TPI REMA1000 CUP 2014

KOM TIL ODENSE d. 18/19 plus 25/26. januar 2014.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

Vi nu allerede mere end 400 hold fra hele landet.
Weekend 1- 18/19 har vi kun få åbne pladser.
Weekend 2- 25/26 har vi enkle åbne pladser.
HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med FBU stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller   pr. hold

Hent elektronisk indbydelse:
tpi-odense.dk/fileadmin/fodbold/TPICup/Indbydelse.pdf

Overnatning og bespisning:
Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.

Se følgende info på : tpi-odense.dk/index.php
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP14@gmail.com

Prisen pr. hold er 300 kr.
Podecup 3 mands kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:1199-0016884251 (Giro 0016884251)
HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst.

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 SKAL BETALE VED TILMELDING!!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 18 - (08-12) 29 0
U11 piger Mixed 6 300 Søndag d. 19 - (08-12) 7 1
U12 piger Mixed 6 300 Søndag d. 19 - (09-13) 7 0
U14 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 18 - (11-17) 29 3
U17 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 18 - (15-20) 44 0
U19 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 18 - (16-22) 17 1
U15 drenge Mixed 6 300 Søndag d. 19 - (11-17) 42 3
U14 piger Mixed 6 300 Søndag d. 19 - (12-16) 11 0
U15 piger Mixed 6 300 Søndag d. 19 - (14-18) 12 1
U13 piger Mixed 6 300 Lørdag d. 25 - (08-12) 16 0
U11 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 25 - (09-15) 30 0
U12 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 25 - (12-17) 32 0
U13 drenge Mixed 6 300 Lørdag d. 25 - (15-21) 20 0
U5 poder (3 mands) Mixed 5 200 Søndag d. 19 - (09-12) 4 0
U6 poder (3 mands) Mixed 5 200 Søndag d. 19 - (09-12) 18 0
U7 poder (3 mands) Mixed 5 200 Søndag d. 26 - (12-15) 47 0
U8 drenge (5 mands) Mixed 7 300 Søndag d. 26 - (09-14) 45 1
U9 drenge (5 mands) Mixed 7 300 Søndag d. 26 - (12-18) 41 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
U9 piger (5 mands) Mixed 7 300 Søndag d. 19 - (08-11) 17 0

Signetud teams

U10 drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 18 - (08-12)

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub.
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
FJORDAGER IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Aunslev IF 1 B Aunslev IF Logo Aunslev IF
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
RB 27 C Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Dalum Dalum IF Logo Dalum IF
Søhus Stige 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Aarup Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI U10B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tåsinge FB A Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
B1909 (JS) 1 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 (JS) 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Aunslev IF 2 C Aunslev IF Logo Aunslev IF
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U11 piger 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (08-12)

Teamname LVL Logo Club
Ubberud Ubberud IF Logo Ubberud IF
Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Søhus 2 Søhus
Søhus 1 Søhus
Brylle Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
TPI Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U12 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (09-13)

Teamname LVL Logo Club
næsby boldklub B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ubberud Ubberud IF Logo Ubberud IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Morud IF Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
KB Macron A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kerteminde B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U14 drenge 25 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 18 - (11-17)

Teamname LVL Logo Club
B1909 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Næsby C hold C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ejby/Gelsted C Ejby / Gelsted
Event Fyn A
NB4 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Aarslev Boldklub 1 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev Boldklub 2 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Vindinge boldklub A Vindinge BK Logo Vindinge BK
Næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Marienlyst Boldklub A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Sport & Profil, Odense A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
clinical.dk A FC Østfyns Logo FC Østfyns
”Jørgensens drenge” A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
de blå A HB Køge Logo HB Køge
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 5 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Korup I.F. A Korup IF Logo Korup IF

U17 drenge 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 18 - (15-20)

Teamname LVL Logo Club
Hjortebjergs drenge A
Hårslev Hårslev Boldklub Logo Hårslev Boldklub
Hundene A AC Horsens Logo AC Horsens
Kongens Sønner A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Strib idrætsefterskole A
FC Hjallese 2 FC Hjallese Logo FC Hjallese
FC Hjallese 1 FC Hjallese Logo FC Hjallese
minimoyserne B
AC Fart A Dalum IF Logo Dalum IF
oks 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
oks 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Tottenham Hotspurs A
Mælkesnitterne A
Sydbank A privat
Fc Broby 2 A FC Broby Logo FC Broby
alkoholdet
Mionetta A
Fc Broby A FC Broby Logo FC Broby
Messi fc C
FC Svendborg A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Street Brothers A
Galácticos A
Krudtkuglerne A Dalum IF Logo Dalum IF
White Pride
FC Midtfyn 1 B FC Midtfyn
Marienlyst A Marienlyst Logo Marienlyst
FC Midtfyn 2 FC midtfyn
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U19 drenge 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 18 - (16-22)

Teamname LVL Logo Club
FurFur FC B Skamby BK Logo Skamby BK
Fc sejlads
HoldUd privat
Carsten Volders Disciple Privat
Dalum Dyrehandel A
Team Musse A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Ausgefahren A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Haller og de fire små dværge A Dalum IF Logo Dalum IF
De Belgiske Stjerner A

U15 drenge 35 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (11-17)

Teamname LVL Logo Club
HPTI 3 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
BBB 3 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
KGM Nordfyn - Grøn A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
KGM Nordfyn - blå A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Ubberup ubberup
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
FC Broby 2 B FC Broby Logo FC Broby
FC Broby 1 A FC Broby Logo FC Broby
HPTI 1 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Gedehyrderne A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Assens F.C. A Assens FC Logo Assens FC
OB2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Koerne FC B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ntech A
Autobude C
MG&BK 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
TPI 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 4 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U14 piger 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (12-16)

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse – Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KB Tøserne B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
Fodboldtøzer B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Nyborg B Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
TPI Rød Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Hvid Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum Talent 2000 A Dalum IF Logo Dalum IF
Søndersø Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub

U15 piger 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (14-18)

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse – Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Dalum Talent 2000 A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Oks1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B1913 Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
middelfart B -mg&bk
Søndersø Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
KFUM pigerne B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense

U13 piger 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 25 - (08-12)

Teamname LVL Logo Club
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
De Grønne C Viby IF Logo Viby IF
BBB1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Pangea Travel B Viby IF Logo Viby IF
HeSa Light B Viby IF Logo Viby IF
Rårup B Rårup GIF Logo Rårup GIF
Nyborg B Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
Dalum IF 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Gauerslund 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
gauerslund 2 C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Assens Assens FC Logo Assens FC
TPI Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Kerteminde B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Næsby Pigerne B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U11 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 25 - (09-15)

Teamname LVL Logo Club
EFB2003 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
KIF 2 B Kolding IF Logo Kolding IF
HPTI 1 A Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Kr 70 Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Årup boldklub A AB boldklub
korup C Korup IF Logo Korup IF
Næsby Boldklub 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
KFUM A KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
tved bk A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Næsby Boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
The Wolf Pack Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team Bredballe A Bredballe IF Logo Bredballe IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum ver. 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U12 drenge 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 25 - (12-17)

Teamname LVL Logo Club
MIF1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Næsby Boldklub 4 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vejle kammeraterne 1 B Vejle Kammeraterne Logo Vejle Kammeraterne
Vejle kammeraterne 2 B Vejle Kammeraterne Logo Vejle Kammeraterne
Vejle Kammeraterne 3 C Vejle Kammeraterne Logo Vejle Kammeraterne
Søhus/Stige Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
R2 Active Kids Foundation A
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum A A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Korup 1 A Korup IF Logo Korup IF
Team NB B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Otterup 12 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Milan2500 A
Wolf Pack Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OKS1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
korup 2 A Korup IF Logo Korup IF
Assens FC Assens FC Logo Assens FC
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U13 drenge 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 25 - (15-21)

Teamname LVL Logo Club
FGH 1 FGH
FGH 2 FGH
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 1 A Otterup B & IK
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
KB 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Haircut Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Assens FC A
Søhus Stige A Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Ubberup ubberup
Traepillerfyn.dk A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Tved Boldklub A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Marienlyst Boldklub A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Boyz A
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Nyborg A Nyborg G&IF Logo Nyborg G&IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U5 poder (3 mands) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (09-12)

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Allesø GF C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
TPI Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U6 poder (3 mands) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (09-12)

Teamname LVL Logo Club
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Højby Højby
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
KFUM KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Korup 1 Korup IF Logo Korup IF
Søhus Stige C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Allesø GF Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U7 poder (3 mands) 45 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 26 - (12-15)

Teamname LVL Logo Club
BM 5 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Allesø GF C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Fjordager IF 1 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager IF 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Ubberud 2 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Rolfsted C Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 4 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 5 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Korup 1 Korup IF Logo Korup IF
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Bogense 2 Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bogense B Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 8 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Holluf Pile/Tornbjerg IF B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Marienlyst 1 Marienlyst Logo Marienlyst
Sørøverne Dalum IF Logo Dalum IF
Piraterne Dalum IF Logo Dalum IF
Banditerne Dalum IF Logo Dalum IF
Spøgelserne Dalum IF Logo Dalum IF
OKS 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kæmperne Dalum IF Logo Dalum IF
BBB3 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
B.67 2 C B.67 Logo B.67
B.67 1 B B.67 Logo B.67
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BM 1 Marienlyst Logo Marienlyst
BM 2 Marienlyst Logo Marienlyst
BM 3 Marienlyst Logo Marienlyst

U8 drenge (5 mands) 40 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 26 - (09-14)

Teamname LVL Logo Club
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Skårup Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
NBK C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Odense KFUM A KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Gutterne skeby B Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
Ubberud 1 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Ubberud 2 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Sanderum2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
B.67 B B.67 Logo B.67
OKS2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Team Flexsign A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Vikingerne Dalum IF Logo Dalum IF
SfB Svendborg SfB Svendborg
kaspars hold u8 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Otterup B&IK A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Korup 1 B Korup IF Logo Korup IF
allesø A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Bredballe 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Taulov/Skærbæk I F 1 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Taulov/Skærbæk I F 2 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Morud 2 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
B1909 (JS) B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Bredballe 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Middelfart C C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Fjordager 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
NBK B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager 2 C Fjordager IF Logo Fjordager IF

U9 drenge (5 mands) 34 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 26 - (12-18)

Teamname LVL Logo Club
B1913 1 A Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
B1913 2 B Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
allesø Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
FC Grejsdalen 1 A Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
FC Grejsdalen 2 B Boldklubben Sport Grejsdalen Logo Boldklubben Sport Grejsdalen
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
heintjes hold B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 4 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KB C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
skårup 1 B Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Skårup 2 Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
B1909 (JS) B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
K/E C Krarup/Espe
Dalum 4 Dalum IF Logo Dalum IF
A-Team A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 piger (5 mands) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 19 - (08-11)

Teamname LVL Logo Club
Årslev Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Eui engum B Engum UI Logo Engum UI
Dalum U9 Dalum IF Logo Dalum IF
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
søhus C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Næsby pigerne C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
K/E C Krarup/Espe

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
25. - January 26 2014

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
TPI REMA1000 CUP 2014 map

Tournament overview