Sydmors Julestævne 2013

Sydmors If s Julestævne er et godt tilbud til fodboldspillere på 5 år og ældre - se alt om rækker og spilledage - alle kampe spilles i Haller på Limfjordsøen Mors.
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Herre a - b og yd-ya Mixed 4 550 27.12.2013 fra 14,00 15 2
herre c og oldbys yb Mixed 4 550 28.12.2013 fra 12,00 20 2
u 19 drenge b - c Mixed 4 350 28.12.2013 6 0
u 19 drenge a 95 Mixed 4 350 29.12.2013 0 0
u 17 drenge b c 97 Mixed 4 350 28.12.2013 10 0
u 17 drenge a 97 Mixed 4 350 28.12.2013 1 0
u 15 drenge b - c 99 Mixed 4 350 29.12.2013 7 1
u 15 drenge a 99 Mixed 4 350 27.12.2013 3 0
u 14 drenge 00 Mixed 4 350 29.12.2013 9 0
u 13 drenge b/c 01 Mixed 4 350 29.12.2013 8 0
u 13 drenge a 01 Mixed 4 350 28.12.2013 5 0
u 12 drenge 02 Mixed 4 350 28.12.2013 0 0
u 11 drenge 03 Mixed 4 350 29.12.2013 11 0
u 10 drenge 04 Mixed 4 350 29.12.2013 8 0
u 9 drenge 05 Mixed 4 350 28.12.2013 10 0
u 8 drenge 06 Mixed 4 350 28.12.2013 11 3
Dame senior og u 18a Mixed 4 550 28.12.2013 12 0
u 18 piger b og c 96 Mixed 4 350 27.12.2013 8 0
u 15 piger 99 Mixed 4 350 28.12.2013 3 0
u 13 piger 01 Mixed 4 350 27.12.2013 4 0
u 11 piger 03 Mixed 4 350 28.12.2013 5 1
u 9 piger 05 Mixed 4 350 29.12.2013 0 0
u 5 tre mands 09 d/p Mixed 3 175 29.12.2013 0 0
u 6 tre mands 08 d/p Mixed 3 175 29.12.2013 0 0
u 7 tre mands d/p 07 Mixed 3 175 29.12.2013 6 0

Signetud teams

Herre a - b og yd-ya 10 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2013 fra 14,00

Teamname LVL Logo Club
LauridsensMøbler.dk A
Løgstør Young Guns Løgstør IF Logo Løgstør IF
Team Intersport A
Prügelknabe IK A Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
Geodis Wilson A Vejle
Sydvestmors SVN 1 B Sydvestmors Logo Sydvestmors
Telefonholdet A Nordvestmors
De lokale B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Hillerslev 1 A Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Hillerslev 2 B Hillerslev IF Logo Hillerslev IF

herre c og oldbys yb 15 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013 fra 12,00

Teamname LVL Logo Club
EUC Nordvest B
Bravo BK C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
Høker-Drengene Højslev Station IF
Støberigården C
Thy-Mors HF & VUC C
NIF oldboys C Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Allan Simonsen C
Sydvestmors SVN 2 C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Sydvestmors SVN 3 C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Sydvestmors Svn 4 C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Onkel A's drenge C
Stive Ben C
Panna FC B
Hundborg C Hundborg
Fede Finn og Funny Boyz C FLUIF Logo FLUIF

u 19 drenge b - c 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors 1 B
Sydvestmors 2 B
United FC C
"Salatbar er vel også en slags bar" B
Team Panna B
Real Mokai C Real Mokai

u 19 drenge a 95 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 17 drenge b c 97 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors SVN 1 B Sydmors
Sydvestmors SVN 2 B sydmors
Team Brothrs C
NORDMORS B IF NORDMORS
Henriks disciple B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Team Heskey B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Hillerslev B Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Allan Simonsen B
Salling Efterskole B

u 17 drenge a 97 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 15 drenge b - c 99 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors SVN 1 B sydmors
Sallingsund FC B Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
IF Nordmors B IF Nordmors Logo IF Nordmors
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 3 C Roslev IK Logo Roslev IK

u 15 drenge a 99 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 14 drenge 00 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors SVN 1 B sydmors
Sydvestmors SVN 2 B sydmors
Sydvestmors SVN 3 B sydmors
Sallingsund FC B Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
Nordmors B IF Nordmors Logo IF Nordmors
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK
brårup drengene B
Young Boys B Thisted FC Logo Thisted FC

u 13 drenge b/c 01 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
krøyer Pedersen B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Roslev IK 1 C Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK
NIF 2 Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 3 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Min Købmand Sevel B Sevel-Mogenstrup Idrætsforening Logo Sevel-Mogenstrup Idrætsforening
TFC Bolcherne B Thisted FC Logo Thisted FC
Nordvestmors u 12 nordvestmors

u 13 drenge a 01 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Ikast Allstars A
Team Faxe Kondi A Aulum IF Logo Aulum IF
NIF A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Team Lundhus A SKIVE

u 12 drenge 02 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 11 drenge 03 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
NIF C Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
FLUIF 1 C FLUIF Logo FLUIF
FLUIF 2 C FLUIF Logo FLUIF
Tfc 1 B Thisted
Tfc 2 B Thisted
Min Købmand Sevel B Sevel-Mogenstrup Idrætsforening Logo Sevel-Mogenstrup Idrætsforening
Team Damkjær sko B HB Køge Logo HB Køge
Sydvestmors B Sydvestmors Logo Sydvestmors

u 10 drenge 04 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Skive IK Resen B Skive IK Logo Skive IK
NIF C Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Juul's drenge 1 B Skive IK Logo Skive IK
Juul's drenge 2 B Skive IK Logo Skive IK
Juul's drenge 3 B Skive IK Logo Skive IK
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Sydvestmors Sydvestmors Logo Sydvestmors
Nissebanden B Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub

u 9 drenge 05 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Team HB A HB
NIF 1 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 2 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 3 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Vsf 1 Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Sydvestmors B sydmors vif
Knaldperlerne A Thisted FC Logo Thisted FC
Raketterne A Thisted FC Logo Thisted FC

u 8 drenge 06 8 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
nordvestmors bk 1 B Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Nordvestmors BK 2 C Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
NIF B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
VSF Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Fluif FLUIF Logo FLUIF
Sydvestmors u 9 piger C sydmors vif mors
Knaldperlerne B Thisted FC Logo Thisted FC
Raketterne B Thisted FC Logo Thisted FC

Dame senior og u 18a 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors 1 B Sydvestmors Logo Sydvestmors
Sydvestmors 2 Sydvestmors Logo Sydvestmors
Sundsøre FK C Sundsøre Fodbold Klub Logo Sundsøre Fodbold Klub
Baldi's piger A Harboøre IF Logo Harboøre IF
Byens Guldsmed A
A/S Revision Hatting A
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Hillerslev C Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Fus's talenter A Thisted FC Logo Thisted FC
Sanne's stjerner A Thisted FC Logo Thisted FC

u 18 piger b og c 96 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2013

Teamname LVL Logo Club
NIF B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Team MTM B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Hillerslev B Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Sanne´s bobler B Thisted FC Logo Thisted FC
FLUIF 1 B FLUIF Logo FLUIF
FLUIF 2 C FLUIF Logo FLUIF

u 15 piger 99 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 13 piger 01 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Nordvestmors 02 C Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Nordvestmors 01 Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Sydvestmors SVN 1 B sydmors vif mors
Sydvestmors svn 2 Sydvestmors Logo Sydvestmors

u 11 piger 03 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2013

Teamname LVL Logo Club
NIF B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Fluif FLUIF Logo FLUIF
nordvestmors u 11 piger B Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Sydvestmors B Sydmors vif

u 9 piger 05 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 5 tre mands 09 d/p 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 6 tre mands 08 d/p 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club

u 7 tre mands d/p 07 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2013

Teamname LVL Logo Club
Sydvestmors u 6 B Sydmors/Vils
NIF 1 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 2 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 3 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Sydthy Boldklub B Sydthy Boldklub Logo Sydthy Boldklub
Sydthy Boldklub 2 B Sydthy Boldklub Logo Sydthy Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
27. - December 29 2013

Organisation
Sydmors IF
Place
Sydvestmors Kulturcenter, Hvidbjerg Hallerne
Address
Næssundvej 325
Postalcode
7960
City
Karby
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Sydmors Julestævne 2013 map

Tournament overview