SGIF CUP

SGIF CUP

i

"GRYDEN" - ved Ganløsehallen

           LØRDAG d. 22. juni 2013                                             SØNDAG d. 23. juni 2013

PIGER                          DRENGE                                         PIGER                             DRENGE

  U11  -  7-mands          U7    - 3-mands                           U14  - 9-mands            U5 & U6  -  3-mands

                                   U8    - 5-mands                                                          U9     -   5-mands

                      U11  - 7-mands                                                          U10   -   7-mands

                      U12  -  9-mands                                                         U13   -  9-mands                                                                                                                                                                                            

 

Der vil være medaljer til alle i 3- og 5-mands rækkerne. Til de 'store' vil der være en flot pokal til vinderne.

Ved stævnet vil der være  Hoppeborg, Bod med frugt, grønt, is, slik samt sodavand og øl til billige priser.  En god mulighed for at hele familien følges ad til dette arrangement.

Ganløse friluftsbad ligger i umiddelbar tilknytning til fodboldbanerne, så der vil være mulighed for også at få en frisk dukkert efter fodboldkampen.

 

Priser:  400- for 3 & 5 mands hold  -  450- for 7 mands hold    -   500- for 9 mands hold

  Betaling skal ske på:  Reg-nr:  1345  Kontonr: 0758789187   OBS: Husk at anføre holdnavn samt række ved tilmelding

Tilmelding:  Senest 15. juni 2013 til: Hanne@kochamok.dk,  mobil  2835 1368

Se iøvrigt mere på    www.sgif.dk

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U5+6 Mixed 3 400 0 0
U7 Mixed 3 400 2 0
U8 Mixed 5 400 11 0
U9 Mixed 5 400 2 0
U10 Mixed 7 450 2 0
U11 Mixed 7 450 0 0
U11 Mixed 7 450 4 0
U12 Mixed 9 500 11 0
U14 Mixed 9 500 1 0
U5 Mixed 3 400 0 0
U6 Mixed 3 400 2 0
U13 Mixed 9 500 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5+6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AFK1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
AFK2 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Trekroner B -
Roskilde KFUM "HVID" B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
turbo drenge B fakseladeplads if
MB ALLSTARS 2 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
MB ALLSTARS 1 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv BK 2 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv BK 1 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Roskide KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Gørløse SI C Gørløse SI

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FIF04 C FIF Hillerød Logo FIF Hillerød
Værløsedrengene B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AFK Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Jægerspris IK B Jægerspris IK Logo Jægerspris IK

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dragør B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U12 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2 C KFUMs Boldklub København Logo KFUMs Boldklub København
KFUM 1 A KFUMs Boldklub København Logo KFUMs Boldklub København
Ølstykke FC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
hik A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Smørhullet C Smørhullet FK
GVI A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
BK Skjold 1 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Farum BK A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U14 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Holte B FC Holte Logo FC Holte

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Espergærde IF A Espergærde IF Logo Espergærde IF
Espergærde IF A Espergærde IF Logo Espergærde IF

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
GRYDEN - v. Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Unknown
SGIF CUP map

Tournament overview