LGF Cup 2014

Lemvig GF byder i samarbejde med Nike og Nordea velkommen til LGF Cup 2014 i Lemvig i dagene

 

24. - 26. januar 2014

 

Sidste år deltog ca. 400 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer.

 

Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Drenge: U6 - U17 (U6, U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Max 5 spillere pr. hold i U6 til U8

Max 6 spillere pr. hold i U9 til U18

 

Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid. 

 

Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U8.

 

Der er personlige præmier til nr. 1 - 4 i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.

 

Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.

 

Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (150 kr. pr. hold for U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 1. januar 2014 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.

 

Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@mail-online.dk 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - drenge (2008) Mixed 3 150 Søndag 9 0
U7 - drenge (2007) Mixed 3 150 Søndag 19 0
U8 - drenge (2006) Mixed 3 150 Søndag 16 0
U9 - drenge A (2005) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U10 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Søndag formiddag 1 0
U11 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U12 - drenge A(2002) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U13 - drenge A(2001) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U14 - drenge A(2000) Mixed 4 400 Lørdag 2 0
U15 - drenge A(1999) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U17 - drenge (97-98) Mixed 4 400 Fredag 13 0
U7 - piger (2007) Mixed 3 150 Søndag 0 0
U8 - piger (2006) Mixed 3 150 Søndag 2 0
U9 - piger (2005) Mixed 4 400 Søndag 6 0
U10 - piger (2004) Mixed 4 400 Søndag morgen 7 0
U11 - piger A (2003) Mixed 4 400 1 0
U12 - piger A (2002) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U13 - piger A (2001) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U15 - piger A(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U18 - piger (96-98) Mixed 4 400 Fredag 6 0
U9 - drenge B (2005) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U9 - drenge C (2005) Mixed 4 400 Søndag 6 0
U10 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Søndag 10 0
U10 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U11 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 11 0
U11 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 3 0
U12 - drenge B(2002) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 9 0
U12 - drenge C(2002) Mixed 4 400 Søndag morgen/formiddag 4 0
U13 - drenge B(2001) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U13 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - drenge B(2000) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - drenge C(2000) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U15 - drenge B(1999) Mixed 4 400 12 0
U15 - drenge C(1999) Mixed 4 400 7 0
U11 - piger B (2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U11 - piger C (2003) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U12 - piger B (2002) Mixed 4 400 Lørdag morgen 3 0
U12 - piger C (2002) Mixed 4 400 Lørdag morgen 2 0
U13 - piger B (2001) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U13 - piger C (2001) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U15 - piger B(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 8 0
U15 - piger C(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 3 0

Signetud teams

U6 - drenge (2008) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
hif Harboøre IF Logo Harboøre IF
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf5 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U7 - drenge (2007) 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
VSF2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lem b. B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
lemvig GF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikastbanditterne 1 C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikastbanditterne 2 C Ikast FS Logo Ikast FS
thyborøn if B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
VSF1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lemvig GF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
de 3 A gaffa

U8 - drenge (2006) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Maabjerg IF 5 A
Maabjerg IF 1 A
Maabjerg IF 2 A
Maabjerg IF 3 A
lgf2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ramme-Lomborg 1 C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Ramme-Lomborg 2 C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Maabjerg IF 4 A
Vinderup IK Vinderup IK Logo Vinderup IK
Struer Boldklub 3 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Klitten Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U9 - drenge A (2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 - drenge A(2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 - drenge A(2003) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team Nordvestjysk Elservice A
KPR Drengene A Overlund GF Logo Overlund GF
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Fc kammeraterne A
Team Plus El A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U12 - drenge A(2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team Thy A
LGF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Aulum IF A Aulum IF Logo Aulum IF

U13 - drenge A(2001) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Faxe Kondi A Aulum IF Logo Aulum IF

U14 - drenge A(2000) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
H H S drenge A HHsgrenge

U15 - drenge A(1999) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
STRANGHOLT HURUP A Thisted FC Logo Thisted FC
HBJ THISTED A Thisted FC Logo Thisted FC
Hallumgade A Horne IF
JK Jagt og Fiskeri A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Struer Boldklub A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Tarm 1 A Tarm IF Logo Tarm IF
Team Holstebro B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U17 - drenge (97-98) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Bendtner Banden B FUK
Søstrene Grene, Viborg A Viborg FF Logo Viborg FF
Lem B B Lem B
Klinkby Boldklub 1 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Polle´s Drenge A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
De Vilde Heste C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lyngs Idrætsefterskole C Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Brumbasser B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Rahbeks Vibhandel A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Holstebro drengene B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U7 - piger (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 - piger (2006) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skjern gf B Skjern GF Logo Skjern GF
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU

U9 - piger (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Struer Boldklub 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U10 - piger (2004) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
ATI fodboldpiger A
Måbjerg B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U11 - piger A (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ATI fodboldpiger A Aalbæk Stations IF

U12 - piger A (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
VSF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
BLÅBJERG A Blåbjerg Fodbold
Mejrup U12 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - piger A (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Udødelige A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - piger A(99-00) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
fc pigerne A
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
vildbjerg piger 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Sportigan Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U18 - piger (96-98) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 98 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Hobitterne B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lyngs A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U9 - drenge B (2005) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ikast drengene Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast drengene 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Team HB B HB
Klinkby Boldklub B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U9 - drenge C (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Klitten 1 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Klitten 2 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
thyborøn if C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Ramme-Lomborg Lomborg Idrætsforening Logo Lomborg Idrætsforening

U10 - drenge B(2004) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lemvig GF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
thyborøn if B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
VIK Vinderup IK Logo Vinderup IK
Høgsbergs Helte B Brande IF Logo Brande IF
Måbjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U10 - drenge C(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RIF C C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
De Grønne C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U11 - drenge B(2003) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
1-2-3 BANG B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Eliten fra Bremdal B BRH Fodbold Logo BRH Fodbold
Team intersport Ringkøbing B Rindum SU
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Tim GIF B TIM GIF Logo TIM GIF
Team Damkjær sko B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer Boldklub Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U11 - drenge C(2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Bremdal C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
GNIF Nørre Nissum C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening

U12 - drenge B(2002) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Sammenholdet 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Sammenholdet 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Sammenholdet 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U12 - drenge C(2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Eliten fra Bremdal C BRH Fodbold Logo BRH Fodbold
Klinkby Boldblub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
hif C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Tim GIF C TIM GIF Logo TIM GIF

U13 - drenge B(2001) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lemvig 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FC LIONS B Thisted FC Logo Thisted FC
FC TIGERS B Thisted FC Logo Thisted FC
Krøyer Pedersen B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
SHN/UBG B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
The brothers B Aulum IF Logo Aulum IF
Blue Boys B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U13 - drenge C(2001) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK
Klinkby Boldklub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Roslev IK C Roslev IK Logo Roslev IK
Lemvig Giants C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U14 - drenge B(2000) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Jens Søndergårdsvej B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Lem B 1 B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Måbjerg IF 3 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
SHN-Ulfborg 1 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

U14 - drenge C(2000) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Young guns C Ejsing Boldklub Logo Ejsing Boldklub
Lem B 2 C Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
FC Ego C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SHN-Ulfborg 2 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
HBV Sydthy C Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK

U15 - drenge B(1999) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mean Machine B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Roslev IK 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Tarm 2 B Tarm IF Logo Tarm IF
fc sutter max C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
IF Nordmors B IF Nordmors Logo IF Nordmors
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Of The Year B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK

U15 - drenge C(1999) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ejsing All Stars C Ejsing Boldklub Logo Ejsing Boldklub
Roslev IK C Roslev IK Logo Roslev IK
kyndes krigere 2 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Kongens dicible B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Lem B 3 C Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
lgf 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U11 - piger B (2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Spjald IF B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
LGF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U11 - piger C (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U12 - piger B (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
VSF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KHIF B Koldby hørsum if
Spjaldpigerne B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening

U12 - piger C (2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
VSF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U13 - piger B (2001) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Ramme-lomborg B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Frederiks AIF Wild Cats B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - piger C (2001) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HBV Sydthy C Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
FC Amatører C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Frederiks AIF Wild Cats C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Mejrup GU 2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU

U15 - piger B(99-00) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rindum SU B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
HIF/tif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
AIF Frederiks B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Sunds B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
HBV Sydthy B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
vildbjerg piger 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KHIF B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Vinderup IK B Vinderup IK Logo Vinderup IK

U15 - piger C(99-00) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
vildbjerg tøserne 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
24. - January 26 2014

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Haller i Lemvig og omegn
Address
Christinelystvej
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview