RB 1906 Julestævne 2013

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 7 piger Mixed 6 325 30.12 1 0
u 9 piger Mixed 7 425 29.12 13 0
u 10 piger Mixed 7 425 29.12 7 0
u 12 piger Mixed 7 425 29.12 23 0
u 14 piger Mixed 7 425 29.12 22 0
u 16 piger Mixed 7 475 29.12 12 0
u 18 piger Mixed 7 525 29.12 1 0
Kvinder Mixed 7 650 29.12 18 0
u 5 drenge Mixed 6 325 30.12 2 0
u 6 drenge Mixed 6 325 30.12 13 0
u 7 drenge Mixed 6 325 30.12 41 0
u 8 drenge Mixed 7 425 27.12 20 0
u 9 drenge Mixed 7 425 29.12 19 0
u 10 drenge Mixed 7 425 28.12 14 0
u 11 drenge Mixed 7 425 30.12 25 0
u 12 drenge Mixed 7 425 27.12 33 0
u 13 drenge Mixed 7 425 27.12 30 0
u 14 drenge Mixed 7 475 28.12 27 0
u 15 drenge Mixed 7 475 28.12 35 0
u 16 drenge Mixed 7 525 28.12 14 0
u 17 drenge Mixed 7 525 28.12 21 0
u 19 drenge Mixed 7 525 29.12 28 0
u 8 drenge Mixed 7 325 30.12 28 0
u 9 drenge Mixed 7 325 27.12 24 0
u 10 drenge Mixed 7 325 27.12 25 0
u 11 drenge Mixed 7 325 30.12 33 0
u 12 drenge Mixed 7 400 28.12 25 0
u 13 drenge Mixed 7 400 29.12 26 0
Herresenior Mixed 7 800 Søndag d. 29.12 17 0
u 5 drenge Mixed 6 325 30.12 0 0
u 6 drenge Mixed 6 325 30.12 1 0
u 7 drenge Mixed 6 325 30.12 0 0

Signetud teams

U 7 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club

u 9 piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Apto Tøserne B Apto It
Herfølge Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Fk05 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Fremad Valby U9 Piger A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Vindinge IF B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Hornbæk B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Svogerslev rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Karlslundepigerne B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Svogerslev blå B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u 10 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
FC Damsø U10 C FC Damsø Logo FC Damsø
Fk05 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
NIF B Næstved IF Logo Næstved IF
Vindinge IF B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Hvepsene C Køge Pige FC Logo Køge Pige FC
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

u 12 piger 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
MBL Pigerne
Herfølge 2 B HB Køge Logo HB Køge
FC Damsø FC Damsø Logo FC Damsø
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
B73 Slagelse B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
FA København A B93-HIK-Skjold
FA København 2 A B93-HIK-Skjold
FA København 3 B B93-HIK-Skjold
Amager Football Girlz B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Vindinge IF 1 B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Vindinge IF 2 B Vindinge IF Logo Vindinge IF
BSV C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Solrød FC U11 Tøzer B Solrød FC Logo Solrød FC
Super 12 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Hvidovre IF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Herfølge 1 B HB Køge Logo HB Køge
VI 39 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

u 14 piger 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
FA København U13 A B93-HIK-SKJOLD
VIF/HVB 3 C Vindinge IF Logo Vindinge IF
VIF/HVB 2 A Vindinge IF Logo Vindinge IF
VIF/HVB 1 B Vindinge IF Logo Vindinge IF
abt u13 A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ab tårnby A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
ab tøser A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ab tårnby A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
BSF 2000 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Svogerslev BK Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hvidovre pigefodbold 1 B GFC Hvidovre Logo GFC Hvidovre
Vallensbæk gul C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Solskinspigerne B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
U14-2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
HTI C Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
Fremadnord 1 B Fremadnord Logo Fremadnord
TBK stars B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Vallensbæk I C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

u 16 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
vestegen
Pink ladies A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Blå hekse A
White angels A
De 7 Heste A
Hvidovre pigefodbold A GFC Hvidovre Logo GFC Hvidovre
Fire pærer og en banan C
Fremadnord 1 A Fremadnord Logo Fremadnord
Fremadnord 2 Fremadnord Logo Fremadnord
hg2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
hg1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
vestegen A

u 18 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Scoretøserne A

Kvinder 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
VB Ladies C Vigerslev Boldklub Logo Vigerslev Boldklub
sc egedal 1 C sc egedal
sc egedal 2 C sc egedal
kh revisor A Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
KH revisor Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
KH revisor Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
kh revisor Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
GS-03 B Greve strandby GS-03
grøns tøser A
Endeslev Vråby IF C Endeslev-Vråby IF Logo Endeslev-Vråby IF
Endeslev Vråby IF C Endeslev-Vråby IF Logo Endeslev-Vråby IF
HVB 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HTI B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
FAntastiske damer B DGL 2000 Logo DGL 2000
Scoretøserne A
Snøvsen A Brøndby IF Logo Brøndby IF
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager

u 5 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 U5 - Rød C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 U5 - Hvid C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

u 6 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
A.G.F. 2 A Aakanden GF Logo Aakanden GF
AB Tårnby 1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
FC Lejre u6 C FC Lejre Logo FC Lejre
Farum1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
RB06-01 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB06-02 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB06-03 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Ringsted A Ringsted IF Logo Ringsted IF
AB Tårnby 3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

u 7 drenge 34 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Bold Klub C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Himmelev Veddelev boldklub 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Rosenhøj BK B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Greve hold E B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
De Grønne Djævle nif
Lars' drenge B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Ølstykke 1 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
B932007 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
A.G.F. 1 B Aakanden GF Logo Aakanden GF
Greve A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B 82 Virum A A B82 Virum Logo B82 Virum
B 82 Virum B A B82 Virum Logo B82 Virum
Bamsedrengene B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Tuttens drenge Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
RB 06 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 06 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 06 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Himmelev-Veddelev boldklub B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Rishøj Boldklub A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Tuttens rødder Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Fb-sort Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Rishøj Boldklub (B) B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
bsf2 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
BK Friheden 1 A Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
bsf1 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ronaldos venner B Solrød FC Logo Solrød FC

u 8 drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HG1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Bsv A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
kirke hyllinge A Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Havdrup A Havdrup GI Logo Havdrup GI
aik 65 A Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Solrød FC A Solrød FC Logo Solrød FC
KB U8-A 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Lions A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B1903 A1 A B1903 Logo B1903
B1903 A2 A B1903 Logo B1903
BSV-2 A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
B 73 A B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Farum Boldklub A A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
slagelse B&I A

u 9 drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
Raklev GI A Raklev GI Logo Raklev GI
Greve U9-2 A Greve strandby GS-03
KVIF2 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Greve U9-1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KVIF1 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
B 1903 - A1 A B1903 Logo B1903
Skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Herfølge BK 1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Gvi A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Gvi A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Solrød A1 A Solrød FC Logo Solrød FC
FHI 1 A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Dalby A Dalby
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Borup A Borup IF Logo Borup IF
Rishøj BK 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub

u 10 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev BK A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Framework A
Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Brøndby IF 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby IF 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
AB A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Hvid A Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIK 65 Strøby A Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
HUI A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub

u 11 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Kfum Roskilde A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
McDonald's Roskilde A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
F B A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
B1908 Hvid A Boldklubben1908
McDonald's Roskilde Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Jaynet A
De 6 tosser A
Hareskov sort A Hareskov IF Logo Hareskov IF
FC Lejre A FC Lejre Logo FC Lejre
Fløng Hedehusene A
KB A1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
AB U11 A A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Farum BK A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
FCN A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Vestegnens drenge A
Vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
team baaavl A Præstø IF Logo Præstø IF
Striberne A
Rosenhøj BK A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Farum 3 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KB A1 Hvid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Happy feets A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

u 12 drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk A1-Gul Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
VI39 - A2 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Sorø A Sorø IF Freja Logo Sorø IF Freja
SBI'erne A
FC Andersen A
JP´s Drenge A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
LBI A Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
LA GUNS Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
FA2000 2 A FA 2000 Logo FA 2000
Milan2500 A Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
TEAM HIGH TECH Næstved IF Logo Næstved IF
Lyngby AAA A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Slagelse B&I A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HB2002 A
sbi B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
FA2000 1 A FA 2000 Logo FA 2000
PP Brolægning B
AH Bogholderiet B
Vallensbæk A1 Blå Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Lyngby AA A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby A A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Ab1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Ab2 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Vibys seje drenge A A Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening

u 13 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Høng A Høng GF Logo Høng GF
Team South A Næstved IF Logo Næstved IF
2660 Blå A
AB X A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
HVB-1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
FCN 1 A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
FCN 2 A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AB 1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
AB 2 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Farum Boldklub - Blå A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum Boldklub - Rød A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
RB 1906 1. Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 1. Blå A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
2660 Gul A
PSG A PSG
El Prebse A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Charlotteager drengene
Charlotteager drenge A Chfc
Taastrup FC Taastrup FC Logo Taastrup FC
Boyz in purple A Solrød FC Logo Solrød FC
Xavi x6
HVB 2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Chilli

u 14 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
Santos FC A
Grøntgrossisten
Mobiltrailerservice.dk A MTS
Roskilde KFUM 1 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM 2 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Krølles Drenge B
SURI A
Mix A
Team JK A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Højtryk A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Black Penguins A
Blå Mænd A
Team Frank B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Tandlægerne Uldal B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
J&P A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
VI 39 Gul A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
VI 39 Hvid A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Gilleleje B Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
FC Nullerne A
RB1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Johns Tropper C
FCR 1 A FC Roskilde Logo FC Roskilde
FCR 2 A
De Grønne A
FC Dyssen A B1903 Logo B1903
PSG A

u 15 drenge 27 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
Ketchup på flaske A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Atega A
Din mor A
De syge høns A
Lykkes disciple
drengene fra københavn B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
allstars fc A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Guderne A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
tøsedrengene B
Såby 1 B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Såby 2 B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Guderne A
Guderne
IGM Revision A
Lexmark Warriors B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
ASK A Alslev Sport & Kultur Logo Alslev Sport & Kultur
Bonderøvene A Alslev Sport & Kultur Logo Alslev Sport & Kultur
Taastrup FC 1 Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 2 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 3 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Hold-16
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
tak for kaffe A
Laurits Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FIFA Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FifaKongerne B

u 16 drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
De blå A
SBI Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
LBI Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Kran Boys B
Gallegos A
SydPå A
BUDDE SCHOU A
Tune IF 2 B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 1 B Tune IF Logo Tune IF
Løffe's drenge B
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
IGM REVISION
Ninja Turtles A Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

u 17 drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
NVFC Sportscollege Nordvest FC Logo Nordvest FC
Benløse IF B Benløse IF Logo Benløse IF
FC Krea A
Ma niggas Næstved Boldklub
klausheidemand.dk A
Team Sportyme A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby drengene A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Vestegnen A
Hikmet's fætre A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Hyrderne A
de vilde drenge A Næstved IF Logo Næstved IF
Black Penguins A
Brolægger Bo Kepp's Drenge B
Surf og Ski Greve A HB Køge Logo HB Køge
stoke city A
Bolcherne B
Kroub C.F. A
HIF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

u 19 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
The Reds
GP Nordic
Tika Taka A
Sjakalerne A
De Sammenbragte B Benløse IF Logo Benløse IF
Htlbyg.dk A
Sportigan Vordingborg C
Gnisterne
team shirt A
Team L.A B
PMW A
Afkørsel 41
Uendeligt Ødelagt C
Black Penguins A
De Hårdt Ristede Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
De Hårdt Ristede C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Juventus A
UkendteStjerner A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Joga Bonito B
GSV
Thunderstrike Roskilde KFUM
Oure A
X-Mens Vipperød BK Logo Vipperød BK
X-Mens
HIF A
2G Software

u 8 drenge 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
KB U8-A 2 B
B93 Tigerne B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Sprinter B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
RB Fighterne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB Turbo C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Roskilde KFUM U8 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM U8-2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Espergærde B Espergærde IF Logo Espergærde IF
Boldklubben Frem B Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Holmegaard B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Nisserne B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Slagelse B&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
B 73 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
FC Lejre U8 B FC Lejre Logo FC Lejre
Sgif B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
BIF-1 blå B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Har vi ikke B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Farum Boldklub B2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum Boldklub B1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Ronaldos suervenner B

u 9 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
HVB 3 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 - 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Rosenhøj Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Værløse Boldklub B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
BK skjold 1 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold 2 C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Herfølge BK 2 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
B 1903 - Mc D B B1903 Logo B1903
kirke hyllinge if B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
kirke hyllinge if B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Solrødderne B Solrød FC Logo Solrød FC
Super 05 C Bramsnæs IF Logo Bramsnæs IF
Viby 1 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Viby 2 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Solrød A2 B Solrød FC Logo Solrød FC
RB1906 - 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Super 05 B Bramsnæs IF Logo Bramsnæs IF
Rishøj BK 2 B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
KFUM "HVID" B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM "BLÅ" B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

u 10 drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12

Teamname LVL Logo Club
Ugerløse IF C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
TBK 2 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
RB 1906 Hvid C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FC Lejre 2 B FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Karrebæk B Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Rohdemejer Holdet C Stillinge IF Logo Stillinge IF
Svogerslev BK 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
BIFH2004-2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
B 73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Rød B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Gadstrup IF B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
TBK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
faxe ladeplads B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
AIK 65 Strøby B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Heidis Drenge
Vindinge IF B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
B 73 slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B 73 Slagelse C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Hvidebæk IF B Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF
Jørn Johansen B

u 11 drenge 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club
Himmelev Roma B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
AFK B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
RB 1906 sort B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Kfum Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KB B1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
AIK65 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
FC Lejre 1 B FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 B FC Lejre Logo FC Lejre
Kfum Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Fremad Valby U11B B Fremad Valby Logo Fremad Valby
KB B1-2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
TFC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
B.93 Jakob B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
De grønne djævle B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906 blå Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hareskov blå B
Fløng Hedehusene hvid B
Fløng Hedehusene Grøn C
AB U11 B B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Solrød B Solrød FC Logo Solrød FC
Vindinge IF C Vindinge IF Logo Vindinge IF
Dream-Team C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Super Koi B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
ALTAN B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Huscompagniet B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Rosenhøj BK B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Fars drenge C Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Farum 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

u 12 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12

Teamname LVL Logo Club
AFK B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Værløse B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Fantasticos C Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
TFC 3 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 4 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Young Boys B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
TFC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Brede if u12-bc B Brede IF Logo Brede IF
BFC Lundegården B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Brøndby IF C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Svogerslev BK 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev BK 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
RB 1906 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Engelsted Petersen B Næstved IF Logo Næstved IF
Møgungerne C Rønnede IF Logo Rønnede IF
RB 1906 3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Roskilde kfum B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Vibys seje drenge B B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Repair-Shoppen B Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening

u 13 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12

Teamname LVL Logo Club
NIF Næstved IF Logo Næstved IF
Roskilde KFUM 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Høng B Høng GF Logo Høng GF
HIK Tim X B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK Tim Y B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Brede if u13-b B Brede IF Logo Brede IF
FFB 2 B Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
BATEC.dk C FC Lejre Logo FC Lejre
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Di-teknik B
Toyota Køge B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Cafe Victoria's Drenge B
Cafe Victoria's Drenge B
FC Lejre 1 B FC Lejre Logo FC Lejre
Heding Denmark B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Roskilde KFUM 3 C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev Boldklub C B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Liverpool B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Rosenhøj 2 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Svogerslev Boldklub A B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Boldklub B B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

Herresenior 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 29.12

Teamname LVL Logo Club
DBO C
Svebølle BI B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Trehøje C
De Fede A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Nima Sport & Event A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Danis drenge Rikken FC
Sjældne diagnoser
Sjældne diagnoser
MD Rustfri A
MD Rustfri
Fox club B Veksø IF Logo Veksø IF
24sport
Hyggeholdet A
Haribo A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Sportigan Nykøbing Falster A
hannes herligheder

u 5 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club

u 6 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club

u 7 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 30 2013

Organisation
Roskilde BK af 1906
Place
Roskilde hallerne
Address
Møllehusvej 15
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview