Sanderum Boldklub Cup 2013

 Sanderum Boldklub afvikler stævne med;

 

-Medaljer til alle deltagere

-Lige mange kampe til alle hold

-Opdeling i "niveau" efter de første tre kampe

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 10.30-1300 4 0
U6 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 1030-1300 3 0
U7 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 1030-1300 10 0
U8 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 0800-1030 10 0
U9 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 1300-1530 16 0
U10 Mixed 6 240 Lørdag 7/12 kl 1530-1800 15 0
U11 Mixed 6 240 Søndag 8/12 kl 0800-1030 15 0
U12 Mixed 6 240 Søndag 8/12 kl 1030-1300 7 0
U13 Mixed 6 240 Søndag 8/12 1300-1530 4 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 10.30-1300

Teamname LVL Logo Club

U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 1030-1300

Teamname LVL Logo Club

U7 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
Højby C Højby S&G Logo Højby S&G
Dalum Sørøverne B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Sørøverne High Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Marienlyst Marienlyst Logo Marienlyst
KR70 Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Morud B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
Korup 2 B Korup IF Logo Korup IF
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
MG&BK U8C C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
U8 BBB C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Korup 1 B Korup IF Logo Korup IF
KR70 C Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
B1909 (JS) C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub

U9 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 1300-1530

Teamname LVL Logo Club
Otterup Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
brylle B Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPi 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
B1909 (KL) C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
B1909 (JS) B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U10 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/12 kl 1530-1800

Teamname LVL Logo Club
Jagi drengene B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Rolfsted B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Tarup Paarup B B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Søhus Stige 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Skamby 1 B Skamby BK Logo Skamby BK
Skamby 2 C Skamby BK Logo Skamby BK
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde BK 2
Kerteminde BK 2 C
B1909 (JS) 1 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 (JS) 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 (JS) 3 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby Boldklub C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/12 kl 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
B.67 1 B B.67 Logo B.67
B.67 2 C B.67 Logo B.67
Søhus Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
S.K.F.I.F. 1 B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
S.K.F.I.F. 2 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U12 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/12 kl 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
MIF1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
MIF2 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Ringe BK B Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub

U13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/12 1300-1530

Teamname LVL Logo Club
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Team Cool C
BM C Marienlyst Logo Marienlyst

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
7. - December 8 2013

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense SV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview