Sparcup 2014

 Et hyggeligt stævne med fairplay og god stemning i højsædet. Spurtpræmier for lækre detaljer, gode redninger og fairplay. Medaljer til alle spillere til og med U11, samt personlige præmier til de ældste vindere. Se mere på sparcup.dk

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 7 350 4 0
U7 Mixed 7 350 0 0
U8 Mixed 7 350 9 0
U9 Mixed 7 350 6 0
U10 Mixed 7 350 9 1
U10 Mixed 7 350 3 0
U11 Mixed 7 350 3 0
U11 Mixed 7 350 1 0
U12 Mixed 7 350 6 0
U12 Mixed 7 350 3 0
U13 Mixed 7 350 0 0
U13 Mixed 7 350 4 0
U14 Mixed 7 350 0 0
U14 Mixed 7 350 5 0
U15 Mixed 7 350 2 0
U15 Mixed 7 350 0 0
U9 Mixed 7 350 4 0
U10 Mixed 7 350 6 0
U10 Mixed 7 350 0 0
U11 Mixed 7 350 1 0
U11 Mixed 7 350 1 0
U12 Mixed 7 350 4 0
U12 Mixed 7 350 3 0
U13 Mixed 7 350 3 0
U13 Mixed 7 350 0 0
U14 Mixed 7 350 2 0
U14 Mixed 7 350 0 0
U15 Mixed 7 350 2 0
U15 Mixed 7 350 0 0
U17 Mixed 7 350 4 0
U17 Mixed 7 350 1 0
U9 Mixed 7 350 0 0
U9 Mixed 7 350 2 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
fcs B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hammel GF1 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF2 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF3 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Aabyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
LLIF B Laven-Linå Idrætsforening Logo Laven-Linå Idrætsforening
Gjern B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Randers Freja 2 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 1 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De hvide løver C Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Them GF B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
ØBG Buskelund B ØBG
Resenbro UIF - U9 B Resenbro UIF
Gjern 2 B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U10 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Gjern IF 1 A Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Gjern IF 2 B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
GFS 1 B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
GFS 2 B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
GFS 3 B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber

U10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ØBG Balle U10 piger B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Gjern IF's super tonsere Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Gjern if' s super-piger C Gjern if

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Resenbro B Resenbro
Sorring/Toustrup IF B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Langå IK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gjern IF B Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Gjern IF Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Ry SK B Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
All Stars B Resenbro UIF
FC Tomgang B FC Horsens Logo FC Horsens

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brabrand IF B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Ravnsbjerg IF B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Ravnsbjerg IF 2 C Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hårby B Hårby Idrætsklub af 1981 Logo Hårby Idrætsklub af 1981
Egebjerg 1 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Egebjerg 2 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg Rygcenter
Fårvang B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Egebjerg B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub

U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Gutterne FC Gutterne
FC Søhøjlandet B GjernIF/GrauballeUGF

U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HA85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 1 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Kolt/Hasselager IF 1 B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Kolt/Hasselager IF 2 B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Kolt/Hasselager IF 3 B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
resenbro ruif C ruif resenbro
Egebjerg IF C Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Langå ik 2 C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gjern IF C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Sorring U12 C Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Gjern IF 1 C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ege B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Egebjerg1 C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Egebjerg2 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sorring U13 C Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Lund IF C Lund IF Logo Lund IF

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sik 1&2 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SIK 2 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
smiff 1 B SMIFF Logo SMIFF
Smiff 2 B SMIFF Logo SMIFF
Ans 1 B Ans IF Logo Ans IF
Sorring/Toustrup IF B Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF

U17 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ans 2 C Ans IF Logo Ans IF

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 1 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
1. - February 2 2014

Organisation
Gjern Idræts Forening
Place
Gjern Kultur- og Idrætscenter
Address
Skovvejen 6
Postalcode
8883
City
Gjern
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Sparcup 2014 map

Tournament overview