Vestjysk bank cup harboøre

 Stævnet foregår i harboøre og thyborøn hallen.

Tilmeldning  senest 23/11til stævner.dk eller baldi2811@gmail.com

deltagergebyr skal indbetales senest 25/11.

kontonummer 7737 1082601

husk oplyse holdets niveau ved tilmelding da de opdeles ved mange hold

der er præmier til max 6 spillere.

husk oplyse holdnavn ved indbetaling

program skal hentes på www harboøreif.dk fra 24 nov

spørgsmål Mogens Ørts 24821845

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 13 drenge Mixed 4 375 Søndag formiddag 15 0
U 14 drenge Mixed 4 375 Lørdag 14 1
U 15 drenge Mixed 4 375 Lørdag 15 0
U 17 drenge Mixed 4 375 Fredag aften 11 0
U 15 piger Mixed 4 375 Søndag 11 0
U 18 piger Mixed 4 375 Fredag aften 3 0

Signetud teams

U 13 drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Shn/ubg SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
MK Huse A Overlund GF Logo Overlund GF
Tif/HIF Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Rlif Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU
Klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
TFC TIGERS A Thisted FC Logo Thisted FC
tfc lions A Thisted FC Logo Thisted FC
Roslev IK C Roslev IK Logo Roslev IK
Skjern Bank A Aadum Idræts- og Ungdomsforening Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Team Holstebro Boldklub A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Krøyer Pedersen B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U 14 drenge 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thyborøn / Harboøre 3 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
H.H Drenge A
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Struer Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SHN Ulfborg 1 A SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
SHN Ulfborg 2 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Barcalona A
Thyborøn/Harboøre 1 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Thyborøn / Harboøre 2 B Harboøre IF Logo Harboøre IF

U 15 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Klinkby B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Linde B Linde BK Logo Linde BK
STRANGHOLT HURUP Thisted FC Logo Thisted FC
Århus tigers Christiansbjerg Idrætsforening Logo Christiansbjerg Idrætsforening
The red devils Christiansbjerg Idrætsforening Logo Christiansbjerg Idrætsforening
SHN Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
hif/tif 1
hif/tif 2
Struer Boldklub A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Team Holstebro Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
HBJ THISTED A Thisted FC Logo Thisted FC
Ejsing ALLSTARS C Ejsing Boldklub Logo Ejsing Boldklub
Lemvig GF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 17 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Tif 1 Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Tif 2 Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
UJS BILER A
Team Vestjyllands Andel B
FC Kagemand B
Team Mao 1 B
De Vilde Heste C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Team Mao 2 C
Rahbeks Vinhandel A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Klinkby B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U 15 piger 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Tif/ hif 1
Tif/hif2
Tif/HIF 3
Vinderup IK 1 A Vinderup IK Logo Vinderup IK
Tim TIM GIF Logo TIM GIF
Vinderup IK 2 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Rindum tøserne B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Bøvling C Bøvling Ungdomsforening Logo Bøvling Ungdomsforening
Sportigan Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Landbobanken Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 18 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Harboøre B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre/Thyborøn IF C Harboøre/Thyborøn If
De ukendte

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 29 - December 1 2013

Organisation
Harboøre IF
Place
Harboøre
Address
Lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
Harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview