Hansen / Nissen Cup 2013

Hatting-Torsted Fodboldungdom

har igen i år fornøjelsen at kunne invitere til Hansen / Nissen Cup 2013.

Der spilles alle 4 dage i Hattinghallen og Torstedhallen, Horsens.

Der spilles i følgende rækker:

Piger: U8, U9, U10, U11, U12, U13, U15

Drenge: U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17

Puljerne spilles:

Fredag d. 27. dec. 2013: Piger U12, Piger U13, Drenge U14, Drenge U15

Lørdag d. 28. dec. 2013: Drenge U12, Drenge U13, Drenge U17

Søndag d. 29.dec. 2013: Drenge U8, Drenge U9, Piger U15

Mandag d. 30.dec. 2013: Piger U8, Piger U9, Piger U10, Piger U11, Drenge U10, Drenge U11

Afvikling:

Der spilles i 4-holds puljer. Efter de indledende runder

fortsætter nr. 1 og 2 i A-rækken og nr. 3 og 4 i B-rækken.

Alle hold spiller mindst 6 kampe.

Regler:

JBU`s regler for indefodbold.

Pris:

Kr. 400,- pr. hold.

Holdgebyret overføres til vores konto i Sydbank: 7140 - 1308011

Ved overførsel oplyses holdnavn og årgang.

Tilmelding anses ikke som gældende før holdgebyret er modtaget.

Præmier:

Finale præmier til nr. 1 og 2 i hhv. A og B-rækkerne..

Der er præmier til 6 spillere pr. hold.

Til U8 og U9 årgange er der præmier til 8 spillere pr. hold.

Tilmelding:

Senest den 28. november 2013

Yderliger info:

Flemming Jensen

email: ellenaj@post.tele.dk

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Piger U-8 Mixed 8 400 Mandag d. 30/12 2 0
Piger U-9 Mixed 8 400 Mandag d. 30/12 9 0
Piger U-10 Mixed 7 400 Mandag d. 30/12 22 0
Piger U-11 Mixed 7 400 Mandag d. 30/12 7 0
Piger U-12 Mixed 7 400 Fredag d. 27/12 20 0
Piger U-13 Mixed 7 400 Fredag d. 27/12 12 0
Piger U-15 Mixed 7 400 Søndag d. 29/12 26 0
Drenge U-8 Mixed 8 400 Søndag d. 29/12 26 0
Drenge U-9 Mixed 8 400 Søndag d. 29/12 45 0
Drenge U-10 Mixed 7 400 Mandag d. 30/12 48 0
Drenge U-11 Mixed 7 400 Mandag d. 30/12 42 0
Drenge U-12 Mixed 7 400 Lørdag d. 28/12 27 0
Drenge U-13 Mixed 7 400 Lørdag d. 28/12 34 0
Drenge U-14 Mixed 7 400 Fredag d. 27/12 22 0
Drenge U-15 Mixed 7 400 Fredag d. 27/12 22 0
Drenge U-17 Mixed 7 400 Lørdag d. 28/12 15 0

Signetud teams

Piger U-8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club

Piger U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club

Piger U-10 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club
HSK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Harlev IK 1 B Harlev IK Logo Harlev IK
ROI C Rask Mølle-Aale IF Logo Rask Mølle-Aale IF
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Harlev 2 B Harlev IK Logo Harlev IK
Lund IF A Lund IF Logo Lund IF
Lund if 2 B Lund IF Logo Lund IF
KB A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hedensted piger B Hedensted IF Logo Hedensted IF
De seje piger A Billund IF Logo Billund IF
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
ATI - fodboldpiger A
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens C A FC Horsens Logo FC Horsens
Advokatfirmaet Fink, Løjt U9 B Løjt IF Logo Løjt IF

Piger U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club

Piger U-12 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 27/12

Teamname LVL Logo Club
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BMI A Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
Spar Nord Vejle A Spar Nord Vejle
TEAM 10 A Team 10
DB piger B Hedensted IF Logo Hedensted IF
De seje piger A Billund IF Logo Billund IF
Sportliga.dk 1 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 4 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Fc horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
Fc Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF

Piger U-13 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 27/12

Teamname LVL Logo Club
Rårup GIF B Rårup GIF Logo Rårup GIF
ROMALTPIGERNE A Romalt IF Logo Romalt IF
VB Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Peter thomsen transport B Løsning IF Logo Løsning IF
Egebjerg 1 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Egebjerg 2 B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Sportliga.dk B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Dinoslegeland.dk A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Team KB Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
TEAM 10 A Team 10

Piger U-15 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 29/12

Teamname LVL Logo Club
KPMG B Hedensted IF Logo Hedensted IF
VB Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Rårup GIF A Rårup GIF Logo Rårup GIF
Rårup GIF 2 A Rårup GIF Logo Rårup GIF
Team Midtjylland C Team Midtjylland
Tøserne B
Team FC B FC Horsens Logo FC Horsens
Silkeborg Rygcenter B
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
fc pigerne A
Lund IF B Lund IF Logo Lund IF
Hammel Tøserne B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Møldams Elektro A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Egebjerg B Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Jelling Jelling fS
Team Jelling B Jelling fS
Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK B B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Sydbank A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Frem Thyregod 2 B FREM Thyregod Logo FREM Thyregod
Frem Thyregod 1 B FREM Thyregod Logo FREM Thyregod
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

Drenge U-8 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 29/12

Teamname LVL Logo Club
MGBK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Sure sokker og seje driblinger B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Krisajs Knægte A Give Fremad Logo Give Fremad
Stensballe IK 3 Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 1 Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 Stensballe IK Logo Stensballe IK
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
TEAM LMT/UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
FCH1 FC Horsens Logo FC Horsens
FCH2 FC Horsens Logo FC Horsens
Give Fremad B Give Fremad Logo Give Fremad
MGBK2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

Drenge U-9 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 29/12

Teamname LVL Logo Club
Gauerslund 2 A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Horsens KFUM B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Ifa A IF Alliancen Logo IF Alliancen
IFA 2 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Buur's drenge A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Lystrup A Lystrup IF Logo Lystrup IF
FC Grejsdalen A Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
FC Boys 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Boys 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Boys 3 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Gauerslund 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
NUGF Viborg A Viborg Nørremarken Logo Viborg Nørremarken
Biledgaard Profil A
Hatting torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team Vejle A
løsning 1 B Løsning IF Logo Løsning IF
Brædstrup IF 3 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Gedved if C Gedved IF Logo Gedved IF
Brædstrup IF 1 A Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Stensballe A A Stensballe IK Logo Stensballe IK
INTERSPORT, VEJLE A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Stensballe C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Messi, Ronaldo & Gedved Boys A Gedved IF Logo Gedved IF
Skibet IF B Skibet IF Logo Skibet IF
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Nordan Ejendom B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

Drenge U-10 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club
Skibet 2 B Skibet IF Logo Skibet IF
Ry SK 3 C Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Den Jyske Sparekasse Horsens A
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 4 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
KB1 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kb 2 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hatting-Torsted 5 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
BechGranit.dk B FC Horsens Logo FC Horsens
Malermester Michael Rosenberg B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Rybergs Rovfugle A Brande IF Logo Brande IF
Andrup if A Andrup IF Logo Andrup IF
Andrup 2 B Andrup IF Logo Andrup IF
Lund Rødderne B Lund IF Logo Lund IF
Åbydrengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
FfF B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
TIF/ØB 1 A Tørring IF Logo Tørring IF
TIF/ØB 2 C Tørring IF Logo Tørring IF
SIK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Englyst FC B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
TMG Mårslet A TMG
Vinding drengene B
Daugård IF B Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
BU C Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
Ry SK 1 A Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Ry SK 2 B Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Skibet 1 A Skibet IF Logo Skibet IF
juelsminde B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening

Drenge U-11 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag d. 30/12

Teamname LVL Logo Club
NIKF 2003 A Nørremarkens Idrætslige og Kulturelle Forening
RK03 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Horsens Freja B Horsens Freja Logo Horsens Freja
Horsens Freja C Horsens Freja Logo Horsens Freja
Hatting Torsted 5 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Egebjerg B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Hatting Torsted 6 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Tigers B Horsens FS Logo Horsens FS
Giants B Horsens FS Logo Horsens FS
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
DIF/EUI B Daugård Idrætsforening Logo Daugård Idrætsforening
Hornsyld IF B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
bdo 1 B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
bdo 2 B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
hatting Torsted 4 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 3 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 4 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 5 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
EGIF A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Cool Kids & Teens B
TJ Camper B Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Lund 1 B Lund IF Logo Lund IF
Lund 2 B Lund IF Logo Lund IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Egebjerg 2 C Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening

Drenge U-12 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 28/12

Teamname LVL Logo Club
SIK - Hornsyld Købmandsgaard A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hornsyld if B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 4 C FC Horsens Logo FC Horsens
R2 Active Kids Foundation A
Hasta La Victoria Siempre B Gedved IF Logo Gedved IF
Østbirk B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Bredballe B B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
TEAM M-SPORT B
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
PP Consult B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC Tomgang B FC Horsens Logo FC Horsens
Egebjerg IF B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Team Vinding B
Skibet IF 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Sportigan Hedensted A Hedensted IF Logo Hedensted IF
henning lund A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Sportigan Tørring A
Blå mænd B Billund IF Logo Billund IF

Drenge U-13 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 28/12

Teamname LVL Logo Club
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Team Them A
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Bech Granit C FC Horsens Logo FC Horsens
Stenderup B Stenderup SK Logo Stenderup SK
Brande Taxi A Brande IF Logo Brande IF
Horse shop A FC Horsens Logo FC Horsens
Hornsyld IF B Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
GM Plast B Engum UI Logo Engum UI
Sparnord/Totalkredit A
Hatting Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Universal Transport A Skibet IF Logo Skibet IF
AC Horsens A AC Horsens Logo AC Horsens
SparKron A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Midtjysk tag B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC GulvAlliancen B FC Horsens Logo FC Horsens
AC Horsens 2 A AC Horsens Logo AC Horsens
TEAM Nykredit A
Hairstyle Horsens A Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
VSF Blues B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF Whites A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Skibet B2 B Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet B1 B Skibet IF Logo Skibet IF
GIVE TØJCENTER A Give Fremad Logo Give Fremad

Drenge U-14 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 27/12

Teamname LVL Logo Club
Sparekassen kronjylland A FC Horsens Logo FC Horsens
Team Kramer A Stensballe IK Logo Stensballe IK
McDonald`s Skanderborg A AC Horsens Logo AC Horsens
KTerhvervsbyg A Horsens FS Logo Horsens FS
Event Fyn A
Hovedgård IF A Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
+ Malergrossisten A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Simon´s drenge B Brenderup IF Logo Brenderup IF
Banditterne IF Lyseng Logo IF Lyseng
Team Nissens B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Sleepy Teens B FC Horsens Logo FC Horsens
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Team Samba Bold A
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Worldtrans A Hedensted IF Logo Hedensted IF

Drenge U-15 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 27/12

Teamname LVL Logo Club
Team Pieter Mouritsen A Kolding IF Logo Kolding IF
Leifs Produkt B Tørring IF Logo Tørring IF
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Autobude C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Bubbi Bjørnene B
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Junckers Drenge B
Eltronic A Hedensted IF Logo Hedensted IF
MEKONOMEN VEJLE A
sport direct horsens B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Team Centrum Fys B
Østbasen 2 A
Østbasen 1 A
Hatting-Torsted 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bøje Maskintransport AC Horsens Logo AC Horsens
De Globale Geder A AC Horsens Logo AC Horsens

Drenge U-17 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 28/12

Teamname LVL Logo Club
Rahbeks Vinhandel A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Tegllund A
Nøjser & co C FC Horsens Logo FC Horsens
AC Horsens A AC Horsens Logo AC Horsens
Hvem var det nu? A AC Horsens Logo AC Horsens
I/S Paulsens Drenge
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
t-s handel.dk B Hedensted IF Logo Hedensted IF
De Blå Mænd B Stensballe IK Logo Stensballe IK
De sovende afrikanere A Horsens FS Logo Horsens FS
team godt smil B

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
27. - December 30 2013

Organisation
Hatting - Torsted Fodboldungdom
Place
Torstedhallen og Hattinghallen
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview