSV 3 C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Skovshoved (Jimmy) B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Kastrup B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
LSF B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
SB 2000 - U14-2 B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
kb sort B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Tune IF Tune IF Logo Tune IF
BSV 2 C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
B93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
VI39 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Allerød B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
B1903 B B1903 Logo B1903
BK Vestia B Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Lejre B Lejre
HIK B HIK
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

2002 7 mands - C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

2000 - 11 mands - A 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Frederikssund FB A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Gladsaxe-Hero A Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Farum Boldklub A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Jyllinge A Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Vanløse A Vanløse
LSF A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
kb hvid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
B1903 A B1903 Logo B1903
Helsinge Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Vipperød A Vipperød BK
BGA A Boldklubberne Glostrup Albertslund
Boldklubben Avarta A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Vemmelev Fodbold A Vemmelev Fodboldklub Logo Vemmelev Fodboldklub

2004 - 7 mands - A 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
GFK 1 A Glostrup FK Logo Glostrup FK
BSV04 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Strøby AIK 65 A Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Roskilde KFUM A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FFK1 A Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Skovshoved 04 A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Jægersborg 1 A Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
HUI A hørsholm fodbold
Farum BK Vest (1) A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Svogerslev 1 A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HIK 04 A1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
FC Rød A FC Rød
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B1903 A B1903 Logo B1903
FC Holte 1 A FC Holte Logo FC Holte
Englene A Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
BK Avarta A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Stenløse 1 A Stenløse BK Logo Stenløse BK
Helsinge A Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Vanløse A Vanløse IF Logo Vanløse IF
3.04 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
HFC-A A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Skjold Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
HVB A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Fremad Valby A1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Raklev A A Raklev GI Logo Raklev GI
Espergærde IF Espergærde IF Logo Espergærde IF
Næstved IF 1 A Næstved IF Logo Næstved IF

2004 - 7 mands - B 33 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
GFK 2 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
HUI 2004 B / Mix Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Blovstrød A Blovstrød Idrætsforening
Tølløse Bold klub B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Farum BK Øst B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Gadstrup IF B Gadstrup IF
Jægersborg 2 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
CIK B Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
Greve U10-3 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Farum BK Vest (2) B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Fremad Amager 2 B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Rosenhøj BK B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Torveparken B Torveparken
IS Skævinge B IS Skævinge Logo IS Skævinge
BSF B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
b 73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Stenløse 2 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Tornadoerne B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Red&blue1 B Helsingør if
Hørsholm B hørsholm fodbold
Herfølge B Herfølge
Vanløse B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Solrød fc1 B Solrød FC Logo Solrød FC
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
AFK1 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Fremad Valby A2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Boldklubben FIX B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Espergærde IF Espergærde IF Logo Espergærde IF
HIK 04 A2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Næstved IF 2 B Næstved IF Logo Næstved IF
U10-2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B93 Barca B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

2004 - 7 mands - C 24 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GFK 3 C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Greve U10 - 5 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
RB 1906 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Rødovre 2004 C Boldklubben Rødovre
Ålholm IF Ålholm If
3.04 C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
U10 - 4 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
GVI 1 C GVI
Svogerslev 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Rosenhøj BK C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
FC Holte 2 C FC Holte Logo FC Holte
BSF C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BK Avarta C Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
B 73 Slagelse C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Hørsholm C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IS Skævinge C IS Skævinge Logo IS Skævinge
Red&blue2 C Helsingør if
Helsinge C Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
HFC-B C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
AFK3 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Ejby IF C Ejby IF Logo Ejby IF
Krudtuglerne C Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
GFK 4 Messi C Glostrup FK Logo Glostrup FK

2003 - 7 mands - C 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lundtofte Boldklub C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
AFK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
HIK U11/B3 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Jægerspris IK C Jægerspris IK Logo Jægerspris IK
BSF3 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
HGI 2 C Hillerød G&IF Logo Hillerød G&IF
AB U11-3 C Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Gladsaxe Hero C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Jægersborg Orange C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Jægersborg Grøn C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Farum C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Birkerøds leoparder C Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Birkerøds Tigre C Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Himmelev-Veddelev Boldklub C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Gvi Smallstars 2 C Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
ÅIF U11-1 C Ålholm If
ÅIF U11-2 C Ålholm If
Guderne fra Stenløse C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Frederikssund FB C Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Frem Hellebæk C FREM Hellebæk Fodbold Logo FREM Hellebæk Fodbold
Velo C Velo
ROSENHØJ BK C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
NKF U11-C C Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
Solrød3 C Solrød FC Logo Solrød FC

2000 11 mands - C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

2002 - 9 mands - A 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GVI03 A GVI
Rosenhøj BK 1 A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Ringsted A Ringsted
SIF 1 Mads A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
LSF 1 A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
HUI A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
B1903 A B1903 Logo B1903
Sundby BK A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Ølstykke FC 1 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Farum BK 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum BK 2 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
BSV-1 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
SBI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
B.93 A2 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HIK 02 A1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AIF A Albertslund IF Logo Albertslund IF
Sorø 1 A Sorø IF Freja Logo Sorø IF Freja
U12 Lyngby Boldklub 1921 A A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
NFC A NFC
FA A2 A FA 2000 Logo FA 2000
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Bk frem A Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
HVB A A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
BK FIX A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

2002 - 9 mands - B 40 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
roskilde KFUM B KFUm boldklub Roskilde
NFC II B NFC
U12 Lyngby Boldklub B B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Husum B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Raklev.GI B Raklev GI Logo Raklev GI
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
roskilde KFUM 2 B KFUm boldklub Roskilde
Avarta 1 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
B.93 (CM) B B.93
Fc hornsherred B
Skjold.02 Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
B1903 B B1903 Logo B1903
Ålholm IF B Ålholm If
Los buenos B Herstedøster IC Logo Herstedøster IC
Sundby Boldklub B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Ølstykke FC 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
BSV-2 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FB 2002 B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
HIK 02 A2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
AB B AB
Fremad Valby B B Fremad Valby Logo Fremad Valby
B93-HIK-SKJOLD piger B B93-HIK-SKJOLD
viby if U11 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Dragør B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Svogerslev 03-1 A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hold 1 B Snekkersten IF
KIF02-2 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
HUI-2 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Skovshoved Mikkel B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Jægersborg 1 B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Sorø2 B Sorø IF Freja Logo Sorø IF Freja
Bk frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
RB 1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Østerbro IF Jakob B Østerbro IF Logo Østerbro IF
Sb 50 Ishøj B SB50 Fodbold Logo SB50 Fodbold
sbi 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

2002 - 9 mands - C 20 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Orient C Orient GIF Logo Orient GIF
LSF Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Svogerslev 03 erne C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Avarta BK C Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Ølstykke FC 3 C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Ringsted If C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Allerød FK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
HIK HVID C Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Frederikssund FB C Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Stenløse BK C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Uvelse IF C Uvelse Idrætsforening
BSV 2002-B C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Frem Hellebæk 1 C FREM Hellebæk Fodbold Logo FREM Hellebæk Fodbold
Husum Bk., C C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Jægersborg 2 C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Bk frem C Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
HVB C C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
B1908 C Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Raklev 02-2 C Raklev GI Logo Raklev GI

2005 - 7 mands - A 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fremad amager Fremad Amager
HIK 05 A1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Farum BK vest A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HVB A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KLM A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HUI Pouls drenge A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Solrød A1 A Solrød FC Logo Solrød FC
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B 1903 A B1903 Logo B1903
Rishøj 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
BSV pantere A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Herf'ølge BK 1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Skjold Birkerød (A) A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Sundby Super A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sengeløe Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Virum Sorgenfri BK 2005-1 A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
JIK A Jægerspris IK Logo Jægerspris IK
FB-Devils A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

2005 - 7 mands - B 27 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF U9 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Herlev IF B Herlev IF Logo Herlev IF
Farum Øst b1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Rosenhøj B rosenhøj
HIK 05 A2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Strøby B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Boblerne B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
MB Allstars 1 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
MB Allstars 2 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Farum BK Vest C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Herfølge BK 2 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
FHI 1 A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Ringsted IF B B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ølstykke FC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Fremad Valby Rød B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Gadstrup 7 B Gadstrup if
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Helsinge Fodbold 2005 B Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
BK Friheden B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
BSV Pumaer B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Glostrup B Glostrup FK Logo Glostrup FK
B73, Slagelse B B73, Slagelse
Jægersborg 1 C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
RB Rødderne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FB -Angels B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

2005 - 7 mands - C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

2001 - 11 mands - A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

2001 - 11 mands - B 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
U13 Lyngby Boldklub B B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
BK Union Boldklubben Union Logo Boldklubben Union
Vallensbæk 2001 - 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
FFB2 B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
BK Skjold B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
B93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Vallensbæk U12-1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Snekkersten IF B Snekkersten IF
Espergærde IF 1 B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Solrød FC (2) B Solrød FC Logo Solrød FC
FFB1 A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
Årgang 2001 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tåstrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Svogerslev Boldklub B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HB2001 B Humlebæk BK

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Vallensbæk IF 39
Place
Egen hjemmebane/udebane
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview